Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ପ୍ରକୃତ ବନ୍ଧୁ : ପହଁରା ନଜାଣି ମଧ୍ୟ ସାଙ୍ଗକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ନିଜ ଜୀବନ ବାଜି ଲଗାଇଦେଲେ ନାବାଳକ

17/03/2019 at 6:29 PM

ଚଣ୍ଡୀଗଡ଼ ୧୭/୩ : ପହଁରା ଆସୁନଥିଲେ ବି ନଦୀରେ ଡେଇଁ ସାଙ୍ଗର ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇଥିଲେ ଯୁବକ | ସାଙ୍ଗକୁ ବଞ୍ଚାଇଲେ କିନ୍ତୁ ନିଜେ ବୁଡ଼ିଗଲେ | ଘଟଣା ହରିୟାଣାର ଶୀର୍ଷା ଅଂଚଳର | ଘାଗରା ନଦୀ ଉପରେ ଯାଇଥିବା ପଞ୍ଜୁଆନରୁ ଶୀର୍ଷା ପାଣି ପାଇପ ଲାଇନରୁ ଗୋଡ ଖସି ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ର ସାହିଲ ନଦୀରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ | ସାହିଲଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଗୁରମୀତ ଏହାଦେଖି ନଦୀକୁ ଡେଇଁ ପଡ଼ିଥିଲେ | ଗୁରମୀତକୁ ପହଁରା ଆସେନାହିଁ | ତଥାପି ସେ ନଦୀକୁ ଡେଇଁ ପଡ଼ିଥିଲେ |


ସାହିଲଙ୍କୁ ଗୁରମୀତ ବାହାରକୁ ବାହାର କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ନିଜ ସହ ଅଘଟଣ ଘଟିଥିଲା | ସେ ନଦୀ ପାଣିରେ ବୁଡି ଯାଇଥିଲେ | ଖବରପାଇ ସ୍ଥାନୀୟାଲୋକେ ଗୁରମୀତକୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରିଥିଲେ | ଘଣ୍ଟେ ପରେ ନଦୀରୁ ଗୁରମୀତଙ୍କ ଶବ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲା |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ସାହିଲ ଏବଂ ଗୁରମୀତ ପିଲାବେଳର ସାଙ୍ଗ | ଉଭୟ ଗୋଟିଏ ସ୍କୁଲରେ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢୁଥିଲେ | ପ୍ରତିଦିନ ଭଳି ଶନିବାର ଦିନ ମଧ୍ୟ ଉଭୟ ମିଶିକି ପରୀକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ଯାଉଥିଲେ | ପରୀକ୍ଷାରୁ ଫେରିବା ପରେ ପାଖାପାଖି ୩ଟା ବେଳେ ଉଭୟ ଘାଗରା ନଦୀ କୁଳକୁ ଖେଳିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ |


ତାଙ୍କ ଶହ ଆଉ ଅନ୍ୟ କିଛି ସାଙ୍ଗପିଲା ମଧ୍ୟ ଖେଳିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ | ସବୁ ପିଲା ଘାଗରା ନଦୀ ପୋଲ ପାରି କଲାବେଳେ ସାହିଲର ଗୋଡ ଖସିଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ନଦୀରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ | ଏହା ଦେଖି ଗୁରମୀତ ସଂଗେ ସଂଗେ ନଦୀକୁ ଡେଇଁ ପଡ଼ିଥିଲେ | ଉଭୟଙ୍କୁ ପହଁରା ଆସୁନଥିଲା | ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରି ଗୁରମୀତ ସାହିଲଙ୍କୁ ନଦୀ କୁଳକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ପାଣିର ସ୍ରୋତ ଅଧିକ ଥିବାରୁ ସେ ନିଜେ ବାହାରି ପାରିଲେନାହିଁ |


ଗୁରମୀତ ବୁଡି ଯିବାରୁ ଅନ୍ୟ ସାଙ୍ଗ ପିଲାମାନେ ପାଟି କରିଥିଲେ | ପିଲାଙ୍କ ପାଟି ଶୁଣି ପାଖରେ ଥିବା ଲୋକେ ଦୌଡ଼ି ଆସିଥିଲେ | ସଂଗେ ସଂଗେ ଗାଁକୁ ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲା | ଗାଁ ସରପଂଚ ଏନେଇ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ଗୁରମୀତଙ୍କୁ ଖୋଜିଥିଲା | ଘଣ୍ଟେ ପରେ ଗୁରମୀତଙ୍କ ଶବ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲା |

   Related Posts