Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଭିଜିଲାନ୍ସ ପଞ୍ଝାରେ ସହକାରୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ କରିଥିଲା ହତ୍ୟା, ପାରାଦୀପରୁ ହେଲା ଗିରଫ
  • ||
  • ଜାଗର ପ୍ରସ୍ତୁତି : ବାବା ଆଖଣ୍ଡଳମଣିଙ୍କ ପୀଠରେ ଲାଗିଲା କଟକଣା, ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୦ରୁ ୨ଦିନ ଯାଏଁ ୧୪୪ ଧାରା
  • ||
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||

୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦିଅ ନହେଲେ ଭାଇରାଲ ହେବ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ, ଇ-ମେଲ ଆକାଉଣ୍ଟ ହ୍ୟାକ୍ କରି ବ୍ଲାକମେଲ୍‌

24/01/2021 at 8:08 PM

ଗାଜିଆବାଦ ୨୪/୦୧ : ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ, ଫଟୋ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ତଥ୍ୟ ସବୁକୁ ଭାଇରାଲ କରିଦେବାକୁ କହି ଗାଜିଆବାଦର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କିଛି ହ୍ୟାକର୍‌ ବ୍ଲାକମେଲ୍‌ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏ ନେଇ ଗାଜିଆବାଦ ବସୁନ୍ଧରା କଲୋନୀର ରାଜୀବ କୁମାର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ରାଜୀବଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ବସୁନ୍ଧରା କଲୋନୀର ରାଜୀବ କୁମାରଙ୍କ ଇ-ମେଲ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ କିଛି ହ୍ୟାକର ହ୍ୟାକ୍‌ କରିନେଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ନିକଟକୁ ଏକ ଫୋନ କଲ ଆସିଥିଲା । ଫୋନ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ତାଙ୍କୁ ଧମକାଇବା ସହ ତାଙ୍କର କିଛି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ, ଫଟୋ ଏବଂ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ତଥ୍ୟକୁ ଅନଲାଇନ୍‌ରେ ଭାଇରାଲ କରିଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲା । ଏହାର ପ୍ରତିବଦଳରେ ଯଦି ୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋକୁ ଡିଲିଟ୍ କରିଦେବାକୁ କହିଥିଲେ ହ୍ୟାକର ।

ଏତେ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ଅକ୍ଷମ ହେବାରୁ ହ୍ୟାକରମାନେ ତଥ୍ୟ ସବୁକୁ ଭାଇରାଲ କରିଦେବାକୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ପୋଲିସର ଆଶ୍ରୟ ନେଇଥିଲେ ରାଜୀବ କୁମାର । ତେବେ ପୋଲିସ ଇଣ୍ଡିଆନ ପେନାଲ କୋଡ୍‌ରେ ଅପରାଧିକ ଭୟ ଦେଖାଇବା ଅଭିଯୋଗରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ।

ଏହାକୁ ନେଇ ପୋଲିସ ଡିଏସପି ଅଂଶୁ ଜୈନ କହିଛନ୍ତି, ହ୍ୟାକରମାନେ ଲଗାତାର ଭାବେ ଉକ୍ତ ପରିବାରର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି । ଏହା ସହ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି । ତେବେ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଟ୍ରାକ୍‌ କରାଯିବା ସହିତ ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ଡିସିପି କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts