Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ଖେଳୁଥିଲେ ପବଜି, ଦୁହିଁଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସମାନ ଟାସ୍କ, କିଛି ସମୟ ଖେଳିବା ପରେ ଜଣେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ କଲା ଆତ୍ମହତ୍ୟା

15/03/2020 at 9:52 PM

କାନପୁର ୧୫।୦୩: କାନପୁରର ଚକେରୀରେ ରବିବାର ଜଣେ ଯୁବକ ପବଜି ଗେମ୍  ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି। ପୋଲିସ ଯୁବକଙ୍କ ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍  ଜବତ କରି ଶବକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ଲାଗି ପଠାଇ ଦେଇଛି। ମୃତକଙ୍କ ନାମ ସୁରେନ୍ଦ୍ର(୨୮)। ସେ ଚକେରୀରେ ଏକ ଟେଣ୍ଟ ଦୋକାନରେ କାମ କରୁଥିଲା।

ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବକ ରାହୁଲ ପୋଲିସକୁ କହିଛି ଯେ, ଦୁହେଁ ମୋବାଇଲରେ ପବଜି ଗେମ୍ ଖେଳୁଥିଲେ। ସୁରେନ୍ଦ୍ରକୁ ଏକ ଟାକ୍ସ ପୂରା କରିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ସେ ବହୁତ ସମୟ ଧରି ସେଥିରେ ମଜି ରହିଥିଲା। ଅଚାନକ ସେ ରୁମ ଭିତରକୁ  ଚାଲିଗଲା। ବହୁ ସମୟ ଧରି ରୁମରୁ ସେ ବାହାରିନଥିଲା। ରାହୁଲ ଯେବେ ରୁମରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସେ ଚାଦର ଫଣ୍ଡାରେ ନିଜକୁ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲା।

ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ପୋଲିସ ମୃତକ ସୁରେନ୍ଦ୍ରକୁ ନିକଟସ୍ଥ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା। ଏଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷିତ କରିଥିଲେ। ଚକେରୀ ଥାନାର ଇନ୍ସପେକ୍ଟର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସୁରେନ୍ଦ୍ରର ପରିବାରରେ କେହି ନାହାନ୍ତି। କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ତାର ମାତା-ପିତାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇ ସାରିଛି। ଫୋନକୁ ଯାଞ୍ଚ ଲାଗି ଫରେନ୍ସିକ୍ ଲ୍ୟାବକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି।

   Related Posts