Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ଦିନିକିଆ ଅଧିନାୟକ, ବିରାଟଙ୍କୁ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ଵ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||

କିଙ୍ଗ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ସାଇଲେନ୍ସ…ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ରିଆକ୍ଟ କଲେ ପ୍ରଶଂସକ, ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି କରିଦେବେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା!

31/12/2019 at 1:12 PM

ମୁମ୍ବାଇ୩୧|୧୨: ଅଭିନେତା ଶାହରୁଖ ଖାନ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଷ୍ଟାର ହୋଇଛନ୍ତି। ଏବେ ତାଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଭିଡିଓ ଓ ଫଟୋ ସମସ୍ତ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରୁଛି। କାରଣ କିଛି ଦିନ ହେବ ବଡ଼ ପରାଦାରୁ ଦୂରେଇ ଅଛନ୍ତି ବଲିଉଡ୍‌ ବାଦଶାହ ଶାହରୁଖ ଖାନ। ଶେଷଥର ପାଇଁ ଫିଲ୍ମ ‘ଜିରୋ’ରେ ଶାହରୁଖଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହା ପରେ ଶାହରୁଖଙ୍କର କୌଣସି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହୋଇନାହିଁ।  

ତେବେ ଏତେ ଯାଏଁ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କର କୌଣସି ନୂଆ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିନାହିଁ। ଅନେକ ଦିନରୁ ଦର୍ଶକ କିଙ୍ଗ ଖାନଙ୍କୁ ବଡ଼ ପରାଦାରେ  ଦେଖିନାହାନ୍ତି। ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷାରେ ଥିବା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କର ଏବେ ଧର୍ଯ୍ୟଶକ୍ତି ଭାଙ୍ଗିଯାଇଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏନେଇ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଗଲାଣି।

ଆସନ୍ତା ବର୍ଷରେ ନିଜର କୌଣସି ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ଶାହରୁଖ କିଛି ଘୋଷଣା କରିନାହାନ୍ତି। ଏନେଇ ଅନେକ ଫ୍ୟାନ୍ସ ରିଆକ୍ଟ କରି ଟୁଇଟ୍‌ କରିଛନ୍ତି। ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବେ ବୋଲି ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଶାହରୁଖ କିଛି ଫିଲ୍ମ ସାଇନ୍‌ କରିଥିବା ନେଇ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ହେଲେ ଏଯାଏଁ ଏହି ବିଷୟରେ କୌଣସି ଘୋଷଣା କରାଯାଇନାହିଁ।

ଗତ ନଭେମ୍ବର ୨ତାରିଖରେ ଶାହରୁଖଙ୍କ ନିଜ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳିଥିଲେ। ଏହି ଅବସରରେ ସେ ନୂଆ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ନେଇ ଘୋଷଣା କରିବେ ବୋଲି ପ୍ରଂଶସକ ଆଶା କରିଥିଲେ। ହେଲେ ଏଭଳି କିଛି ହୋଇ ନଥିଲା।

ଏହାକୁ ନେଇ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ପ୍ରଶଂସକମାଙ୍କର କିଛି ଟୁଇଟ ଏବେ ଟୁଇଟରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି। ହାସଟ୍ୟାଗ କରି ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ନିଜ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଘୋଷଣା କରନ୍ତୁ ବୋଲି କିଛି ଶାହାରୁଖଙ୍କୁ ଡିମାଣ୍ଡ କରାଯାଇଛି।

   Related Posts