Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ୩୦ ଫୁଟ ଖାଇକୁ ଖସିଲା ବସ୍, ୫ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୫ ଆହତ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଗୁଣୁପୁର ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସକୁ ବଡ ଝଟକା, ଆହତ କାରଣରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ବାକି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ଡ୍ଵେନ ବ୍ରାଭୋ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

ବଲିଉଡରେ ପୁଣି ଫେରିଲା #me too : ଏଥର ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁହେଁ ଶିକାର ହେଲେ ଅଭିନେତା

12/04/2020 at 12:28 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୨/୪: ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାଷ୍ଟିଂ କାଉଚର ଘଟଣା ଏକ ଅକୁହା ସତ୍ୟ। ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ମିଠୁ ମୁଭମେଣ୍ଟ ଭଳି ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜ ସହ ହୋଇଥିବା ଭୟାବହ ଘଟଣାର ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ। ଏହି ଖୁଲାସାରେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନେକ ବଡ଼ ବଡ଼ କଳାକାରଙ୍କ କାରନାମା ସାମନାକୁ ଆସିଥିଲା। କେବଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁହେଁ ବରଂ କେତେକ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଘଟଣାର ସମ୍ମୁଖିନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଛି। ନିକଟରେ ଏକ ଅଭିନେତା ନିଜ ସହ ହୋଇଥିବା ମିଠୁ ଏକ୍ସପିରିୟନ୍ସ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ନିଜ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ଯୋଗୁଁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜର ଏକ ଖାସ୍ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ଅଭିନେତା ରାଜୀବ ଖଣ୍ଡେଲଓ୍ବାଲ୍।

ରାଜୀବ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ଡାଇରେକ୍ଟର ଖୋଲାଖୋଲି ତାଙ୍କୁ ଅଫର ଦେଇଥିଲେ। ପୁରୁଷଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଏକ୍ସପିରିୟନ୍ସ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଡର ଲାଗିଥାଏ। ତାଙ୍କ ସହ ଏପରି ଘଟଣା ଘଟିଥିବାବେଳେ ସେ ଖୁବ୍ ନର୍ଭସ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିନଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଜଣେ ଡାଇରେକ୍ଟର ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ଅଫର କରିଥିଲେ। ଡାଇରେକ୍ଟର ଫିଲ୍ମ ସାଇନ୍ କରିବା ପାଇଁ ଅଫିସ୍ ଡକାଇଥିଲେ ଏବଂ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଡକାଇଥିଲେ। ଦ୍ବିତୀୟ ସାକ୍ଷାତବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଲାଗିଥିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ସହ କିଛି ଭୁଲ୍ ହେଉଛି।


ସେ ଆଗକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଡାଇରେକ୍ଟର ତାଙ୍କୁ ରୁମରେ ଯିବାକୁ କହିବାରୁ ସେ ମନା କରି ଦେଇଥିଲେ। ରାଜୀବ ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ଏହା ଶୁଣି ଡାଇରେକ୍ଟର ତାଙ୍କୁ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ଡାଇରେକ୍ଟର କହିଥିଲେ- ତୁମେ ଟିଭିରେ ନୂଆ କାମ କରୁଛ ଏବଂ ମୋତେ ମନା କରୁଛ? ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ଡାଇରେକ୍ଟର ତାଙ୍କୁ ଦୁଇଟି ଫିଲ୍ମ ଅଫର କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ରାଜୀବ ତାଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ସିଧାସଳଖ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ।





   Related Posts