Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜୟପୁର : ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଅଧା ରାସ୍ତାରେ ଓହ୍ଲାଇଦେଲା ବସ୍, ଅଭିଯୋଗ ପରେ ବସ୍ ସହ ଡ୍ରାଇଭର ଓ କଣ୍ଡକ୍ଟର ଅଟକ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ୨ ଦିନ ଆଖଣ୍ଡଳମଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ, ଜଣେ ସେବାୟତ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ପରେ ପ୍ରଶାସନର ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : ଟ୍ରକ୍-ବସ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଟ୍ରକ୍ ହେଲପର ମୃତ, ଡ୍ରାଇଭର ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ସ୍କୁଲ ନିକଟ ଗଛରେ ଝୁଲୁଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା’ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଭୁବନେଶ୍ବର-କୋଲକତା ଜନଶତାବ୍ଦୀ ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ନିଆଁ, ଟଳିଲା ବଡ ଦୁର୍ଘଟଣା
  • ||
  • ‘ଚାକିରୀରେ ୬ ବର୍ଷ ପୂରଣ କରିଥିବା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ସରକାର ରେଗୁଲାର କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ’, ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ରାୟ ଶୁଣାଇଲେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୧୯୩୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ବଡ଼ଗାଁ ପଞ୍ଚାୟତ ୩ ଦିନ ପାଇଁ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌, ବନ୍ଦ ରହିବ ହାଟ ଓ ବଜାର
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ାରେ ମୃଦୁ ଭୂକମ୍ପ, କ୍ଷୟକ୍ଷତିର ସୂଚନା ନାହିଁ
  • ||
  • ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ରାଜ୍ୟରେ ୩୦ଜିଲ୍ଲାରୁ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ସଂକ୍ରମିତ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୯୮୯ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ଆସନ୍ତାକାଲି ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଜଲେବି’ : ଫିଲ୍ମର ଗୀତ ‘ତୁମ୍ ସେ’ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଏବେ ଛୁଇଁଲାଣି ୧ ମିଲିୟନ

11/10/2018 at 6:50 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୧|୧୦: ଆସନ୍ତାକାଲି ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଜଲେବି’ | ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ପ୍ରଯୋଜିତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ବରୁଣ ମିତ୍ର, ରିଆ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ଦିଗାଙ୍ଗନା ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ | ତେବେ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ୨୦୧୬ରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ବଙ୍ଗାଳୀ ଫିଲ୍ମ ‘ପ୍ରାକ୍ତନ’ର ରିମେକ୍, ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ପ୍ରସେନଜିତ ଚାଟର୍ଜି ଏବଂ ଋତୁପର୍ଣ୍ଣା ସେନଗୁପ୍ତା | ବିଶେଷ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରାଇଭେଟ ଲିମିଟେଡ଼ ଦ୍ବାରା ପ୍ରଯୋଜିତ ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦେଶକ ହେଲେ ପୁଷ୍ପଦୀପ ଭରଦ୍ବାଜ | ନିକଟରେ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି |

ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, ଜଣେ ଉଚ୍ଚକାଂକ୍ଷୀ ଯୁବତୀ ଜଣେ ଟୁରିଷ୍ଟ ଗାର୍ଡଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡିଛନ୍ତି ଜିଏ ଦିଲ୍ଲୀରେ ରୁହନ୍ତି | ଦୁହେଁ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୁଅନ୍ତି ଓ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ସୁରୁଖୁରରେ ଚାଲେ | ତେବେ ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ଯୁବତୀ ଜଣକ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଚାରିକାନ୍ଥ ଭିତରେ ସୀମିତ ରହିଯାଇଛି। ଜୀବନକୁ ସେ ଏମିତି ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ | ଯେହେତୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଭଲ ୱାଇଫାଇ ଆସୁନଥାଏ ସେଥିପାଇଁ ସେ ଘର ଛାଡିକି ପଳେଇ ଆସନ୍ତି ନିଜ କ୍ୟାରିୟର କରିବା ପାଇଁ |

ତେବେ କାହାଣୀରେ ଟ୍ଵିଷ୍ଟ ସେତେବେଳେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେତେବେଳେ ଟ୍ରେନରେ ରିଆଙ୍କ ଦେଖା ହୁଏ ନିଜ ସ୍ବାମୀ ତାଙ୍କ ଦ୍ବିତୀୟ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ | ସେଇଠି ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଆନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ଆଉ ଗୋଟେ ପତ୍ନୀ ଓ ଛୁଆ ବି ଅଛି | ଆଗକୁ କଣ ହୋଇଛି ସେଇଟା ଫିଲ୍ମ ଦେଖିଲେ ହିଁ ଜଣାପଡିବ | ତେବେ ଯାହା ଜଣାପଡୁଛି ୨୦୧୬ରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଥିବା ରୋମାଣ୍ଟିକ ମେଲୋ ଡ୍ରାମା ‘ସନମ ତେରୀ କସମ’ ଯେଭଳି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନକୁ ଛୁଇଁଥିଲା ‘ଜଲେବି’ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନକୁ ଛୁଇଁବ | ଫିଲ୍ମରେ ଗୀତଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ମନକୁ ଛୁଇଁଲା ଭଳି ରହିଛି | ତେବେ ଫିଲ୍ମର ଗୀତ ‘ତୁମ ସେ’ ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଏବେ ଯାଏଁ ୧ ମିଲିୟନ ଛୁଇଁଲାଣି |

ତେବେ ଫିଲ୍ମର ନାଁ ‘ଜଲେବି’ କାହିଁକି ରଖାଯାଇଛି ତାହା ଫିଲ୍ମ ଦେଖିଲା ପରେ ହିଁ ଜଣାପଡିବ | ଏବେ ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା ମହେଶ ଭଟ୍ଟ ପ୍ରଯୋଜିତ ‘ଜଲେବି’ କେତେ ହିଟ୍ କରୁଛି |

   Related Posts