Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଲୋକସଭାରେ ପାରିତ ହେଲା କୃଷି ଆଇନ ଉଚ୍ଛେଦ ବିଲ୍‌
  • ||
  • କୃଷକଙ୍କୁ ଦଳି ମାରିଲେ ୭ ଦନ୍ତା, ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ କରିଦେଲେ ଶରୀର
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ, ୨୩୬ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୯କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୮୮୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ବନ୍ଦ : ବିଭିନ୍ନ ଭାଷାକୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ରାଜ୍ୟଭାଷା ମାନ୍ୟତା ପ୍ରଦାନ ଦାବି
  • ||
  • ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ମୟୂରଭଞ୍ଜ ବନ୍ଦ : ବିଭିନ୍ନ ଭାଷାକୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ରାଜ୍ୟଭାଷା ମାନ୍ୟତା ପ୍ରଦାନ ଦାବି
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ କନଷ୍ଟେବଳ, ଜବତ ହେଲାଣି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ କନଷ୍ଟେବଳ, ଜବତ ହେଲାଣି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଓମିକ୍ରନ୍ ନେଇ AIIMS ମୁଖ୍ୟ ଗୁଲେରିଆ ଦେଲେ ଚେତାବନୀ, କହିଲେ ନୂଆ ଭାରିଆଣ୍ଟ ଭାକସିନକୁ ଦେଇପାରେ ଚକମା
  • ||

ବଲିଉଡର ଏହି ୪ ଜଣ ସେଲିବ୍ରିଟି କମ୍‌ ବୟସରେ କରିଥିଲେ ବିବାହ…

17/01/2020 at 12:22 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୭|୧: ବଲିଉଡରେ ଏମିତି ଅନେକ ଷ୍ଟାର ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ବିବାହ କରିବା ପରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିଥିଲେ। ତେବେ ଏହି ୪ ଜଣ ଟପ୍‌ ଅଭିନେତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତୁ ଯିଏ କମ୍‌ ବୟସରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଓ ଆଜି ସେମାନେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ରାଜ କରୁଛନ୍ତି।

ଶାହରୁଖ ଖାନ ଓ ଗୌରୀ ଖାନ- ଛୋଟ ପରଦାରେ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ଅଭିନେତା ଶାହରୁଖ ଖାନ ବଲିଉଡର କିଙ୍ଗ ଖାନ ଭାବେ ପରିଚିତ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ସେ ବଲିଉଡରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥିଲେ। ପରଦାରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦର୍ଶକ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ନିଜ କ୍ୟାରିଅରରେ ଶାହରୁଖ ଏଯାଏଁ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ବଲିଉଡର ବାଦଶାହ ନିଜ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରୁହନ୍ତି। ୧୯୯୧ ମସିହାରେ ଶାହରୁଖ ନିଜ ପିଲା ବେଳର ପ୍ରେମିକା ଗୌରୀ ଖାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ମାତ୍ର ୨୫ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଶାହରୁଖ ବିବାହ କରି ଅନେକ ଜଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉଦ୍‌ହାରଣ ପାଲଟିଛନ୍ତି।

ଶୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ- ଶୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ବହୁତ ହି ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ନିଜଠୁ ୧୨ ବର୍ଷ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମୃତା ସିଂହଙ୍କୁ ୧୯୯୧ ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ଶୈଫଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୨୧ ବର୍ଷ ବୟସ ଥିଲା। ସାରା ଓ ଇବ୍ରାହିମ୍‌ଙ୍କ ଜନ୍ମ ହେବା ପରେ ୨୦୦୪ ମସିହାରେ ଉଭୟଙ୍କର ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ୨୦୧୨ ମସିହାରେ ଶୈଫ କରୀନାଙ୍କୁ ଦ୍ବିତୀୟ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଏବେ ଶୈଫ ନିଜ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ବେଶ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି।

ଆମୀର ଖାନ- ଆମୀର ଖାନ ବଲିଉଡର ମିଷ୍ଟର ପର୍ଫେକ୍ଟ ଭାବେ ପରିଚିତ। ନିଜ କ୍ୟାରିଅରରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜରେ ଅଭିନୟ କରି ବେଶ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି ଆମୀର। ଆମୀର ପ୍ରଥମେ ରିନା ଦତ୍ତଙ୍କୁ ୧୯୮୬ ମସିହାରେ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ହେଲେ ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମନାନ୍ତର ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ୨୦୦୨ ମସିହାରେ ଉଭୟେ ପରସ୍ପରଙ୍କୁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ। ୨୦୦୫ ମସିହାରେ ଆମୀର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କିରନ ରାୱଙ୍କୁ ଦ୍ବିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ଋତୀର ରୋଶନ- ୨୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଋତୀକ ରୋଶନ ସଞ୍ଜୟ ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ସୁଜୈନ ଖାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କ ବିବାହ ୧୪ ବର୍ଷ ଯାଏଁ ଚାଲିଥିଲା ଏବଂ ୨୦୧୩ ମସିହାରେ ଦୁହେଁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

   Related Posts