Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୨୦୧୦ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଯେ କେହି ବି ଜାଗା କିଣି ପାରିବେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||

ଟିଟିଲାଗଡ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରୁ ଦାଦନ ଖଟିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଶହ ଶହ ଶ୍ରମିକ ; ସହଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି ରେଲଓ୍ବେ ପୋଲିସ !

8/12/2018 at 1:06 PM

ଟିଟିଲାଗଡ ୦୮|୧୨: ଧାନ ଅମଳସରିଲା, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଦାଦନ ଋତୁ । ଟିଟିଲାଗଡ ରେଲ ଷ୍ଟେସନରୁ ଦାଦନ ଖଟିବାକୁ ରାଜ୍ୟ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତିଶହ  ଶହ ଶ୍ରମିକ । ତେବେ ସବୁଠୁ ବଡ ଅଭିଯୋଗ, ଦାଦନ ଶ୍ରମିକ  ଚାଲାଣକୁ  ସହଯୋଗ  କରୁଛି  ଟିଟିଲାଗଡ  ଜିଆରପି । ସୁପରଫାଷ୍ଟ  ଟ୍ରେନ  ଷ୍ଟେସନରୁ  ଛାଡିବା  ପରେ  ବି  ଶ୍ରମିକ  ଚାଲାଣପାଇଁ ଅଟକି ଯାଉଛି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ।  ଏଭଳି ଦେଖିବାକୁମିଳିଛି ଟିଟଲାଗଡ  ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ।

ପ୍ଲାର୍ଟଫର୍ମରେ  ଅଛନ୍ତି ଶ୍ରମିକ । ପାଖରେ  ରହିଛନ୍ତି  ଟିଟିଲାଗଡ ଜିଆରପି  ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମେତ  ସଦଳବଳ । ହେଲେ ଏହି  ପୋଲିସ  ଫୋର୍ସ  ଦାଦନ  ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ  ଉଦ୍ଧାର  କରିବା  ପାଇଁ  ନୁହେଁ  ।  ବରଂ  ଶ୍ରମିକଦଲାଲ ସହ ମିଶି  ସେମାନଙ୍କୁ  ବାହାର  ରାଜ୍ୟକୁ  ଚାଲାଣ କରିବା ପାଇଁ । ସମ୍ବଲପୁର   ନାନ୍ଦେଡ  ନାଗାବଲୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ଆଜି  ବଲାଙ୍ଗିର ଓ ବରଗଡ  ଜିଲ୍ଲାର ଶହ ଶହ  ଦାଦନଶ୍ରମିକ ପିଲାଛୁଆଙ୍କୁ ଧରି  ହାଇଦ୍ରାବାଦ ତଥା  ୱାରଙ୍ଗାଲ ଅଭିମୁଖେ  ଯାତ୍ରା କରୁଛନ୍ତି । ଟ୍ରେନ  ଭିତରେ  ବହୁ  ଶିଶୁଶ୍ରମିକ ବି  ଅଛନ୍ତି । ଦାଦନ  ଦଲାଲ  ସହ  ପୁରା  ଦାମରେ  ଲାଗିପଡିଛି ରେଲୱେ ପୋଲିସ  ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ଟ୍ରେନ  ଭିତରକୁ  ଚଢେଇବା ପାଇଁ ।

କେବଳ  ଏତିକି  ନୁହେଁ। ଦାଦନ  ଦଲାଲର  ହାତ  ଟ୍ରେନ  ଚାଳକ  ଉପରେ  ବି  ରହିଛି। ପ୍ଲାର୍ଟଫର୍ମରୁ  ଟ୍ରେନ  ଛାଡିବା ପରେ  ବି  ବେଶ୍  ଆରାମରେ  ହାତ  ହଲାଇ  ଟ୍ରେନକୁ ରୋକି  ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ  ଜୋର  ଜବରଦସ୍ତଟ୍ରେନ୍  ଭିତରକୁ  ଠେଲିଦେଉଛନ୍ତି ।  ଏସବୁ  ଦୃଶ୍ୟ   କ୍ୟାମେରାରେ  ରେକର୍ଡ   ହେବା  ଦେଖି  ଦାଦନଦଲାଲକୁ  ପୋଲିସ ବାବୁମାନେ  ଜିଆରପି ଥାନାକୁ ନେଇ  ଆସିଲେ । ହେଲେ ଏଠି ବି ଦଲାଲଙ୍କ ନାଲି ଆଖି ଦେଖିବାକୁମିଳିଛି । ତେବେ ଟିଟିଲାଗଡ  ଜିଆରପି   ଅଧିକାରୀ କିଛି  ନଜାଣିବା  ଭଳି  ଅଭିନୟ  କରିବା ସହ ଟ୍ରେନ୍  ଭିତରେ  କୌଣସି  ଶିଶୁ  ତଥା  ନାବାଳକ ନଥିବା  ବି  କହିଛନ୍ତି । ପୁରା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର   କାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତା ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଚିହ୍ନ ଲାଗିଛି ।

   Related Posts