Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଶ୍ଵସ୍ତି: କମୁଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୮୦୯ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର-ଜାନୁଆରୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ: ଭୁବନେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ଓ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ କରିପାରିବେ କୋଭିଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ପରୀ ବାପା-ମା’ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେପି ଟିମ୍, ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍‌ର ଟୟଲେଟ୍‌ରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ପୁଣି ଏକ ନକଲି ଘିଅ କମ୍ପାନୀରେ ଚଢାଉ, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅପମିଶ୍ରିତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ପ୍ରେମ: ସେୟାର ଚାଟ୍‌ରୁ ଆରମ୍ଭ ଫେସବୁକରେ ଶେଷ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||

ବଲିଉଡ୍ ହିରୋ ଡିନୋ ମୋରିଆ ଏବେ ଅଛନ୍ତି ଏହି ଅବସ୍ଥାରେ

9/12/2019 at 4:01 PM

ମୁମ୍ବାଇ୯|୧୨: ଫିଲ୍ମ ରାଜରେ ଅଭିନୟ କରି ଅଭିନେତା ଡିନୋ ମୋରିଆ ବଲିଉଡରେ  ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ ।  ଡିନୋ ଏବେ ସ୍କ୍ରିନରୁ ଦୂରାଇଯାଇଛନ୍ତି ସତ ହେଲେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଖବର ବାରବର ଆସୁଥାଏ। ରାଜ ଫିଲ୍ମ ଶୁଟିଂ ସମୟରେ ଡିନୋ ଓ ବିପାଶା ପରସ୍ପରଙ୍କ ସହ ଭେଟ ହୋଇଥିଲେ। ଗୋଟେ ସମୟରେ ଡିନୋ ଅନେକ ଝିଅଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ କରୁଥିଲେ। ଫିଲ୍ମ ରାଜ ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ଡିନୋ ଓ ବିପାଶାଙ୍କ ରିଲେସନଶିପ୍‌ର ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଥିଲା। ଆଜି ଡିନୋଙ୍କର ଜନ୍ମଦିନ। ୧୯୭୫ ମସିହା ଡିସେମ୍ବର ମାସ ୯ ତାରିଖରେ ଡିନୋ ବେଙ୍ଗଲୁରୁରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ।

ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ପ୍ୟାର ମେଁ କଭି କଭିରେ ଅଭିନୟ କରି ଡିନୋ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ମଡେଲିଂ କରୁଥିଲେ। ରାଜ ପରେ ଡିନୋ ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଲେ ସତ ହେଲେ ତାଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିନଥିଲା। ପରେ ସେ ଟେଲିଭିଜନ ଜଗତରେ ରିୟାଲିଟି ଶୋ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ୨୦୧୦ ମସିହାରେ ଡିନୋ ଖତରୋଁ କି ଖିଲାଡିର ୱିନର ହୋଇଥିଲେ। ବଲିଉଡରେ ଡିନୋଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଲଗାତାର ଫ୍ଲପ୍‌ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ଅଫର ହେବା ବନ୍ଦ ହୋଇଥିଲା। ଏଥିପାଇଁ ସେ ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।      

,ସେ ଡିଏମ୍‌ ଜିମସ୍‌ ନାମକ ଏକ ଫିଟ୍‌ନେସ୍‌ ସେଣ୍ଟର ଖୋଲିଥିଲେ ।  ଏଥିରେ ଆଦିତ୍ୟ ଠାକରେଙ୍କର ଅଂଶଧନ ବି ଥିଲା । ୨୦୧୬ରେ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ହେବାରୁ ଏହି ଜିମ୍‌ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏହାପରେ ସେ ନିଜର କେଫ୍  କରିଛନ୍ତି । ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ସେ ଡିଜିଟାଲ୍ ସିରିଜ୍‌ରେ ନଜର ଆସେବି ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ।    

   Related Posts