Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗ୍ରୋସରୀ ଦୋକାନରୁ ଲୁଟ୍, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସାମଗ୍ରୀ ଚୋରି
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ୱର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ରାସ୍ତାକଡ଼କୁ ଓଲଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌, ଗାଡିରେ ଥିଲେ ୫୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦେଶ ପାଳୁଛି ୭୨ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ
  • ||
  • ପଦ୍ମ ସମ୍ମାନ ଘୋଷଣା: ୩ଟି ବର୍ଗରେ ମୋଟ ୧୧୯ ଜଣ ପାଇବେ ସମ୍ମାନ
  • ||
  • ବଜେଟ୍‌ ଡେ’ରେ ପାର୍ଲାମେଣ୍ଟ ଚଲୋ: ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ କୃଷକ ଦେଲେ ଡାକରା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲେଣି କୁଲଡିହା ହାତୀପଲ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ବ୍ୟାପକ ଫସଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଫେବୃଆରୀ ୧୪ରୁ ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଟିକାକରଣ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ବାଇକ୍ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଶ୍ରମିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଧାନ ଡୋଲି ଓଲଟିପଡି ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ, ସ୍ବାମୀ ଗୁରୁତର
  • ||

ଡ୍ରାଇଭରର ଆଖି ଲାଗିଯିବାରୁ ୨୦ ଫୁଟ ଉପରକୁ ଉଠି ଫେନ ଭଳିଆ ଘୂରିଲା ବିଏମଡବ୍ଲୁ କାର …

22/12/2018 at 3:42 PM

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିଏମଡବ୍ଲୁ କାର ଦୁର୍ଘଟଣାର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, ଏକ କାର ରୋଡ଼ ବେରିୟରକୁ ଧକ୍କା ଦେଇ ଉପରକୁ ଉଠିଯାଇ ସୁଡ଼ଙ୍ଗର ଛାତକୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା | ସୁଡ଼ଙ୍ଗ ଛାତକୁ ଧକ୍କା ଦେବାପରେ କାର ଅନେକ ଥର ୩୬୦ ଡିଗ୍ରୀରେ ବୁଲିଥିଲା | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସ୍ଲୋଭାକିଆ ପୋଲିସ ଜାରି କରିଛି |

ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟାଇଥିବା ୪୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଡ୍ରାଇଭର କିନ୍ତୁ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ବର୍ତ୍ତୀ ଯାଇଥିଲେ | ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ କୌଣସି କ୍ଷତି ହୋଇନାହିଁ | ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ପୋଲିସ | ଡ୍ରାଇଭର ମଦ ପିଇ ଗାଡି ଚଳାଉଥିବା ଆଶଙ୍କା କରି ପୋଲିସ ଡ୍ରାଇଭରର ଆଲକହଲ ଟେଷ୍ଟ କରିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ପୋଲିସକୁ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଶରୀରରେ ଆଲକହଲ ମିଳିନଥିଲା | ଡ୍ରାଇଭର କହିବାନୁସାରେ ତାଙ୍କୁ ସେତେବେଳେ ଟିକେ ନିଦ ଲାଗିଯାଇଥିଲା | ଯାହାଫଳରେ ଏଭଳି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା |

ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ମୁତାବିକ, କାର ପାଖାପାଖି ୨୦ ଫୁଟ ଉପରକୁ ଉଠି ପବନରେ ଉଡିଥିଲା | ଯେମିତି ଫିଲ୍ମରେ ହୋଇଥାଏ | ଗାଡିଟି ବେରିୟରକୁ ଧକ୍କା ଦେବା ପରେ ଭୟଙ୍କର ଭାବେ ସ୍ପାର୍କ ହୋଇଥିଲା | ଏହାପରେ ନିଆଁ ଜଳିଥିବା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୋଇଥିଲା | ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ୨ ଦିନରେ ୧୯ ଲକ୍ଷ ଲୋକେ ଫେସବୁକରେ ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି |

ଘଟଣା ଉତ୍ତର-ପୂର୍ବ ସ୍ଲୋଭାକିଆର ପୋପରାଡ ଅଂଚଳରେ ଥିବା ଏକ ସୁଡ଼ଙ୍ଗରେ ଘଟିଥିଲା | ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ କାର ପଛରେ ଆସୁଥିବା ଆଉ ଏକ ଗାଡି ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଦେଖି ଅଟକିଯାଇଥିଲା ।  ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ କାରର ବନେଟ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭାବେ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛି ଏବଂ ଚକ ଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ବଙ୍କା ହୋଇଯାଇଛି |

ସ୍ଲୋଭାକିଆ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ, ଦୁର୍ଘଟଣା ଗୁରୁବାର ଭୋର ୫ଟା ବେଳେ ଘଟିଥିଲା | ପୋଲିସ କହିବାନୁଯାୟୀ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଅଚାନକ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ନିଦ ଲାଗିଯାଇଥିଲା | ୫ରୁ ୧୦ ସେକେଣ୍ଡ ପାଇଁ ଅଚାନକ ଡ୍ରାଇଭରର ଆଖି ଲାଗିଯିବାରୁ ଏଭଳି ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା | 

   Related Posts