Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଙ୍ଗଳବାର କଥା ହେବେ ପୁଟିନ୍ ଓ ବାଇଡେନ୍, ୟୁକ୍ରେନ ହେବ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ମାଆର ସାହସ ଆଗରେ ହାରିଲା ବାଘ, ନିଜ ପୁଅକୁ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ଛଡାଇ ଆଣିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୭୯୬ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୮୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୨୪୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୟୁକ୍ରେନ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବ ଋଷ ! ପୁଟିନଙ୍କ ଦେଢ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୈନ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ-ଫେବୃଆରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତରେ ଆସିବ ତୃତୀୟ ଲହର, ଓମିକ୍ରନ୍ ସାଜିବ ବାହକ : ଦାବି କଲେ ବିଶେଷଜ୍ଞ
  • ||
  • ଚାଲିଥିଲା ଧାନ ଚୋରା ଚାଲାଣ, ୨୨୦ ବସ୍ତା ଜବତ କଲା ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଜଓ୍ୱାଦ ଦୁର୍ବଳ, ଟଳିଲା ବଡ ବିପଦ : ପୁରୀଠୁ ୨୭୦ କିମି ଦୂରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀଭୂତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ଲଗାଣ ବର୍ଷା, ଧାନ ଫସଲ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ
  • ||

ବଡି ବିଲ୍ଡରଙ୍କୁ ହାଣିଦେଲେ, ଖଣ୍ଡା ଚୋଟରେ କଟିଗଲା ପାପୁଲି

8/03/2021 at 10:41 AM

ପୁରୀ,୦୮/୦୩: ପୁରୀ ଟାଉନ୍‌ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଆତଙ୍କ । ପୁଣି ଆତଙ୍କ ଖେଳାଇଲେ ଅପରାଧୀ । ହାଡ଼ଗୋଡ଼ିଆସାହି ସ୍ଥିତ ହାଡିଗୋହିରୀ ହୋଇଛି ରକ୍ତରଞ୍ଜିତ । ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଭାବେ ହାଣିଛନ୍ତି ୮ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଚୋଟ ଖାଇଥିବା ଯୁବକ ଜଣକ ହାଡ଼ଗୋଡିଆ ସାହିର ବିକାଶ ସାହୁ (୨୮) ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ତାଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ପରିବାର ଓ ପଡୋଶୀମାନେ ଉଦ୍ଧାର କରି ସଦର ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ପ୍ରାଥମିକ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏମ୍ସକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଛନ୍ତି ।

ପୋଲିସର କହିବାନୁସା, ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ପ୍ରାୟ ୬ଟା ୪୫ରେ ଏକାକୀ ଘରକୁ ନିଜ ବାଇକ୍‌ ଯୋଗେ ବଡଦାଣ୍ଡରୁ ଯାଉଥିଲେ ବିକାଶ । ହାଡଗୋଡିଆ ସାହିରେ ଥିବା ଏକ ହାଡିଗୋହିରୀଠାରେ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇ ଜଗି ରହିଥିଲେ ୮ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଧାରୁଆ ଅସ୍ତ୍ର ଧରି ସମସ୍ତେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲେ । ପାଖାପାଖି ହେବା ମାତ୍ରେ ବିକାଶଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ହାଡିଗୋହିରୀକୁ ଟାଣି ନେଇ ହାଣିଥିଲେ । ବିକାଶ ଜଣେ ବଡିବିଲ୍ଡର୍‌ । ତେଣୁ ଏମାନଙ୍କ କବଳରୁ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ହେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଖଣ୍ଡା ଚୋଟରେ ସେ ଅବଶ ହୋଇ ପଡିଥିଲେ । ମୁଣ୍ଡ ସହିତ ଦୁଇ ହାତକୁ ହାଣିଥିଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ।

ହାତ ସହିତ ବାମ ପାପୁଲି ଅଧା କଟି ଯିବା ସହ ମୁଣ୍ଡରେ ଗଭୀର କ୍ଷତ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇ ପ୍ରବଳ ରକ୍ତସ୍ରାବ ହୋଇଥିଲା । ସେ ପଡିଯାଇଥିବାବେଳେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିଲେ । ବିକାଶଙ୍କ ବାଇକ୍‌କୁ ବି ହାଣି ଓ ବାଡେଇ ଭାଙ୍ଗିଦେଇଛନ୍ତି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ । ଚିତ୍କାର ଶୁଣି ସାହି ଲୋକେ ସେଠାକୁ ଦୌଡି ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲେ । ଘଟଣା ପରେ ସାହିରେ ପୋଲିସ ଛାଉଣୀ ହୋଇଛି । ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ପତ୍ତା ପାଇ ନଥିବାବେଳେ ପୋଲିସ ଏମାନଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢଉ ଜାରି ରଖିଛି ।

ପୂର୍ବ ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଶନିବାର ବିକାଶ ଓ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା । ଏଥିରେ ଉତ୍ୟକ୍ତ ହୋଇ ବିକାଶ ଏକ ସାଇକେଲ୍‌ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ ବୋଲି ସାହି ଲୋକେ କହିଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣାରୁ ବିବାଦ ବଢ଼ିଥିବାବେଳେ ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ତାଙ୍କୁ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

   Related Posts