Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍‌ ଇଞ୍ଜିନ୍ ଲାଇନ୍‌ଚ୍ୟୁତ, ନୂଆ ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ପୁରୁଣା ଟ୍ରାକ୍‌କୁ ପାସ୍ ବେଳେ ଦୁର୍ଘଟଣା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପାଖେଇ ଆସୁଛି ‘ଜଓ୍ବାଦ’, ଡଙ୍ଗା ଓ ଜାଲ ନଷ୍ଟ ହେବା ଆଶଙ୍କାରେ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ
  • ||

ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ପାକିସ୍ତାନରେ ବଢୁଛି ସେକ୍ସ ଅପରାଧ- ଇମ୍ରାନ ଖାନ୍

21/01/2020 at 9:47 PM

ଇସଲାମାବାଦ ୨୧।୦୧: ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନ୍‌ ପୁଣି ଥରେ ନିଜର ବେତୁକା ବୟାନ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି । ଇମ୍ରାନ ଖାନ ଏଥର ପୁଣି ଭାରତ ବିରୋଧରେ ବିଷ ଓଗାଳିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଏଥର ଭାରତ ସରକାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନୁହେଁ, ବରଂ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମ ବା ବଲିଉଡକୁ ନେଇ ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ପାକିସ୍ତାନ ଓ ବିଶ୍ବର ମିଡିଆକୁ ସମ୍ଭୋଧିତ କରିବା ଅବସରେ ଏହି ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ଦେଇଛନ୍ତି । ପାକିସ୍ତାନରେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ହେଉଥିବା ଅନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ବଲିଉଡ ଓ ଏଥିରେ ନିର୍ମାଣ ହେଉଥିବା ଫିଲ୍ମ ଦାୟୀ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।  

ଇମ୍ରାନ ଖାନ ନିଜ ଦେଶରେ ବଢୁଥିବା ଯୌନ ହିଂସା ପାଇଁ ହଲିଉଡ ମଧ୍ୟ ସମାନ ପରିମାଣର ଦାୟୀ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଇଣ୍ଟରନେଟ ମାଧ୍ୟମରେ ବଲିଉଡ ଓ ହଲିଉଡ୍‌ର କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ଆସୁଛି । ଏହାଦ୍ବାରା ପାକିସ୍ତାନୀ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଖରାପ ହେଉଛନ୍ତି । ସାଧାରଣଲୋକ ଖରାପ ହେବା ଓ ସେକ୍ସ ଅପରାଧୀ ପାଇଁ ମୋବାଇଲକୁ ମଧ୍ୟ ସମପରିମାଣରେ ଦାୟୀ କରିଛନ୍ତି ଇମ୍ରାନ । ମୋବାଇଲରେ ଶିଶୁମାନେ ଖରାପ କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ଦେଖୁଛନ୍ତି , ଯାହା ପାଇଁ ପାକିସ୍ତାନରେ ଶିଶୁମାନେ ଯୌନ ଶୋଷଣର ଶୀକାର ମାମଲା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଆମେରିକା ଓ ଭାରତୀୟ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଟଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଆସୁଥିବା କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ଦେଶରେ ଶିଶୁ ଓ ସାଧାରଣଲୋକଙ୍କ ମାନସିକତାରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଉଛି । ଯାହାଫଳରେ ଆମ ଦେଶର ଲୋକମାନଙ୍କ ପରିବାରରେ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଉଛି ବୋଲି ଇମ୍ରାନ ଖାନ୍ କହିଛନ୍ତି ।

ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମକୁ ଆକ୍ଷେପ କରି ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ପାକିସ୍ତାନରେ କିଛି ଭାରତୀୟ ସିନେମା ପ୍ରଦର୍ଶିତ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ରୋକ ଲଗାଯାଇଛି । ପାକିସ୍ତାନରେ ବଲିଉଡ୍‌ର ଫିଲ୍ମ – ମୁଲ୍କ, ରାଜୀ, ନାମ ଶବାନା, ବେବି, ଏକ ଥା ଟାଇଗର ରିଲିଜ ହୋଇନାହିଁ। ଏହାପରେ ପାକିସ୍ତାନୀ କାଳକାମାନଙ୍କୁ ଭାରତରେ କାମ କରିବା ଉପରେ ରୋକ ଲଗାଯାଇଛି । ଭାରତରେ ପାକିସ୍ତାନୀ କଳାକାର କାମ ନକରିବାରୁ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ପାକିସ୍ତାନୀ ସଙ୍ଗୀତ ଓ ଫିଲ୍ମ ଜବତ ଉପରେ ପଡିଛି ।

   Related Posts