Saturday, August 24, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ମୋଦିଙ୍କ ବାୟୋପିକ ପୂର୍ବରୁ ପରଦାକୁ ଆସିବ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମ RA GA

ମୁମ୍ବାଇ ୮/୨ : ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଦେଶର ରାଜନୀତି ଗରମ ରହିଛି | ବଡ ପରଦାରେ ରାଜନୀତିକୁ ନାମୀ ଓ ଲୋକପ୍ରିୟ ତାଙ୍କୁ ଆଣିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ଚାଲିଛି | ଏପଟେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ଉପରେ ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି ହେଉଛି | ଏଥିରେ ମୋଦିଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ ବିବେକ ଓବରଏ | କିନ୍ତୁ ମୋଦିଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପରଦାକୁ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହୋଇଯିବ ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି |


ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମର ନାଁ ରଖାଯାଇଛି RA GA ଅର୍ଥାତ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ | ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦେଶନା ଦେଉଛନ୍ତି ରୁପେଶ ପାଲ | ଫିଲ୍ମର ଏକ ଟିଜର ମଧ୍ୟ ଜାରି କରାଯାଇଛି | ଫିଲ୍ମରେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ, ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧୀ, ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀ ଏବଂ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଭୂମିକା ମଧ୍ୟ ରହିଛି | ଫିଲ୍ମରେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ବାଲ୍ୟକାଳରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ରାଜନୈତିକ କ୍ୟାରିଅରର ସମସ୍ତ ଘଟଣା ରହିଛି |


ନିର୍ଦେଶକ ରୁପେଶଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଫିଲ୍ମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ରାହୁଲଙ୍କୁ ମହିମା ମଣ୍ଡିତ କରିବା ନୁହେଁ ବରଂ ଏମିତି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିଷୟରେ ରହିଛି ଯାହାକୁ ଲଗାତାର ଚାରିପଟୁ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଉଛି | ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଦୃଢର ସହ ଆସନ୍ନ ଆକ୍ରମଣର ମୁକାବିଲା କରୁଛି । ସେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜ ଜୀବନକୁ ଫିଲ୍ମ ସହ ତୁଳନା କରିପାରିବ | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଫିଲ୍ମକୁ ଵାୟୋପିକ ଭଳି ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ନାହିଁ | ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏ ଅନେକ ବିପରୀତ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରି ଆଗକୁ ବଢି଼ଛି ତା’ସହ ସମ୍ପର୍କିତ | ଫିଲ୍ମଟି ଏପ୍ରିଲ ମାସରେ ପରଦାକୁ ଆସିବ |

259 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର