Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଞ୍ଜାମ ଦିଗପହଣ୍ଡିରେ ଅପରାଧୀର ଛୁରା ମାଡରେ ଅପରାଧୀ ମୃତ
  • ||
  • ବାଙ୍କୀରେ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ବୋମାମାଡରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ନୟାକୋଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଲା ସ୍ବାମୀ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ସହ ନିଜ ଦେହରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ ଯୁବକ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୬୯୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ପୁଣି ବର୍ଷାର ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ଆମେରିକୀୟ ନୌସେନା ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ, ଦୁଇ ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁଆସୁଣୀ ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

ଆକ୍ସନ ମୁଡ୍‌ରେ ବଲାଙ୍ଗିର ପୋଲିସ : ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର କରି ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ, ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ କ୍ରିଷ୍ଣା ଆହତ

4/02/2019 at 4:45 PM

ବଲାଙ୍ଗିର ୪|୧: ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରି ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀଙ୍କୁ ଚୋତବନୀ ଦେଇଛି ବଲାଙ୍ଗୀର ପୋଲିସ । ଗତ ୨୬ ତାରିଖରେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ ବବଲୁକୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର ପରେ ରବିବାର ରାତିରେ ତା ଘନିଷ୍ଠ ସହଯୋଗୀ କ୍ରିଷ୍ଣାକୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରିଛି ପୋଲିସ ।

ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପୁଣି ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର । ଏଥର  ପୋଲିସ ଟାର୍ଗେଟରେ ଦୁର୍ଦ୍ଦାନ୍ତ ଅପରାଧୀ କ୍ରିଷ୍ଣା କୋଠା । ମାସେ ହେଲା ଚକମା ଦେଇ ଚାଲିଥିବା କ୍ରିଷ୍ଣାଙ୍କୁ କାବୁ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି ପୋଲିସ । ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ଅପରାଧ ସାମ୍ରାଜ୍ୟ ଚଳାଇଥିବା ବବଲୁ ମହାନନ୍ଦର ଘନିଷ୍ଠ ସହଯୋଗୀ ହେଉଛି କ୍ରିଷ୍ଣା । ବବୁଲକୁ ଏନକାଉଣ୍ଟରର ୯ ଦିନ ପରେ ତୁଷୁରା ଛକ ନିକଟରେ ସହଯୋଗୀ କ୍ରିଷ୍ଣାକୁ ଗୁଳିକରି କାବୁ କରିଛି ପୋଲିସ ।

କ୍ରିଷ୍ଣାର ବାମ ଗୋଡରେ ଦୁଇ ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ବାଜିଛି । ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ କ୍ରିଷ୍ଣାକୁ ପ୍ରଥମେ ସଇଁନ୍ତଳା ପରେ ବଲାଙ୍ଗୀର  ଏବଂ ଏବେ ବୁର୍ଲା ମେଡିକାଲରେ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଉଛି । ଧରା ପଡିବା ପରେ ଅପରାଧ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଛି କ୍ରିଷ୍ଣା । କ୍ରିଷ୍ଣା ନୂଆପଡା ଜିଲ୍ଲାର ବାସିନ୍ଦା । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେଲା ସେ ବବୁଲ ସହ ମିଶି ବିଭିନ୍ନ ଅପରାଧିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଚଳାଇଆସିଥିଲା ।

୨ ବର୍ଷ ତଳେ ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଅପରାଧୀ ଦମନ ଅଭିଯାନ । କୁଖ୍ୟାତ ଟିମନ ଓ ଜିତେନକୁ ଗିରଫ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ଟିକେ ଧିମଇ ଯାଇଥିଲା । ଏହାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ଆଉ କିଛି ଗୋଷ୍ଠୀ ଆକ୍ଟିଭ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏବେ ପୁଣି ଆକ୍ସନକୁ ଆସିଛି ପୋଲିସ । ଗତ ୨୬ ତାରିଖରେ ସଇଁନ୍ତଳା ଗୋଲଭାଡି ଛକ ନିକଟରେ ବବଲୁକୁ ଏନକାଉଣ୍ଟର କରିଥିଲା ପୋଲିସ । ଏହାର ଦୁଇ ଦିନ ପରେ ବବୁଲ ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ୮ ଜଣ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ।

   Related Posts