Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ବସ୍‌ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, କେଇ ମିନିଟ୍‌ରେ ଜଳିଗଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବସ୍
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ : ଜଗାକୁ ଏକା କରି ଚାଲିଗଲା କାଳିଆ, ମା’ ଆଖିରୁ ଶୁଖୁନି ଲୁହ : ମରଶରୀର ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଗାଁରେ ଶୋକାକୂଳ ପରିବେଶ
  • ||
  • କୋରାପୁର : କୋରାପୁର ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରୁ ୩ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ନକଲି ନୋଟ୍ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ବାହା ବେଦୀରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ, IIFL ଲୁଟ୍ ଘଟଣାରେ ରହିଛି ଲିଙ୍କ୍
  • ||
  • ସୋର : ପାଣିରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପଞ୍ଚୁକର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ, ବାଙ୍କଚୁଡା ବେଶରେ ବିଭୂଷିତ ମହାପ୍ରଭୁ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ନିର୍ମାଣଧୀନ ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଚଢି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ଯୁବକ, ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୮୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚାକିରୀଆଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଖବର: ୮ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ହୋଇପାରେ ୧୨ ଘଣ୍ଟା ସିଫ୍ଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭ଶହ ଅତିକ୍ରମ କଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

‘ଅମର ଆକବର ଆନ୍ଥୋନୀ’ର ଏକ କମେଡି ସିନ୍ ସେୟାର କଲେ ଅମିତାଭ : ବଖାଣିଲେ କିଛି ମଜାଦାର ଅନୁଭୂତି

5/05/2020 at 4:14 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୫/୦୫ : ମହାନାୟକ ବିଗ ବି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଋଷି କପୁରଙ୍କ ନିଧନ ପରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖରେ ଅଛନ୍ତି | ଋଷିଙ୍କ ସହିତ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଅନେକ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ମନେପକାଇ ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି | ଏପ୍ରିଲ ୩୦ ତାରିଖରେ ସର୍ବ ପ୍ରଥମେ ଅମିତାଭ ହିଁ ଟ୍ୱିଟ କରି ଋଷିଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ଋଷିଙ୍କ ନିଧନ ଯୋଗୁଁ ଅମିତାଭଙ୍କୁ ବହୁତ ବଡ ଝଟକା ଲାଗିଛି | ନିକଟରେ ସେ ନିଜ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଋଷି କପୁରଙ୍କ ସହ ଅମିତାଭ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅମର ଆକବର ଏନ୍ଥନୀ ଫିଲ୍ମର ଏକ କମେଡି ସିନ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଅମିତାଭ | ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲୋକଙ୍କ ଆଖିରେ ଲୁହ ଓ ଓଠରେ ହସ ଫୁଟି ଯାଇଛି |

ଫିଲ୍ମଟି ୧୯୭୭ ମସିହାରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା | ଫିଲ୍ମ ସେତେବେଳେ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ହୋଇଥିଲା | ଅମିତାଭ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଏକ ହାସ୍ୟସ୍ପଦ ସିନ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଅମିତାଭ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ୱାନ ଗୋଗଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ଶବ୍ଦ ଥିଲା, ଏହି ଉଦାସୀନତା ସବୁବେଳେ ସାଙ୍ଗରେ ରହିବ | ଦୁଃଖ ଆମକୁ କେବେ ମଧ୍ୟ ଛାଡିବ ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ଦୁଃଖକୁ ଭୁଲି ଆମକୁ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ହେବ | ହସକୁ ପୁଣି ଫେରାଇ ଆଣିବାକୁ ହେବ |’

ଆଗକୁ ଅମିତାଭ ଲେଖିଛନ୍ତି ଆରକେ ସ୍ଟୁଡ଼ିଓରେ ଅମର ଆକବର ଏନ୍ଥନୀ ସୁଟିଙ୍ଗ ହୋଇଥିଲା | ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦେଶନା ମନମୋହନ ଦେଶାଇ କରିଥିଲେ | ଆରକେ ସ୍ଟୁଡ଼ିଓରେ ସେ ଦୁଇଟି ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଙ୍ଗ କରିଥିଲେ | ଅନ୍ୟଟି ହେଲା ପରବରିଶ | ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ବିନୋଦ ଖାନ୍ନା ଓ ଅମଜଦ ଖାନଙ୍କ ସହ ଏକ ଏକ୍ସନ ସିନ ସୁଟିଙ୍ଗ କରାଯାଇଥିଲା | ଏକ ଦର୍ପଣ ସମ୍ମୁଖରେ ଛିଡା ହୋଇ ଏକ ସିନ ଅଭ୍ୟାସ କରିବାକୁ ମନମୋହନ ଦେଶାଇ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ | ସିନ ଟି ଆରକେ ସ୍ଟୁଡ଼ିଓର ତୃତୀୟ ମହଲାରେ ସୁଟିଙ୍ଗ ହେବାର ଥିଲା | ନିର୍ଦେଶକ କୌଣସି କାମରେ ଉପର ମହଲାକୁ ଯାଇଥିବା ସମୟରେ ଅମିତାଭ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ସହ ମିଶି ପୁରା ସିନ ସୁଟିଙ୍ଗ କରି ଦେଇଥିଲେ | ନିର୍ଦେଶକ ତଳକୁ ଆସି ଶୁଣିଲେ ସିନ ସୁଟିଙ୍ଗ ହୋଇଯାଇଛି | ଏହା ଶୁଣି ସେ ଚମକି ପଡିଲେ | ସେ ଅମିତାଭଙ୍କୁ ଏବଂ ନିଜ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡକୁ ପଚାରିଥିଲେ ସିନ ଠିକ ଭାବେ ହୋଇଛି ତ ? ପାଖାପାଖି ମାସେ ପରେ ସେ ଏହି ସିନକୁ ଦେଖିଥିଲେ |

   Related Posts