Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ବଲିଉଡ଼ ସୁପରଷ୍ଟାର ଗୋବିନ୍ଦା ବିବାହ କଲା ପରେ ବି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ପାଗଳ ଭଳି ଭଲପାଇବା ସହ ରଖୁଥିଲେ ସଂପର୍କ

4/04/2019 at 9:09 PM

ବଲିଉଡ଼ରେ ଗୋବିନ୍ଦାକୁ କିଏ ନ ଜାଣେ । ଜଣେ ସୁପରଷ୍ଟାରଭାବେ ଯେତିକି ପରିଚିତ , ଆହୁରି ଅଧିକ ପରିଚିତ ଚକୋଲେଟ ତଥା ଲଭର ବୟଭାବେ । ସେ ଅଶୀ ଦଶକରେ ଲକ୍ଷଲକ୍ଷ ଯୁବତୀଙ୍କ ସ୍ଵପ୍ନର ରାଜକୁମାର ସିନା ପାଲଟୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ମାତ୍ର କେତେଜଣ ଯୁବତୀଙ୍କ ପାଇଁ ପାଲଟିଯାଇଥିଲେ ପ୍ରେମୀ ଦିଓ୍ଵାନୀ । ସେ ବିବାହ କରିସାରିଲା ପରେ ବି ପାଗଳ ଭଳି ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଏହି ହୋରୋଇନମାନଙ୍କୁ ।

 ୫୪ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଗୋବିନ୍ଦା ଏବେ କିଛି କମ୍ ନାହାଁନ୍ତି । ୧୬୫ରୁ ଅଧିକ ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରି ୧୨ଥର ଫିଲମ ଫେୟାର ପାଇଥିଲେ ।

ସିନେମା ..ଇଲଜାମ..ମାଧ୍ୟମରେ ନୀଲମ ନାମକ ଜଣେ ନବାଗତାଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା ପରିଚିତ । ଫିଲ୍ମ ତ ସୁପରହିଟ ହେଲା ଯୋଡ଼ି ବି ବନିଗଲା ସୁପରହିଟ୍ । ନୀଲମଙ୍କୁ ନେଇ ସାରା ସିନେମା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ପଡ଼ିଲା ଉଠିଲା । ନୀଲମ ଆଉ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ନାଁ ପବନରେ ବି ଲେଖିହେଇଗଲା । ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ମାଆ ନୀଲମଙ୍କୁ ବୋହୂ କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ନଥିଲେ । ତେଣୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ  ଅନୀଲ ସିଂଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାନଭଉଣୀ ସୁନୀତାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ମାଆ । ତେଣୁ ସୁନୀତାଙ୍କୁ ବୋହୂ କରିବାକୁ ଜିଦ୍ ଧରିଥିଲେ । ଶେଷରେ ସୁନୀତା  ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କୁ ବିବାହ କଲେ ସିନା କିନ୍ତୁ ନୀଲମଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ପାରିଲେ ନାହିଁ । ବିବାହ ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ରଖିଲେ ସଂପର୍କ । ଏହି ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ନେଇ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସୁନୀତାଙ୍କ ସହ ବି ହୋଇଛି ବହୁଥର ପାଟିତୁଣ୍ଡ ।

ବିବାହ ପରେ ମଧ୍ୟ ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କ ସହ ଯୋଡ଼ି ସାରା ସିନେମା ଦୁନିଆରେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଯୋଡ଼ିଲା ।ରାଣୀ-ଗୋବିନ୍ଦା ଯୋଡ଼ି ସାରା ସିନେମା ପ୍ରେମୀ ମାନେ କିଏ ନ ଜାଣିଛନ୍ତି । ରାଣୀଙ୍କ ସହ ଗୋବିନ୍ଦା ଏମିତି ଫେଭିକୁଇକ୍ ଭଳି ପ୍ରେମରେ ରହିଲେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ସୁନୀତାଙ୍କୁ ଫୋନ କରି ରାଣୀଙ୍କୁ ଧମକେଇବାକୁ ପଡ଼ିଲା । ତଥାପି ଗୋବିନ୍ଦା ଜମା ସଂପର୍କ ଫିକା ପକେଇଲେନି ରାଣୀଙ୍କ ସହ । ଯେମିତି ଚାଲିଥିଲା ସେମିତି ଚାଲିଲା ।

ନୀଲମ ଓ ରାଣୀକୁ ନେଇ ଗୋବିନ୍ଦା ବେଶି ହୋଇଥିଲେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଓ ବିବାହ ପରେ ମଧ୍ୟ ରଖିଥିଲେ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ।

   Related Posts