Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ଅଶାଳୀନତା ଯୋଗୁଁ ‘ବିଗ୍ ବସ୍ ସିଜିନ୍ ୧୩’ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ଜୋର ଧରିଲା ଦାବି, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଲେ #Boycott_BigBoss ଓ #UnsubscribeColoursTV

7/10/2019 at 1:55 PM

ମୁମ୍ବାଇ୭|୧୦: ଲୋକପ୍ରିୟ ରିୟଲିଟି ସୋ ବିଗ ବସ୍‌ ସିଜିନ୍‌ ୧୩ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ୟୁଜର୍ସ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ବିଗ ବସ୍‌ ସୋ ରେ ପୁଅ ଓ ଝିଅ ପରସ୍ପର ସେମାନଙ୍କ ବେଡ୍‌ ଶେୟାର କରିବା ଯୋଗୁଁ ୟୁଜର୍ସ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

ବିଗ୍‌ ବସ ସିଜିନ ୧୩ ବନ୍ଦ କରିବା ଲାଗି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ, ଟ୍ବିଟର, ଫେସବୁକ୍‌ ଓ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ୟୁଜର୍ସ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ୟୁଜର୍ସ ହ୍ୟାଚ୍‌ ଟ୍ୟାଗ ଦେଇ  #Boycott_BigBoss#UnsubscribeColoursTVଲେଖିବା  ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ୟୁଜର୍ସ କିପରି ଟ୍ବିଟକରି ବିଗ୍‌ ବସ ବନ୍ଦ କରିବା ଲାଗି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ନାରାବାଜି କରୁଛନ୍ତି ଦେଖନ୍ତୁ ।

ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫଟୋ ଉପରେ କ୍ରସ ଚିହ୍ନ ମାରି ବିଗ ବସ୍‌କୁ ବ୍ୟାନ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଆମର ପରମ୍ପରା ଓ ସଂସ୍କୃତିକୁ ବିଗ୍‌ ବସ୍‌ ସୋ ନଷ୍ଟ କରିବା ସହ ଯୁବ ପିଢ଼ିଙ୍କୁ ଭୁଲ ଦିଗରେ ଯିବା ପାଇଁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରୁଛି। ତେଣୁ ବିଗ ବସ୍ ସୋ ବନ୍ଦ ହେବା ଦରକାର ବୋଲି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଏଭଳି ଅନେକ ୟୁଜର୍ସ ବିଗ୍ ବସ୍‌ ସୋ ବନ୍ଦ କରିବା ଦାବିରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ମତ ଦେଇଛନ୍ତି।

   Related Posts