Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୨୦୧୦ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି: ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଯେ କେହି ବି ଜାଗା କିଣି ପାରିବେ, ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଜାରି କଲା ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୧୨୭୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୨୪୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୨୮୩୯୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କେନାଲରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇ ବୁଡିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ସ୍ତ୍ରୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରି ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ପିଟି ମାରିଦେଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ଫେରାର
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଶ୍ରମିକଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ମୃତ୍ୟୁ, ବିଷାକ୍ତ ମଦ ପିଇ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଯୁବକଙ୍କ କ୍ଷତ ବିକ୍ଷତ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକ
  • ||
  • ଜଲାପୁଟ ଜଳ ଭଣ୍ଡାରରେ ମାଛଧରା ଡଙ୍ଗା ବୁଡି ୩ ନିଖୋଜ, ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି
  • ||
  • ପାକିସ୍ତାନ : ପେଶାଓ୍ୱାରରେ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣରେ ୭ ମୃତ, ୫୫ ଆହତ
  • ||

ବଲିଉଡରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ୧୦ ବର୍ଷ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ : ଦେଖନ୍ତୁ କେତେ ବଦଳି ଯାଇଛନ୍ତି ଏହି ହିରୋଇନମାନେ

18/01/2019 at 4:50 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୮/୧: ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ କିଛି ନା କିଛି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରାଯାଇଥାଏ। ୨୦୧୯ମସିହାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ୧୦ବର୍ଷ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ। ଏହି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜରେ ନିଜର ଦୁଇଟି ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ୍ କରାଯିବ ଯେଉଁଥିରେ ୧୦ବର୍ଷ ବ୍ୟବଧାନ ରହିଥିବ। ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଏବେ ଜୋର ଧରିଛି। ଏହି ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗ୍ ସହ କେବଳ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ୧୬ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଫଟୋ ଏବେ ପୋଷ୍ଟ୍ ହୋଇସାରିଛି। ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ୧୦ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଫଟୋ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି। କେତେ ଜଣ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଦେଖି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଏବଂ କେତେକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୈାଣସି ଫରକ ଜଣା ପଡ଼ୁନାହିଁ।

ଏପରି ଏକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଲେ ଈଶା ଦେଓଲ। ହେମା ମାଳିନୀ ଏବଂ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଝିଅ ଈଶା ଦେଓଲ ୧୦ବର୍ଷ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜରେ ନିଜର ଦୁଇଟି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମ ଫଟୋଟି ୨୦୦୭ମସିହାର ,ଯେବେ ଈଶା ନୂଆ ନୂଆ ଫିଲ୍ମଜଗତକୁ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ‘ଧୁମ୍’ ଫିଲ୍ମରେ ନିଜର ନିଜର ସୁନ୍ଦର ଫିଗର ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ। ଦ୍ବିତୀୟ ଫଟୋ ୨୦୧୭ମସିହାର,ଯେବେ ଈଶା ପ୍ରଥମ ଥର ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଥିଲେ। ଝିଅ ରାଧ୍ୟା ତାଙ୍କ ଗର୍ଭରେ ଥିଲେ।

ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ୧୦ବର୍ଷ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଫଟୋ ଦେଖି ତ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। ଦୁଇଟି ଫଟୋରେ ଶିଳ୍ପା ସମାନ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି। ପ୍ରଥମ ଫଟୋଟି୨୦୦୮ମସିହାର,ଯେବେ ସେ ଦୋସ୍ତାନା ଫିଲ୍ମର ଗୋଟିଏ ଗୀତରେ ବିକିନି ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ପରଫେକ୍ଟ ଫିଗର କରିଥିଲେ। ଦ୍ବିତୀୟଟି ୨୦୧୮ମସିହାର,ଫିଟନେସ୍ ଦିଭା ଶିଳ୍ପାଙ୍କ ଅଧିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇନାହିଁ। ୧୦ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ସେ ମା ହେବାର ସୈାଭାଗ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତି କରିଛନ୍ତି।

ଡସ୍କି ବିପାଶା ବସୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଏକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯାହାଙ୍କୁ ସମୟ ବେଶୀ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିନାହିଁ। ବିପାଶା ୨୦୦୮ ଏବଂ ୨୦୧୮ର ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଦୁଇଟିଯାକ ଫଟୋରେ ସେ ସମାନ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ୧୦ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କର ଜନ୍ ଆବ୍ରାହମଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକଅପ୍ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ସେ କରଣ ସିଂହ ଗ୍ରୋଭରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ସୋନମ୍ କପୁର ଯେଉଁ ଦୁଇଟି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ସେଥିରୁ ପ୍ରଥମଟି ଦିଲ୍ଲୀ -୬ର,ଏବଂ ଦ୍ବିତୀୟଟି ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଏକ ଲଡ଼କି କୋ ଦେଖା ତୋ ଏସା ଲଗା’ର । ଦୁଇଟି ଫଟୋରେ ସୋନମଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏତେ ଅଧିକ ଫରକ ଜଣା ପଡ଼ୁନାହିଁ।

   Related Posts