Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେବାଳିଆ ଦ୍ଵାର ଦେଶରେ ଥିବା ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ପାଇଁ ଅକ୍ସିଜେନ ପାଲଟିଲା ଭାରତ, ଦେଲା ଏତେ କୋଟି ସହାୟତା
  • ||
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ କଂଗ୍ରେସର ୧୮ ଜଣିଆ ନିର୍ବାଚନ କମିଟି, ନରସିଂହ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ: ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ ୮୭୭୨ ଜଣ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ପୁଣି ନିରାଶ ହେଲେ ସୁମିତ୍, ଆବେଦନ ଖାରଜ କଲେ ଏସଡିଜେଏମ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ହିଂସା ! ସମିତି ସଭ୍ୟାଙ୍କ ଗାଡି ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ମହିଳାଙ୍କ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଲେ ଧରମ ଭାଇ ! ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ବିଲଡର୍ ସଂସ୍ଥାର ଘର ଉପରେ ବୋମାମାଡ, ୩ ଶ୍ରମିକ ଆହତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୪୮୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୪୪୪୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୫୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୮୫ ମୃତ
  • ||

ଏମିତି ପାଗଳାମି….ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ଡଲ୍ ସହ କରିଛନ୍ତି ଦୁଇଥର ବିବାହ, ୨ୟ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ମନାଇଲେ ହନିମୁନ୍

27/11/2021 at 11:32 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୭/୧୧: ଦୁନିଆରେ ଲୋକମାନଙ୍କର ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ସଉକ ଅଛି । ଅନେକ ଲୋକଙ୍କର ସଉକ ତ ପାଗଳାମୀରେ ପରିଣତ ହୋଇଯାଏ। ଏପରି ପାଗଳାମୀର ସୀମା ପାର କରିଯାଇଛନ୍ତି କାଜାଖସ୍ତାନର ଜଣେ ବଡି ବିଲ୍ଡର। ଯିଏକି ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ଡଲକୁ ପ୍ରେମ କରନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏହି ପ୍ରେମ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, କାଜାଖସ୍ତାନର ବାସିନ୍ଦା ୟୁରୀ ତୋଲୋଚକୋ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ଡଲକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ସେ ପୂର୍ବରୁ ମାରଗୋଟ୍ ନାମକ ଏକ ଡଲକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସଂପର୍କରେ ମତଭେଦ ହେବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ସହିତ ବ୍ରେକ୍ଅପ୍ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଲୁନା ନାମକ ଅନ୍ୟ ଏକ ଡଲକୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହି ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ତାଙ୍କ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ବିବାହ ପରେ, ସେ ହନିମୁନ୍‌ରେ ଯାଇଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଦ୍ୱିତୀୟ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ ।

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ୩୬ ବର୍ଷିୟ ୟୁରୀଙ୍କୁ ଫଲୋ କରନ୍ତି । ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କର ପର୍ସନାଲ ଲାଇଫକୁ ନେଇ ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ ହୋଇଥାନ୍ତି। ୟୁରୀ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଡେଟରେ ଯାଆନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ ବୁଲନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ ଡଲମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ବି କରନ୍ତି।

ୟୁରୀ କହିଛନ୍ତି, ସେ ବୁଲଗେରିଆ ୱାକ୍ ଟ୍ରିପରେ ଯାଇଥିଲେ ସାଙ୍ଗରେ ତାଙ୍କ ଡଲ୍ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନେଇଥିଲେ। ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କର ଏହି ଟ୍ରିପ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ବି ହୋଇଥିଲା। ସେ କହିଛନ୍ତି ,ଏହି ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ସେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ହୋଟେଲରେ ଏକୁଟିଆ ସମୟ ବିତାଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ, ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅନେକ ଥର ଲାଇଭ୍ ଆସିଥିଲେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କ ନୂତନ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରିବେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ଡଲ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଡିନର୍ କରୁଥିଲେ, ତାଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ପରିବେଷଣ କରୁଥିବା ୱେଟର ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ। କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ୟୁରୀ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ କେତେ ଭଲ ପାଆନ୍ତି।

   Related Posts