Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆରୁ ଗାୟବ ହୋଇ ସନ୍ୟାସିନୀ ହୋଇଥିଲେ ଏହି ହଟ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ୧୨ ବର୍ଷ ହେଲା କୌଣସି ପୁରୁଷଙ୍କ ସହ ନାହିଁ ସମ୍ପର୍କ

20/04/2019 at 5:18 PM

ମୁମ୍ୱାଇ୨୦|୪: ବଲିଉଡର ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଦୂରାଇଯାଇଛନ୍ତି, କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁନାହାନ୍ତି। ଏଥି ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଜଣ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ତ କିଛି ସନ୍ୟାସ ନେଇଛନ୍ତି। ତେବେ ସନ୍ୟାସ ନେବା ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଲେ ମମତା କୁଲକର୍ଣ୍ଣି। ପ୍ରଥମେ ମମତାଙ୍କ ଜଲୱା ଦେଖି ଅନେକ ଦର୍ଶକ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବହୁ ଶୀଘ୍ର ସେ ଫ୍ଲପ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ । ଏମିତି ଅନେକ କଳାକାର ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ଗୋଟେ ସମୟରେ ବହୁତ ଫେମସ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏବେ ଏହି କଳାକାରଙ୍କୁ ଦର୍ଶକ ମନେ ପକାନ୍ତି ନାହିଁ।
୯୦ଦଶକରେ ମମତା କୁଲକର୍ଣ୍ଣି ବଲିଉଡର ହିଟ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ। ନିଜ କ୍ୟାରିଅରେ ଭଲ ଫିଲ୍ମ କରିବା ସହ ସେ ଅନେକ ବିବାଦର ମଧ୍ୟ ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରୁଥିବା ସମୟରେ ହଠାତ୍ ଗାୟବ ହୋଇଥିଲେ ମମତା। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ କାହାଣୀ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ମମତା ଜଣେ ଅଣ୍ଡରୱାଲର୍ଡ ଡନଙ୍କ ସହ ରିଲେସନଶିପରେ ଥିଲେ ବୋଲି କୁହାଯାଇଥିଲା। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଖବର ଆସିଥିଲା ଯେ, ମମତା ଇସଲାମ ଧର୍ମ ଗ୍ରହଣ କରି ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ନୈରୋବିରେ ରହୁଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମମତା ଏବେ ସନ୍ୟାସିନୀ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଓ ପାଖାପାଖି ଦୀର୍ଘ ୧୨ ବର୍ଷରୁ ସେ ନିଜ ଚେହେରା ଆଇନାରେ ଦେଖିନାହାନ୍ତି। ।ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ମମତା କହିଥିଲେ ଯେ, ୧୨ ବର୍ଷରୁ ସେ କୌଣସି ପୁରୁଷ ସହ ମଧ୍ୟ ସଂପର୍କ ରଖିନାହାନ୍ତି। ଏବେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ କେଁଉଠି ଅଛନ୍ତି ତାହା କାହାକୁ ଜଣା ନାହିଁ। ଆଜି ହେଉଛି ମମତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ।  

   Related Posts