Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ୩୦ ଫୁଟ ଖାଇକୁ ଖସିଲା ବସ୍, ୫ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୫ ଆହତ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଗୁଣୁପୁର ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସକୁ ବଡ ଝଟକା, ଆହତ କାରଣରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ବାକି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ଡ୍ଵେନ ବ୍ରାଭୋ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ଯୁବତୀଙ୍କ ଫେକ୍ ଫେସବୁକ ଆଇଡ଼ି କରି ନିଜ ପୁରୁଷସାଙ୍ଗ କରୁଥିଲା ଏଭଳିକାମ, ବଦନାମ କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ନୁହେଁ ଥିଲା ଆଉ କିଛି….

24/01/2019 at 7:34 PM

କିଦବୋଇନଗର ୨୫/୧-  ପ୍ରେମ ପାଇଁ କିଏ କଣ ନ କରୁଛି । ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯେଉଁ ପ୍ରେମିକ କଥା କହିବୁ ଆପଣ ଜାଣିଲେ ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ । କାରଣ ପ୍ରେମିକ ବି ଏମିତି କରିପାରେ ଘଟଣା । ପ୍ରେମିକାକୁ ପାଇବାକୁ ପ୍ରେମିକ ଯାହା କରିଛି ଜାଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ଉଡ଼ିଯିବ ହୋସ୍ ।

ରୀନାକୁ ପ୍ରକାଶ ବନ୍ଧୁ ହିସାବରେ ପ୍ରଥମେ ଦେଖୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ରୀନାକୁ ଭଲପାଇ ବସିଲା । କିନ୍ତୁ ଏହି ଭଲପାଇବାକୁ ସତ କରିବାକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହିଁଲେ ବି ପରିବାର ଲୋକ ରାଜି ନଥିଲେ । ପ୍ରକାଶ ରୀନାକୁ ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକରି କଣ କରିଛି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ରୀନାକୁ ବଦନାମ କରିଦେଲେ ଆଉ କେହି ବିବାହ କରିବେନି ବୋଲି ଭାବି ପ୍ରକାଶ ନୂଆ ଯୋଜନା ତିଆରି କରିଥିଲା । ସେ ରୀନା ନାଁରେ ଏକ ନକଲୀ ଫେସବୁକ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲି ବିଭିନ୍ନ ଫଟୋ ଅପଲୋଡ଼ କରିଥିଲା । ପ୍ରକାଶ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିବାରୁ ରୀନାର ବିଭିନ୍ନ ସମୟର ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ସଂଗ୍ରହ କରିବାକି କିଛି ଅସୁବିଧା ନ ଥିଲା । ଏହିକାମ ପୁଣି ରୀନାର ଅଜାଣତରେ କରୁଥିଲା । ରୀନା ଏବାବଦରେ କିଛି  ଖୋଜଖବର ପାଉ ନଥିଲା ।

ଦିନେ ଜାଣିଲା ରୀନା ଏସବୁ କାମ କେବଳ ପ୍ରକାଶର । ସେ ଏହି କଥା ପ୍ରକାଶକୁ କହିଲା ପରେ ପ୍ରକାଶ ମାନି ନଥିଲା । ସେତେବେଳକୁ ରୀନାର ଅନେକ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇସାରିଥିଲା ।

ବଦନାମ ହୋଇଯିବା କାରଣରୁ ବାଧ୍ୟହୋଇ ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇଥିଲା ରୀନା । ପ୍ରକାଶକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କଲାପରେ ଏସବୁ ଘଟଣାର ହୋଇଛି ଫର୍ଦ୍ଦାଫାଶ ।

   Related Posts