Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବ୍ଲକ୍ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଶୁଭେନ୍ଦୁ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ : ଟ୍ରାକ୍ଟର ରାଲି ବେଳେ ହିଂସା ପରେ ୧୫ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବାୟତଙ୍କ ପୁଣି କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ, ପ୍ରତିଦିନ ୫୦ ସେବାୟତଙ୍କ ହେବ ଆର୍‌ଟିପିସିଆର୍
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଭାକ୍‌ସିନ୍‌ ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ଯକର୍ମୀ
  • ||

ମହିଳାଙ୍କୁ ଚାକରି ଦେବା ନାଁରେ ସଜେଇଦେଲେ କଲଗାର୍ଲ, ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ ସୁଟିଂ କରି କରୁଥିଲେ ବ୍ଲାକମେଲ

9/02/2019 at 5:56 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୯/୨-ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଚାକିରି ଦେବା ନାଁରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଲଗାଇବା ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣେ ମହିଳା ଓ ପ୍ରପଟି ଡ଼ିଲରକୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ଚାକିରି ଆଳରେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରାଯାଉଥିବା କଥା କହିଛନ୍ତି ପୀଡ଼ିତା ମହିଳା ।

ଏହିଭଳି ଘଟଣା  ଘଟିଛି ନୂଆଦିଲ୍ଲୀର ଏକ ଅଂଚଳରେ ।ଗୀତା ନାମକ ଜଣେ ମହିଳା ଏହି ଘଟଣାର ମୂଖ୍ୟ ଆସାମୀ ଥିବା ବେଳେ ପ୍ରଦୀପ ନାମକ ଜଣେ ପ୍ରପଟି ଡ଼ିଲର ଏହି ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଖଳନାୟକ ।

ଘଟଣାରୁ ଜଣାଯାଇଛି ଗୀତା ରହୁଥିବା କଲୋନୀରେ ଜଣେ ପଡ଼ୋଶୀ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ମହିଳା ରହୁଥିଲେ । ମହିଳା ତାଙ୍କର ଦୁଇ ପୁଅ ଓ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ ।ସ୍ଵାମୀଙ୍କର କାରଖାନା କୌଣସି କାରଣରୁ ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବା କାରଣରୁ ସେମାନେ ବଡ଼ ଅସୁବିଧାରେ ଚଳୁଥିଲେ । ସ୍ଵାମୀ କୌଣସି କାମଧନ୍ଦା ପାଉ ନଥିବାରୁ ପରିବାର ଚଳାଇବା ତାଂକ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର ଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ଗୀତାଙ୍କୁ ଚାକିରି ଖଣ୍ଡେ ପାଇଁ କହିଥଲେ । ଗୀତା ତାଙ୍କୁ ଚାକିରି ଦେବ ବୋଲି ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲା ।

ଗୀତା ମହିଳାଙ୍କୁ ଚାକିରି ଦେବା ନାଁରେ ପ୍ରଦୀପ ନାମକ ଜଣେ ପ୍ରପଟି ଡ଼ିଲ୍‌ରଙ୍କ ପାଖକୁ ପଠାଇଥିଲା । ପ୍ରଦୀପ ମହିଳାଙ୍କୁ ଚାକିରି ଦେବା ନାଁରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା । ଏହି ଦୁଷ୍କର୍ମ ସମୟର ଭିଡ଼ିଓ ମଧ୍ୟ ସୁଟିଂ କରିଥିଲା । ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖାଇ ସେମାନେ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ସହ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୀତା ଓ ପ୍ରଦୀପ ବ୍ଲାକମେଲ କରୁଥିବା କଥା ଥାନାରେ ଆଣିଛନ୍ତି ଅଭିଯୋଗ ।

ମହିଳାଙ୍କୁ ଚାକିରି ଦେବା ନାଁରେ ଏଭଳି ବିଭିନ୍ନଜାଗାକୁ ଡ଼ାକି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ ଜୋରଜବରଦସ୍ତ ଭାବେ କରୁଥିବା କଥା କହିଛନ୍ତି ପୀଡ଼ିତା । ଏହି ସମୟରେ ମହିଳାଙ୍କ ଦେହ ଖରାପ ହେବା ପରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଲୋକମାନ୍ୟ ହସପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ହସପିଟାଲରେ ମଧ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣ ଅପରିଚିତ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ତା ପରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ହସପିଟାଲରୁ ନେଇ ବିଶ୍ରାମ ନେବା ନାଁରେ ରାନୀ ଗାର୍ଡ଼େନ ନେଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ପୂର୍ବ ଯୋଜନା ଅନୁସାରେ ୩ଜଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା କଥା କହିଛନ୍ତ ମହିଳା । ଏପରିକି ଏକ ସପ୍ତାହ ଭିତରେ ୯ଜଣ ଲୋକ କରିଥିଲେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ।

ମହିଳାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲ କରି ଏପରି କରୁଥିବା କଥା କହିଛନ୍ତି । ୨୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୀତା ଏପରି ଧନ୍ଦାରେ ଲଗାଇବା ପାଇଁ ସୁଟିଂ କରିଥିବା ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓକୁ ଅସ୍ତ୍ର କରିଥିବା କଥା ମହିଳା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ ।

ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ଗୀତା ଓ ପ୍ରପଟି ଡ଼ିଲରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts