Monday, January 21, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

‘ଅବ୍ କି ବାର୍ ମୋଦି ସରକାର’ ନାରା ସହ ମିଶନ ୨୦୧୯ ପାଇଁ ବିଗୁଲ ବଜାଇଲା ବିଜେପି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨|୧: ‘ଅବ୍ କି ବାର୍ ମୋଦି ସରକାର’ ନାରା ସହ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ଦିଲ୍ଲୀର ଐତିହାସିକ ରାମଲୀଳା ମୈଦାନରେ ମିଶନ ୨୦୧୯ର ବିଗୁଲ ବଜାଇଛି । ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ଦ୍ବାରା ଆୟୋଜିତ ଭବ୍ୟ ଆୟୋଜନରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଏବଂ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ଧୁମ୍ ରହିଛି । ଦେଶର କୋଣ ଅନୁକୋଣରୁ ଆସିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାମାନେ ଥରଟିଏ ମୋଦିଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ସେହିଭଳି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିକଟରୁ ଦେଖିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକଟ କରୁଛନ୍ତି ।

ଉଦଘାଟନ ଦିବସରେ ମୋଦି ଏବଂ ଯୋଗୀ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କ କରତାଳିରେ ପ୍ରକମ୍ପିତ ହୋଇ ଉଠିଥିଲା ସମାବେଶ ସ୍ଥଳ । ସେଥିରୁ ଜଣାପଡୁଥିଲା କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାମାନେ କେତେ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇଉଠିଥିଲେ । ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ପୂର୍ବ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ଏହିଠାରୁ ମିଶନ ୨୦୧୪ର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ସେତେବେଳେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ବହୁମତ ସରକାର ସହ ମୋଦିଙ୍କୁ ଦେଶର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କରାଯାଇଥିଲା । ଚଳିତ ଥର ମୋଦିଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ୫ବର୍ଷ ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ରଖିବାର ମିଶନ ରହିଛି । ଏଥିପାଇଁ ଜୋରଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି । ସବୁଠୁ ବଡ ରାଜ୍ୟ ହେଉଛି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ । ସବୁଠୁ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରୁ ହିଁ ଆସିଛନ୍ତି ।ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିର ସବୁଠୁ ଅଧିକ ସିଟ୍ ମଧ୍ୟ ସେଠାରୁ ହିଁ ରହିଛି । ତେବେ ସେଠାରେ ନିର୍ବାଚନ ସବୁଠୁ କଠିନ ମଧ୍ୟ ହେବ । ଏମିତିରେ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାମାନଙ୍କ ମନରେ ବିଶ୍ବାସ ଜନ୍ମାଇ ବିରୋଧୀଙ୍କ ମହାମେଣ୍ଟକୁ ନେଇ ନଡରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ଚଳିତ ଥର ଗତଥର ଅପେକ୍ଷା ବଡ ସଫଳତା ମିଳିବ ।

ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀଙ୍କ ବିୟୋଗ ପରେ ଏଭଳି କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀରେ ତାଙ୍କର ଅନୁପସ୍ଥିତି ସମସ୍ତେ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲେ । ବାଜପେୟୀଙ୍କ ସହ କାନ୍ଧରେ କାନ୍ଧ ମିଶାଇ ଚାଲୁଥିବା ନେତା ଲାଲ୍ କୃଷ୍ଣ ଆଡଭାନୀ ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ସାହାସ ଦେଇଥିଲା । ଫଳରେ ଆଡଭାନୀ ମଞ୍ଚ ଉପରକୁ ଆସିବାରୁ କରତାଳିରେ ମଞ୍ଚ ପ୍ରକମ୍ପିତ ହୋଇଉଠିଥିଲା ।

ଭାଷଣ ଶେଷ କରିବା ପରେ ମଞ୍ଚରୁ ଓହ୍ଲାଇ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇଥିଲେ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି । କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାମାନଙ୍କ ସହ ଅତି ନିକଟରୁ ମିଶିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ସହ ହାତ ମିଳେଇବା ସହ ହାଲ୍ ଚାଲ ପଚାରି ବୁଝିଥିଲେ ।

113 Views

   You May Also Like