Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ପୋଖରାନରେ ୮ଟି ବିସ୍ଫୋରଣ , ଦୋହଲି ଗଲା ପାଖ ଆଖର ଅଞ୍ଚଳ – ପୁରୁଣା ଗୋଳା ବାରୁଦ ନଷ୍ଟ କରିଥିବା ସୂଚନା ଦେଲା ସେନା

2/10/2019 at 10:12 PM

ଜୟପୁର – ରାଜସ୍ଥାନର ଜଇସାଲମିର୍‌ର ପୋଖରାନ୍‌ରେ ମଙ୍ଗଳବାରେ ୮ଟି ବଡ ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଥିଲା। ବିସ୍ଫୋରଣ ଯୋଗୁଁ ପାଖ ଆଖ ଅଞ୍ଚଳଥରି ଉଠିବା ସହ ଧୂଆଁ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଯାଇଥିଲା । ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟା ୬ଟା୩୦ରୁ ୭ଟା ୧୫ ମଧ୍ୟରେ ଏହା ଘଟିଥିଲା । ପ୍ରଥମେ ସ୍ଥାନୀୟ ବାସିନ୍ଦା ଭୟଭୀତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।

ପରେ ଭାରତୀୟ ସେନା ପକ୍ଷରୁ ପୁରୁଣା ଗୋଳାବାରୁଦ ନଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି । ନିୟମିତ ବ୍ୟବଧାନରେ ଏହା କରାଯାଇଥାଏ ଏଥିରେ ଭୟଭୀତ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ ବୋଲି ସେନା ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି । ପାକିସ୍ତାନ ସେନା ଭାରତ ଏକ ଥର୍ମମୋଲେକୁଲାର ପରମାଣୁ ବୋମା ପରୀକ୍ଷା କଥା ମିଛରେ ପ୍ରଚାର କରୁଥିବା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

ପୋଖରାନ ନିକଟରେ ବସବାସ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଘରୁ ବାହାରକୁ ବାହାରି ଆସିଥିଲେ । ଘର ଦୋହଲି ଯିବା ସହ କେତକ ଘରର ଝରକା କାଚ ଭାଙ୍ଗିଯାଇଥିଲା । ମାତ୍ର ଭାରତୀୟ ସେନା ପକ୍ଷରୁ ଏଥିର କେହି ଭୟଭୀତ ହେବାର ନାହିଁ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି ।

ମାତ୍ର ପାକିସ୍ତାନ ସେନାର ଅପ ପ୍ରଚାରରେ ପାକିସ୍ତାନରେ ଭୟରବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା କେତେକ ଖବର ପ୍ରସାରଣ ସଂସ୍ଥାରେ ଖବର ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ।

   Related Posts