ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଡ୍ରାଇଭରର ଆଖି ଲାଗିଯିବାରୁ ୨୦ ଫୁଟ ଉପରକୁ ଉଠି ଫେନ ଭଳିଆ ଘୂରିଲା ବିଏମଡବ୍ଲୁ କାର …

22/12/2018 at 3:42 PM

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିଏମଡବ୍ଲୁ କାର ଦୁର୍ଘଟଣାର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, ଏକ କାର ରୋଡ଼ ବେରିୟରକୁ ଧକ୍କା ଦେଇ ଉପରକୁ ଉଠିଯାଇ ସୁଡ଼ଙ୍ଗର ଛାତକୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା | ସୁଡ଼ଙ୍ଗ ଛାତକୁ ଧକ୍କା ଦେବାପରେ କାର ଅନେକ ଥର ୩୬୦ ଡିଗ୍ରୀରେ ବୁଲିଥିଲା | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସ୍ଲୋଭାକିଆ ପୋଲିସ ଜାରି କରିଛି |

ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟାଇଥିବା ୪୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଡ୍ରାଇଭର କିନ୍ତୁ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ବର୍ତ୍ତୀ ଯାଇଥିଲେ | ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ କୌଣସି କ୍ଷତି ହୋଇନାହିଁ | ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା ପୋଲିସ | ଡ୍ରାଇଭର ମଦ ପିଇ ଗାଡି ଚଳାଉଥିବା ଆଶଙ୍କା କରି ପୋଲିସ ଡ୍ରାଇଭରର ଆଲକହଲ ଟେଷ୍ଟ କରିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ପୋଲିସକୁ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଶରୀରରେ ଆଲକହଲ ମିଳିନଥିଲା | ଡ୍ରାଇଭର କହିବାନୁସାରେ ତାଙ୍କୁ ସେତେବେଳେ ଟିକେ ନିଦ ଲାଗିଯାଇଥିଲା | ଯାହାଫଳରେ ଏଭଳି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା |

ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ମୁତାବିକ, କାର ପାଖାପାଖି ୨୦ ଫୁଟ ଉପରକୁ ଉଠି ପବନରେ ଉଡିଥିଲା | ଯେମିତି ଫିଲ୍ମରେ ହୋଇଥାଏ | ଗାଡିଟି ବେରିୟରକୁ ଧକ୍କା ଦେବା ପରେ ଭୟଙ୍କର ଭାବେ ସ୍ପାର୍କ ହୋଇଥିଲା | ଏହାପରେ ନିଆଁ ଜଳିଥିବା ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୋଇଥିଲା | ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ୨ ଦିନରେ ୧୯ ଲକ୍ଷ ଲୋକେ ଫେସବୁକରେ ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି |

ଘଟଣା ଉତ୍ତର-ପୂର୍ବ ସ୍ଲୋଭାକିଆର ପୋପରାଡ ଅଂଚଳରେ ଥିବା ଏକ ସୁଡ଼ଙ୍ଗରେ ଘଟିଥିଲା | ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ କାର ପଛରେ ଆସୁଥିବା ଆଉ ଏକ ଗାଡି ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଦେଖି ଅଟକିଯାଇଥିଲା ।  ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ କାରର ବନେଟ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭାବେ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛି ଏବଂ ଚକ ଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ବଙ୍କା ହୋଇଯାଇଛି |

ସ୍ଲୋଭାକିଆ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ, ଦୁର୍ଘଟଣା ଗୁରୁବାର ଭୋର ୫ଟା ବେଳେ ଘଟିଥିଲା | ପୋଲିସ କହିବାନୁଯାୟୀ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଅଚାନକ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ନିଦ ଲାଗିଯାଇଥିଲା | ୫ରୁ ୧୦ ସେକେଣ୍ଡ ପାଇଁ ଅଚାନକ ଡ୍ରାଇଭରର ଆଖି ଲାଗିଯିବାରୁ ଏଭଳି ଭୟଙ୍କର ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା | 

   Related Posts