Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ୨ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ କିଲର, ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟ ଦେଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୫ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୫୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୭୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ସ୍ୱାମୀ ସାଜିଲା ସୈତାନ୍, କୁରାଢି ଚୋଟରେ ନେଇଗଲା ସ୍ତ୍ରୀର ଜୀବନ
  • ||
  • ୬ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆସିବ ଠକ ପ୍ରଜ୍ଞା, ଅନୁମତି ଦେଲେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏସ୍‌ଡିଜେଏମ୍‌ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଘୋଷଣା ହେଲା ଜ୍ଞାନପୀଠ ପୁରସ୍କାର : ୨୦୨୧ ପାଇଁ ନୀଳମଣି ଫୁକନ, ୨୦୨୨ ପାଇଁ କୌଙ୍କଣୀ ସାହିତ୍ୟିକ ଦାମୋଦେର ମୌଜଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ
  • ||

ବିବାହିତାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲିଂ, ଟଙ୍କା ନଦେଲେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ଧମକ : ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିଲା ପୋଲିସ

31/10/2021 at 2:46 PM

ଲଖନପୁର,୩୧/୧୦: ଲଖନପୁର ଥାନାଞ୍ଚଳର ଜଣେ ବିବାହିତା ମହିଳାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଲଖନପୁର ପୁଲିସ୍‌ ୨ ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଳାଣ କରିଛି । ଯୁବକ ଦ୍ୱୟ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ବଡ଼ଗାଁ ଥାନା ଭୋଇପାଲି ଗ୍ରାମର ଚନ୍ଦ୍ରମଣି ମେହେର ଓରଫ ବବୁଲୁ (୨୭) ଓ ତାର ସାଙ୍ଗ ସୂରଜ ଗୌଡ଼ ଓରଫ ମଣ୍ଟୁ (୩୦) । ସୂରଜ ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଥାନାରେ ହୋମଗାର୍ଡ ଭାବରେ କାମ କରୁଥିଲା ବୋଲି ଥାନାଧିକାରୀ ଦୁଃଖିନ୍ଦ୍ର ସାହୁ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ସୂଚନା ମୁତାବକ ମହିଳା ଜଣକ ରେଙ୍ଗାଲି ଥାନାଞ୍ଚଳର ଝିଅ । ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଟିଆର୍‌ଏଲ୍‌ ଆର୍‌ସେଟିରେ ୬ ମାସିଆ ଟ୍ରେନିଂ ନେବା ସମୟରେ ଚନ୍ଦ୍ରମଣି ସହ ପରିଚୟ ହୋଇଥିଲା । ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଘନିଷ୍ଠତା ବଢ଼ିଯାଇଥିଲା । ଇତି ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କର ବିବାହ ଲଖନପୁର ଥାନାଞ୍ଚଳରେ ହୋଇସାରିଛି । ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ଚନ୍ଦ୍ରମଣି ୩ ମାସ ଆଗରୁ ମହିଳାଙ୍କ ଦିଅରର ମୋବାଇଲକୁ ଫୋନ୍‌ କରି ୭ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନଦେଲେ ତା’ ପାଖରେ ଥିବା ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିବାର ଧମକ ଦେଇଥିଲା । ଏହାସହ ହ୍ୱାଟସ୍‌ଆପ୍‌ରେ ଚାଟିଂ କରି ଧମକ ଦେଉଥିଲା । ଗତ ୨୨ ତାରିଖ ମହିଳାଙ୍କ ଦିଅର ଲଖନପୁର ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ପୁଲିସ୍‌ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଥିଲା । ଗତକାଲି ଚନ୍ଦ୍ରମଣି ମହିଳାଙ୍କ ବାପାକୁ ଫୋନ କରି ଟଙ୍କା ମାଗିବା ସହ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିବାର ଧମକ ଦେଇଥିଲା । ପରେ ସାଙ୍ଗ ସୂରଜ ସହ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଥିଲା ।

ମହିଳାଙ୍କ ବାପା ପାଖରେ ଟଙ୍କା ନଥିବା କହି ଆସନ୍ତାକାଲି ଲଖନପୁର ସ୍ଥିତ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଟଙ୍କା ବାହାର କରି ଦେବାକୁ କହିବାରୁ ସେମାନେ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ । ପରେ ଏନେଇ ମହିଳାଙ୍କ ବାପା ଲଖନପୁର ଥାନାକୁ ସମସ୍ତ ଘଟଣା ଜଣାଇଥିଲେ । ପୂର୍ବ ଯୋଜନା ମୁତାବକ ମହିଳାଙ୍କ ବାପା ଲଖନପୁର ବ୍ୟାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିବା ପରେ ଚନ୍ଦ୍ରମଣି ଓ ସୂରଜ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲେ । ପୂର୍ବରୁ ଛକି ରହିଥିବା ଲଖନପୁର ପୁଲିସ୍‌ ଉଭୟଙ୍କୁ କାବୁ କରିବା ସହ ଥାନାକୁ ଆଣି ପଚରାଉଚୁରା କରିବା ସହ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଥିବା ଥାନାଧିକାରୀ ଶ୍ରୀ ସାହୁ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts