Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ନୌକା ଦୁର୍ଘଟଣା : ବୁଡ଼ିଗଲେ ୫ ଜଣ, ୩ ଜଣଙ୍କ ଶବ ଜବତ

31/07/2020 at 4:47 PM

ଗୋପାଳଗଞ୍ଜ ୩୧/୦୭ : ବିହାର ଗୋପାଳଗଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ନୌକା ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି | ବୈକୁଣ୍ଠପୁର ପରସୌନି ମଲାହିରେ ନୌକା ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି | ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୫ ଜଣ ବୁଡି ଯାଇଥିବା ବେଳେ ୩ ଜଣଙ୍କ ଶବ ଜବତ ପାଣିରୁ ଜବତ ହୋଇଛି | ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ତଲାସୀ ଜାରି ରହିଛି | ଡଙ୍ଗାରେ ୫ ଜଣ ବସିଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ଅନ୍ୟ ନୌକା ଦୁର୍ଘଟଣା ରାମନଗରରେ ଘଟିଛି ଯେଉଁଥିରେ ୨ ଜଣଙ୍କ ଶବ ଜବତ ହୋଇଛି |

ବାଂୟାଗ୍ରସ୍ତ ଗୋପାଳଗଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାର ଅନେକ ଅଞ୍ଚଳ ପାଣି ଘେରରେ ରହିଛି | ବନ୍ୟା ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ଅଞ୍ଚଳର କ୍ଷୟକ୍ଷତି ହୋଇଛି | ବରେଲୀ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦେବାପୁର, ପ୍ୟାରେପୁର, ସିସଇ ନଗର ପଞ୍ଚାୟତର ୨୧ଟି ୱାର୍ଡରେ ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଜଳବନ୍ଦୀ ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି | ଲୋକଙ୍କ ଘରେ ପାଣି ପସିଥିବାରୁ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକଙ୍କ ଘରେ ରୋଷେଇ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରୁନାହିଁ | ଚାଳଛପର ଘରେ ରହୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଜିନିଷ ପତ୍ରଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଚୁଲି ମଧ୍ୟ ବନ୍ୟାଜଳରେ ଭାସି ଯାଇଛି | ଅନେକ ଲୋକ ଗାଁ ଛାଡି ପଳାୟନ କରିଛନ୍ତି | ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଛାତ ଘର ଅଛି ସେମାନଙ୍କ ଘରେ ମଧ୍ୟ ଚୁଲି ଲାଗିପାରୁନି | ଜୀବନ ବିକଳରେ ଲୋକେ ଯେଉଁଠି ପାଇଲେ ସେଇଠି ଶରଣ ନେଇଛନ୍ତି | ରାସ୍ତା, ପୋଲ ଧୋଇ ହୋଇଯାଇଥିବାରୁ ଅନ୍ୟ ଗାଁ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଛିନ୍ନ ହୋଇଛି | ଗାଁର ଅଧିକାଂଶ କଲା ପାଣିରେ ବୁଡି ରହିଛି | ଏହିଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲୋକେ ମଇଳା ପାଣି ମଧ୍ୟ ପିଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି |

ଗଣ୍ଡାକ ନଦୀର ଜଳସ୍ଥର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିବାରୁ ଗତ ୩ ଦିନ ହେଲା ଲୋକେ ନାନା ହଇରାଣ ହେଉଛନ୍ତି | ପ୍ରକୃତି ମାଡରେ ପୁଣିଥରେ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପଡିଛି | ଜୀବନ ବଂଚିବା ଦୁର୍ବିସହ ହୋଇପଡିଲାଣି | ମହିଳାମାନଙ୍କ ଦଶା ଆହୁରି ଖରାପ | ବନ୍ୟା ପ୍ରଭାବିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଲୋକେ ରାତିରେ ଶୋଇ ମଧ୍ୟ ପାରୁନାହାନ୍ତି | 

   Related Posts