Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି, ନକଲି ଚୁଟି ଲଗାଇ ପ୍ରେମିକାକୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଆସିଲେ ପ୍ରେମିକ, କିନ୍ତୁ…

2/06/2021 at 9:12 PM

ଭଦୋହି ୦୨/୦୬ : ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ଭଦୋହି ଅଞ୍ଚଳରୁ ଏକ ଅଜବ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଜଣେ ଯୁବକ ମହିଳା ଭେଷରେ ଜଣକ ଘରକୁ ପଶିଗଲେ । ଯୁବକ ଜଣକ ମହିଳାଙ୍କ ଭଳି ସଜେଇ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ । ସେ ଏକ ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଓ ନକଲି ଚୁଟି ଲଗାଇଥିଲେ । ଘରେ ପଶି ସେ ଅନ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଯାଇ ବସି ପଡିଲେ । କିଛି ସମୟ ପରେ ଅନ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ ହୋଇଥିଲା । ସନ୍ଦେହ ହେବାପରେ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା ।
ଘରଲୋକ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ଯୁବକ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା । ମାମଲା ଗୋପିଗଞ୍ଜ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଗାଁରେ ଏକ ବିବାହ ସମାରୋହ ଥିଲା । ବିବାହରେ ଅନେକ ମହିଳା ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ସେହି ମହିଳାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ଯୁବକ ମହିଳା ଭେଷରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଘରଲୋକ ତାଙ୍କୁ ନ ଚିହ୍ନିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ ହୋଇଥିଲା ଓ ମାମଲା ଜଣାପଡିଥିଲା । ଜଣେ ଯୁବକର ମୁଣ୍ଡରେ ହାତ ରଖିବାରୁ ନକଲି ଚୁଟି ବାହାରି ଆସିଥିଲା । ଏହାପରେ ସେଠାରେ ହଙ୍ଗାମା ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଧରା ପଡିବ ପରେ ଯୁବକ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱରରେ କଥା ହୋଇ ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଭ୍ରମିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଏ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଥିଲେ । ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଏକ ବାଇକରେ ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ ଯୁବକ ଆସିଥିଲେ । ଉକ୍ତ ଯୁବକ ସେମାନଙ୍କ ସହ ସେଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଯୁବକ ମହିଳା ଭେଷରେ ଘରେ ପଶିବା ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଗଲା । ତେବେ ଯୁବକ ଜଣକ ଏହିଭଳି ଭେଷ ବଦଳାଇ ଆସିବା ପଛରେ କଣ କାରଣ ଥିଲା ତାହା ଏବେ ଯାଏଁ ଜଣାପଡିନାହିଁ । ତେବେ ଯୁବକ ଜଣକ ନିଜ ପ୍ରେମିକାକୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଭେଷ ବଦଳାଇ ଆସିଥାଇ ପାରନ୍ତି ବୋଲି ସମସ୍ତେ ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି ।
ଯୁବକଙ୍କ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଭିଡିଓରେ ଲୋକେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଓଢଣା କାଢ଼ିବାକୁ କହୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ ଓଢଣା କାଢୁ ନାହାନ୍ତି । ଫଳରେ ଲୋକେ ଜବରଦସ୍ତି ତାଙ୍କ ଓଢଣା କାଢି ଦେଇଥିଲେ । ଓଢଣା କାଢିବା ପରେ ସେ ସେଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

   Related Posts