Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଦିନକରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୩୪୮୬ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ , ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୫୪୧ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ମିଶନ କାଶ୍ମୀର ଉପରେ ୧୪ ନେତାଙ୍କ ସହ ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ମହାବୈଠକ ଶେଷ
  • ||
  • ବରି​‌ଷ୍ଠ ଆଇପିଏସ୍‌ ସ୍ତରରେ ଅଦଳବଦଳ
  • ||
  • ଦ୍ବାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା: ୩୧ ଜୁଲାଇ ସୁଦ୍ଧା ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟକୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ଅଣ୍ଡା ବଣ୍ଟନରେ ପାତର ଅନ୍ତର, ଅଭିଯୋଗ କଲେ ନାଁ କାଟିଦେବାକୁ ଅଙ୍ଗନବାଡି ଦିଦି ଦେଉଛନ୍ତି ଧମକ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ନଦୀ ପଠାରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଆଜି ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ଅତିପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୨୭ ଯାଏଁ ଛେଚିବ
  • ||
  • ହ୍ରାସ ପରେ ପୁଣି ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୫୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ବଲିଉଡରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ୧୦ ବର୍ଷ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ : ଦେଖନ୍ତୁ କେତେ ବଦଳି ଯାଇଛନ୍ତି ଏହି ହିରୋଇନମାନେ

18/01/2019 at 4:50 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୮/୧: ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ କିଛି ନା କିଛି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରାଯାଇଥାଏ। ୨୦୧୯ମସିହାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ୧୦ବର୍ଷ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ। ଏହି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜରେ ନିଜର ଦୁଇଟି ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ୍ କରାଯିବ ଯେଉଁଥିରେ ୧୦ବର୍ଷ ବ୍ୟବଧାନ ରହିଥିବ। ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଏବେ ଜୋର ଧରିଛି। ଏହି ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗ୍ ସହ କେବଳ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ୧୬ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଫଟୋ ଏବେ ପୋଷ୍ଟ୍ ହୋଇସାରିଛି। ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୦ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଫଟୋ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି। କେତେ ଜଣ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦେଖି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଏବଂ କେତେକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୈାଣସି ଫରକ ଜଣା ପଡ଼ୁନାହିଁ।

ଏପରି ଏକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଲେ ଈଶା ଦେଓଲ। ହେମା ମାଳିନୀ ଏବଂ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଝିଅ ଈଶା ଦେଓଲ ୧୦ବର୍ଷ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜରେ ନିଜର ଦୁଇଟି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମ ଫଟୋଟି ୨୦୦୭ମସିହାର ,ଯେବେ ଈଶା ନୂଆ ନୂଆ ଫିଲ୍ମଜଗତକୁ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ‘ଧୁମ୍’ ଫିଲ୍ମରେ ନିଜର ନିଜର ସୁନ୍ଦର ଫିଗର ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ। ଦ୍ବିତୀୟ ଫଟୋ ୨୦୧୭ମସିହାର,ଯେବେ ଈଶା ପ୍ରଥମ ଥର ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲେ। ଝିଅ ରାଧ୍ୟା ତାଙ୍କ ଗର୍ଭରେ ଥିଲେ।

ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ୧୦ବର୍ଷ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଫଟୋ ଦେଖି ତ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। ଦୁଇଟି ଫଟୋରେ ଶିଳ୍ପା ସମାନ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମ ଫଟୋଟି୨୦୦୮ମସିହାର,ଯେବେ ସେ ଦୋସ୍ତାନା ଫିଲ୍ମର ଗୋଟିଏ ଗୀତରେ ବିକିନି ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ପରଫେକ୍ଟ ଫିଗର କରିଥିଲେ। ଦ୍ବିତୀୟଟି ୨୦୧୮ମସିହାର,ଫିଟନେସ୍ ଦିଭା ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ଅଧିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇନାହିଁ। ୧୦ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ସେ ମା ହେବାର ସୈାଭାଗ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତି କରିଛନ୍ତି।

ଡସ୍କି ବିପାଶା ବସୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଏକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯାହାଙ୍କୁ ସମୟ ବେଶୀ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିନାହିଁ। ବିପାଶା ୨୦୦୮ ଏବଂ ୨୦୧୮ର ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଦୁଇଟିଯାକ ଫଟୋରେ ସେ ସମାନ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ୧୦ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କର ଜନ୍ ଆବ୍ରାହମଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକଅପ୍ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସେ କରଣ ସିଂହ ଗ୍ରୋଭରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ସୋନମ୍ କପୁର ଯେଉଁ ଦୁଇଟି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ସେଥିରୁ ପ୍ରଥମଟି ଦିଲ୍ଲୀ -୬ର,ଏବଂ ଦ୍ବିତୀୟଟି ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଏକ ଲଡ଼କି କୋ ଦେଖା ତୋ ଏସା ଲଗା’ର । ଦୁଇଟି ଫଟୋରେ ସୋନମଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏତେ ଅଧିକ ଫରକ ଜଣା ପଡ଼ୁନାହିଁ।

   Related Posts