Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୋଦୀଙ୍କୁ ସୋନିଆଙ୍କ ପତ୍ର: ବୟସ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁସାରେ କରୋନା ଟିକା ଦିଆଯାଉ
  • ||
  • ବାଗ୍‌ଚି ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କ୍ୟାନସର ହସ୍ପିଟାଲ ଏବଂ କେୟାର ସେଣ୍ଟର ପାଇଁ ସୁବ୍ରତୋ-ସୁସ୍ମିତା ଦେବେ ୪୩୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ହସ୍ପିଟାଲରୁ ଡିସ୍‌ଚାର୍ଜ ହେଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ରାମନାଥ କୋବିନ୍ଦ, ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୦ରେ ହୋଇଥିଲା ବାଇପାସ୍‌ ସର୍ଜରୀ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବ୍ରିଜ୍ ଉପରୁ ୨୦ଫୁଟ ତଳକୁ ଖସିଲା ବାଇକ୍, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ନୀଳଗିିରି : ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରତିବାଦରେ ସିପିଆଇର ରାସ୍ତାରୋକ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନଦୀରେ ବୁଡିଗଲେ ମାଛ ଧରାଳି, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଖରା ପାଇଁ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗର ଛୁଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ୨ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି, ରାଜଭବନ ପକ୍ଷରୁ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡାକ୍ତରଖାନା ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍, ଆବଶ୍ୟକତା ନଥିଲେ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କୁ ଆଡମିଶନ ମନା
  • ||
  • ସରିଲା ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍‌ ବୈଠକ, ୯ଟି ପ୍ରସ୍ତାବ ଉପରେ ବାଜିଲା ମୋହର
  • ||

ଏହି ୪ଟି ଭୁଲ କରି ନଥିଲେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡରେ ରାଜ କରିଥାନ୍ତେ ସନି ଦେଓଲ, ଜାଣିଲେ ହେବେ ଆଚମ୍ବିତ

21/10/2019 at 9:24 AM

ମୁମ୍ବାଇ୨୦|୧୦: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସନି ଦେଓଲ ଆଜିକାଲି ପରଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁନାହାନ୍ତି। ଯଦି କୋଣସି ଫିଲ୍ମ କରୁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ସେହି ଫିଲ୍ମ ଏତେ ହିଟ୍‌ ହେଉନାହିଁ। ହେଲେ ସନି ଦେଓଲ ଏହି ୪ଟି ଭୁଲ କରି ନଥିଲେ ଆଜି ସିନେମା ଜଗତରେ ରାଜ କରୁଥାନ୍ତେ। ପୂର୍ବରୁ ସନିଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବା ନେଇ ଦର୍ଶକ ଅପେକ୍ଷାରେ ଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ବଲିଉଡରୁ ସନିଙ୍କ ଜଲୱା ସରିଥିଲା। ଏବେ ସନିଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଆସିଲେ ମଧ୍ୟ ସେତିକି ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇପାରୁନାହିଁ ଯେମିତି ପ୍ରଥମେ ହେଉଥିଲା। 

୧- ରୋମାଣ୍ଟିକ ଅଭିନେତା ହେବାର ଚେଷ୍ଟା: ପ୍ରଥମେ ଦର୍ଶକ ସନିଙ୍କୁ ଆକ୍ସନ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ। ସେ ଫିଲ୍ମରେ ଖଳନାୟକକୁ ମାଡ ମାରିଲେ ଦର୍ଶକ ବେଶ ଖୁସି ହୁଅନ୍ତି ।ତାଙ୍କ ଆକ୍ସନର କିଛି ଅଲଗା ଅନ୍ଦାଜ ଥାଏ। ହେଲେ ମଝିରେ ସନି ରୋମାଣ୍ଟିକ ଫିଲ୍ମ ସାଇନ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଯାହା ଦର୍ଶକ ଖାସ ପସନ୍ଦ କରି ନଥିଲେ। ସନିଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଅନ୍ଦାଜ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପପୁଲାରିଟି କମିଥିଲା। ସେ ଆକ୍ସନ ହିରୋ ଭାବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ। କାରଣ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଫିଲ୍ମ ସାଇନ କରିବା ପରେ ସେହି ସିନେମା ଫ୍ଲପ୍‌ ହେଉଥିଲା।

୨- ପାର୍ଟିରେ ନଯିବାର ଅଭ୍ୟାସ: ସନି ଦେଓଲ ପାର୍ଟିରେ ଯିବା ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଅଧିକାଂଶ ଲୋକେ ଜାଣିଥିବା ଯେ, ଗ୍ଲାମର ଦୁନିଆର କୌଣସି ପାର୍ଟିରେ ସନି ସାମିଲ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ। ସେଥିପାଇଁ ସମୟ ବଦଳିବା ସହ ସେ ବଦଳୁଥିବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ସହ ଅଧିକ ଦେଖା ହେଉ ନଥିଲେ। ଫଳରେ ତାଙ୍କର ବହୁତ କମ ଲୋକଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁତା ହୋଇଥିଲା।

୩- ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋଶନ ନକରିବା: ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ସନି ଦେଓଲ ନିଜ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋଶନ କରୁ ନଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏବେ ସେ ତାଙ୍କର ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋଶନ କରୁଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସନିଙ୍କ ପୁଅ କରନ ଦେଓଲଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ସନି ବହୁତ ପ୍ରମୋଶନ କରିଥିଲେ। ହେଲେ ତଥାପି ଏହି ଫିଲ୍ମ କିଛି ଖାସ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରି ନଥିଲା।

୪- ପ୍ରଶଂସକଙ୍କଠୁ ଦୂରାଇ ରହିବା: ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ଅଧିକାଂଶ ଷ୍ଟାର ନିଜ ପ୍ରଶଂସକ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ରହୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସନି ଦେଓଲ ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ କମ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଥିଲେ।

 

   Related Posts