Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ସ୍ବିଜରଲାଣ୍ଡରେ ଫସିଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ: ୧୫ ମିନିଟ୍‌ର ଭିଡିଓରେ ବଖାଣିଲେ ଦୁଃଖ…

21/03/2020 at 4:53 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୨୧/୩: ସ୍ବିଜରଲାଣ୍ଡରେ ଫଶି ରହିଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ମୋନାଲି ଠାକୁର।  କରୋନା ଭାଇରସ୍‌ରେ ପୂରା ବିଶ୍ବ ଆତଙ୍କିତ। ହଜାର ହଜାର ଲୋକ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇ ସାରିଲେଣି। କରୋନା ଭାଇରସ୍ ଯୋଗୁଁ ଦେଶ ବିଦେଶରେ ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ଫଶି ରହିଥିବା ଖବର ମଧ୍ୟ ଆସିଛି। ନିକଟରେ କରୋନା ପାଇଁ ଓଡ଼ିଶାର ନବଦମ୍ପତି ମାଲେସିଆ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଫଶି  ରହିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ବଲିଉଡ୍‌ର କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ମୋନାଲି ଠାକୁରଙ୍କ ଏକ ଭଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେୁଉଛି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ସ୍ବିଜରଲାଣ୍ଡରେ ଫଶି ରହିଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ କହିଛନ୍ତି।

ସେହିପରି କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ କନିକା କପୁର କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିବା ସତ୍ତ୍ବେ ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ଏ ନେଇ ବାଦ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। ଏହି ସମୟରେ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ମୋନାଲି ଠାକୁରଙ୍କ ସ୍ବିଜରଲାଣ୍ଡରେ ଫଶି ରହିବା ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଆଲୋଡ଼ନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ମୋନାଲି ଠାକୁରଙ୍କ ୧୫ ମିନିଟ୍‌ର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଆଧାରରେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ମୋନାଲିଙ୍କୁ ସାହଯ୍ୟ କରି​‌ବେ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି। ମୋନାଲି ନିଜ ଇନଷ୍ଟାରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିବା ଭିଡିଓରେ କରୋନା ସଂପର୍କରେ କଣ କହୁଛନ୍ତି ଶୁଣନ୍ତୁ….

   Related Posts