Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅକ୍ଟୋବର-ନଭେମ୍ବର ମାସର ପାର୍ବଣ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌, ମୂର୍ତ୍ତି ବିସର୍ଜନରେ ରହିବେ ଏତିକି ଲୋକ, ହବିଷ୍ୟାଳୀଙ୍କୁ ମନ୍ଦିର ମନା
  • ||
  • ଘଟଗାଁରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ଘଉଡାଇବାକୁ ବନ ବିଭାଗର କସରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୬୪ ମୃତ
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ ବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ : ମଙ୍ଗଳବାର ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୫୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ନୀଳଗିରିରେ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ, ସାଇକେଲରୁ ଟାଣିନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କଲେ
  • ||
  • ଅଢେଇ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅଟକ
  • ||

ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶଗୁପ୍ତା ଅଲି, ସାହାଯ୍ୟ ନମିଳିବାରୁ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ କଲେ ଗୁହାରି

7/07/2021 at 3:15 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୭/୦୭: ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟିଭି ତଥା ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶଗୁପ୍ତା ଅଲି ବିଗତ ୪ ବର୍ଷ ଧରି ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଆଜିକାଲି ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି, ଏବେ ସହାୟତା ପାଇଁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି। ଶିଳ୍ପକୁ ୩୬ ବର୍ଷ ଦେଇଥିବା ଶଗୁପ୍ତା ୧୫ ରୁ ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ପ୍ରାୟ ୨୦ ଟି ଟିଭି ସିରିଏଲରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ବର୍ତ୍ତମାନ କାମ ଅଭାବରୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି। ଗତ ୪ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ, ଜୀବିକା ପାଇଁ ସେ ନିଜ ଘର ମଧ୍ୟ ବିକ୍ରି କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ଅର୍ଥ ନାହିଁ, ଯାହାଫଳରେ ସେ ତାଙ୍କ ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା କରିପାରିବେ।

ଶଗୁପ୍ତା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଗତ ୨୦ ବର୍ଷ ଧରି ଅସୁସ୍ଥ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ଏହା ସାମାନ୍ୟ ଥିଲା, ଯାହାକୁ ସେ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁଥିଲେ। ତାଙ୍କର ତୃତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ କ୍ୟାନ୍ସର ରୋଗ ଥିଲା। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ସେ କହିଛନ୍ତି। କେହି ଜାଣି ନଥିଲେ ଯେ ସେ ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି, ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଖୁବ୍ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି ଯିଏ ତାଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଥିଲେ । ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ହାତରେ ବହୁତ କାମ ଥିଲା । ଏବେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ କୌଣସି କାମ ନାହିଁ ।

ଗତ ୪ ବର୍ଷ ଧରି ତାଙ୍କ ଉପରେ ଜୀବନ ଅତ୍ୟନ୍ତ କଠୋର ହୋଇଯାଇଛି। ସେ ୬ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ମଧୁମେହ ରୋଗରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେବେଠାରୁ ସେ ଅନେକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡି ଯାଇଛି। ମଧୁମେହ ତାଙ୍କ ଗୋଡକୁ ବହୁତ ଖରାପ ଭାବରେ ପ୍ରଭାବିତ କରିଛି । ଚାପର ସ୍ତର ହେତୁ ତାଙ୍କର ସୁଗାର ସ୍ତର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ତାଙ୍କ ଆଖି ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଛି ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା କରିବାକୁ ପଡିବ । ଏକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ଶଗୁପ୍ତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସିନେ ଏବଂ ଟିଭି ଆର୍ଟିଷ୍ଟ ଆସୋସିଏସନ୍ (ସିନଟା) ତାଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଶଗୁପ୍ତା ତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଦିଆଯାଉଥିବା ପରିମାଣ ବହୁତ କମ୍ ଥିଲା, ସେଥିରେ ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା ହୋଇପାରିନଥାନ୍ତା । ସେଥିପାଇଁ ଶଗୁପ୍ତା ତାଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ନେବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts