Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ହଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଞ୍ଜଲିନା ଜୋଲିଙ୍କ ଭଏସ ଡବିଂ କରିବେ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ, ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ

2/10/2019 at 2:42 PM

ମୁମ୍ବାଇ୨|୧୦: ହଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଞ୍ଜଲିନା ଜୋଲିଙ୍କ ଫିଲ୍ମ “ମେଲଫିସେଣ୍ଟ ଦ ମିଷ୍ଟ୍ରେସ ଅଫ ଏଭିଲ” ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଏଥିରେ ଏଂଜଲିନା ଜୋଲି ମୂଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମର ଏକ ବଲିଉଡ କନେକ୍ସନ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମର ହିନ୍ଦି ଭର୍ସନରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏଂଜଲିନା ଜୋଲିଙ୍କ ଭଏସ ଡବିଂ କରିବେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ।

ଟ୍ରେଡ ଏନାଲିଷ୍ଟ ତରୁଣ ଆଦର୍ଶ ଟୁଇଟ୍‌ କରି ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଏବେ ଡିଜନୀ ୟୁନିଭର୍ସର ସଦସ୍ୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ “ମେଲଫିସେଣ୍ଟ ଦ ମିଷ୍ଟ୍ରେସ ଅଫ ଏଭିଲ”ର ହିନ୍ଦି ଓ ଇଂରାଜୀ ଭର୍ସନ ଅକ୍ଟୋବର ୧୮ତାରିଖରେ ରିଲିଜ ହେବ।

ଏହି ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ପାର୍ଟ ୨୦୧୪ ମସିହାରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା। ଏଥିରେ ଏଂଜଲିନା ଜୋଲିଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଏଲେ ଫାନିଙ୍ଗ, ଇମେଲଟା ଷ୍ଟାଉଣ୍ଟନ, ଜୁନୋ ଟେମ୍ପଲ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏହା ଏକ ଡାର୍କ ଫେଣ୍ଟାସି ଫିଲ୍ମ ଥିଲା। ଫିଲ୍ମରେ ଜଣେ ଏମିତି ପରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯିଏ ଅନେକ ସମୟ ନିଜ କଳ୍ପନାରାଜ୍ୟରେ ବିଚରଣ କରୁଥାନ୍ତି। ପ୍ରଥମ ପାର୍ଟ ରିଲିଜ ହେବାର ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦ୍ବିତୀୟ ପାର୍ଟ ଏବେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ହେଲା ଭାରତରେ ହଲିଉଡ ଫିଲ୍ମର ଦର୍ଶକ ବଢିବାକୁ ଲାଗିଛନ୍ତି। ଏବେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ମ ଲାୟନ କିଙ୍ଗରେ ମଧ୍ୟ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟନ ନିଜ ଭଏସ ଦେଇଥିଲେ। ସେହିଭଳି ଏବେ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଫେମସ ହଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଭଏସ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କୁ ଫନ୍ନେ ଖାନ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଫିଲ୍ମରେ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଅନିଲ କପୁର ଓ ରାଜକୁମାର ରାଓ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।

   Related Posts