Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ: ୪୧ ବର୍ଷ ପରେ କ୍ଵାର୍ଟର ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ହକି ଦଳ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୯୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ଡିସଚାର୍ଜ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଜିଲ୍ଲାରୁ କେତେ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଦିନକରେ ୩୫୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୨୩୯ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭାରତ-ଚୀନ ମଧ୍ୟରେ ଥମିବ କି ବିବାଦ ! ୯ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଚାଲିଲା ୧୨ତମ ବୈଠକ, ଗୋଗରା-ହଟ୍ ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗରୁ ସୈନ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟାହାର ଉପରେ ଜୋର
  • ||
  • ଜେଲ୍‌ ଗଲେ କୋଟିପତି ପିଏସ୍‌ ବିରଞ୍ଚି ସାହୁ
  • ||
  • ସେମି ଫାଇନାଲରେ ହାରିଲେ ସିନ୍ଧୁ, ଧୂଳିସାତ ହେଲା ସ୍ଵର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଆଶା, ଏବେ କାଂସ୍ୟ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ସରକାରୀ-ବେସରକାରୀ ସ୍ବିମିଂ ପୁଲ ଖୋଲିବ
  • ||
  • ମୀନା ବଜାର ଖୋଲାଯାଇପାରିବ
  • ||
  • ଭୋଜିଭାତ ଉପରେ ପୂର୍ବବତ କଟକଣା ରହିବ
  • ||
  • ବିବାହରେ ୨୫, ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟାରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||

୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ନୌକା ଦୁର୍ଘଟଣା : ବୁଡ଼ିଗଲେ ୫ ଜଣ, ୩ ଜଣଙ୍କ ଶବ ଜବତ

31/07/2020 at 4:47 PM

ଗୋପାଳଗଞ୍ଜ ୩୧/୦୭ : ବିହାର ଗୋପାଳଗଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ନୌକା ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି | ବୈକୁଣ୍ଠପୁର ପରସୌନି ମଲାହିରେ ନୌକା ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି | ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୫ ଜଣ ବୁଡି ଯାଇଥିବା ବେଳେ ୩ ଜଣଙ୍କ ଶବ ଜବତ ପାଣିରୁ ଜବତ ହୋଇଛି | ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ତଲାସୀ ଜାରି ରହିଛି | ଡଙ୍ଗାରେ ୫ ଜଣ ବସିଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ଅନ୍ୟ ନୌକା ଦୁର୍ଘଟଣା ରାମନଗରରେ ଘଟିଛି ଯେଉଁଥିରେ ୨ ଜଣଙ୍କ ଶବ ଜବତ ହୋଇଛି |

ବାଂୟାଗ୍ରସ୍ତ ଗୋପାଳଗଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାର ଅନେକ ଅଞ୍ଚଳ ପାଣି ଘେରରେ ରହିଛି | ବନ୍ୟା ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ଅଞ୍ଚଳର କ୍ଷୟକ୍ଷତି ହୋଇଛି | ବରେଲୀ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଦେବାପୁର, ପ୍ୟାରେପୁର, ସିସଇ ନଗର ପଞ୍ଚାୟତର ୨୧ଟି ୱାର୍ଡରେ ହଜାର ହଜାର ଲୋକ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଜଳବନ୍ଦୀ ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି | ଲୋକଙ୍କ ଘରେ ପାଣି ପସିଥିବାରୁ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକଙ୍କ ଘରେ ରୋଷେଇ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରୁନାହିଁ | ଚାଳଛପର ଘରେ ରହୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଜିନିଷ ପତ୍ରଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଚୁଲି ମଧ୍ୟ ବନ୍ୟାଜଳରେ ଭାସି ଯାଇଛି | ଅନେକ ଲୋକ ଗାଁ ଛାଡି ପଳାୟନ କରିଛନ୍ତି | ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଛାତ ଘର ଅଛି ସେମାନଙ୍କ ଘରେ ମଧ୍ୟ ଚୁଲି ଲାଗିପାରୁନି | ଜୀବନ ବିକଳରେ ଲୋକେ ଯେଉଁଠି ପାଇଲେ ସେଇଠି ଶରଣ ନେଇଛନ୍ତି | ରାସ୍ତା, ପୋଲ ଧୋଇ ହୋଇଯାଇଥିବାରୁ ଅନ୍ୟ ଗାଁ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଛିନ୍ନ ହୋଇଛି | ଗାଁର ଅଧିକାଂଶ କଲା ପାଣିରେ ବୁଡି ରହିଛି | ଏହିଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲୋକେ ମଇଳା ପାଣି ମଧ୍ୟ ପିଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି |

ଗଣ୍ଡାକ ନଦୀର ଜଳସ୍ଥର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିବାରୁ ଗତ ୩ ଦିନ ହେଲା ଲୋକେ ନାନା ହଇରାଣ ହେଉଛନ୍ତି | ପ୍ରକୃତି ମାଡରେ ପୁଣିଥରେ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପଡିଛି | ଜୀବନ ବଂଚିବା ଦୁର୍ବିସହ ହୋଇପଡିଲାଣି | ମହିଳାମାନଙ୍କ ଦଶା ଆହୁରି ଖରାପ | ବନ୍ୟା ପ୍ରଭାବିତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଲୋକେ ରାତିରେ ଶୋଇ ମଧ୍ୟ ପାରୁନାହାନ୍ତି | 

   Related Posts