Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଦିନକରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୩୪୮୬ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ , ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୫୪୧ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ମିଶନ କାଶ୍ମୀର ଉପରେ ୧୪ ନେତାଙ୍କ ସହ ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ମହାବୈଠକ ଶେଷ
  • ||
  • ବରି​‌ଷ୍ଠ ଆଇପିଏସ୍‌ ସ୍ତରରେ ଅଦଳବଦଳ
  • ||
  • ଦ୍ବାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା: ୩୧ ଜୁଲାଇ ସୁଦ୍ଧା ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟକୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ଅଣ୍ଡା ବଣ୍ଟନରେ ପାତର ଅନ୍ତର, ଅଭିଯୋଗ କଲେ ନାଁ କାଟିଦେବାକୁ ଅଙ୍ଗନବାଡି ଦିଦି ଦେଉଛନ୍ତି ଧମକ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ନଦୀ ପଠାରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଆଜି ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ଅତିପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୨୭ ଯାଏଁ ଛେଚିବ
  • ||
  • ହ୍ରାସ ପରେ ପୁଣି ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୫୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

‘ଅବ୍ କି ବାର୍ ମୋଦି ସରକାର’ ନାରା ସହ ମିଶନ ୨୦୧୯ ପାଇଁ ବିଗୁଲ ବଜାଇଲା ବିଜେପି

12/01/2019 at 9:40 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨|୧: ‘ଅବ୍ କି ବାର୍ ମୋଦି ସରକାର’ ନାରା ସହ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ଦିଲ୍ଲୀର ଐତିହାସିକ ରାମଲୀଳା ମୈଦାନରେ ମିଶନ ୨୦୧୯ର ବିଗୁଲ ବଜାଇଛି । ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ଦ୍ବାରା ଆୟୋଜିତ ଭବ୍ୟ ଆୟୋଜନରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଏବଂ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ଧୁମ୍ ରହିଛି । ଦେଶର କୋଣ ଅନୁକୋଣରୁ ଆସିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାମାନେ ଥରଟିଏ ମୋଦିଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ସେହିଭଳି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିକଟରୁ ଦେଖିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକଟ କରୁଛନ୍ତି ।

ଉଦଘାଟନ ଦିବସରେ ମୋଦି ଏବଂ ଯୋଗୀ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କ କରତାଳିରେ ପ୍ରକମ୍ପିତ ହୋଇ ଉଠିଥିଲା ସମାବେଶ ସ୍ଥଳ । ସେଥିରୁ ଜଣାପଡୁଥିଲା କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାମାନେ କେତେ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇଉଠିଥିଲେ । ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ପୂର୍ବ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ଏହିଠାରୁ ମିଶନ ୨୦୧୪ର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ସେତେବେଳେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ବହୁମତ ସରକାର ସହ ମୋଦିଙ୍କୁ ଦେଶର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କରାଯାଇଥିଲା । ଚଳିତ ଥର ମୋଦିଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ୫ବର୍ଷ ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ରଖିବାର ମିଶନ ରହିଛି । ଏଥିପାଇଁ ଜୋରଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି । ସବୁଠୁ ବଡ ରାଜ୍ୟ ହେଉଛି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ । ସବୁଠୁ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରୁ ହିଁ ଆସିଛନ୍ତି ।ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିର ସବୁଠୁ ଅଧିକ ସିଟ୍ ମଧ୍ୟ ସେଠାରୁ ହିଁ ରହିଛି । ତେବେ ସେଠାରେ ନିର୍ବାଚନ ସବୁଠୁ କଠିନ ମଧ୍ୟ ହେବ । ଏମିତିରେ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାମାନଙ୍କ ମନରେ ବିଶ୍ବାସ ଜନ୍ମାଇ ବିରୋଧୀଙ୍କ ମହାମେଣ୍ଟକୁ ନେଇ ନଡରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ଚଳିତ ଥର ଗତଥର ଅପେକ୍ଷା ବଡ ସଫଳତା ମିଳିବ ।

ଅଟଳ ବିହାରୀ ବାଜପେୟୀଙ୍କ ବିୟୋଗ ପରେ ଏଭଳି କର୍ମୀ ସମ୍ମିଳନୀରେ ତାଙ୍କର ଅନୁପସ୍ଥିତି ସମସ୍ତେ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲେ । ବାଜପେୟୀଙ୍କ ସହ କାନ୍ଧରେ କାନ୍ଧ ମିଶାଇ ଚାଲୁଥିବା ନେତା ଲାଲ୍ କୃଷ୍ଣ ଆଡଭାନୀ ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କୁ ସାହାସ ଦେଇଥିଲା । ଫଳରେ ଆଡଭାନୀ ମଞ୍ଚ ଉପରକୁ ଆସିବାରୁ କରତାଳିରେ ମଞ୍ଚ ପ୍ରକମ୍ପିତ ହୋଇଉଠିଥିଲା ।

ଭାଷଣ ଶେଷ କରିବା ପରେ ମଞ୍ଚରୁ ଓହ୍ଲାଇ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇଥିଲେ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି । କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାମାନଙ୍କ ସହ ଅତି ନିକଟରୁ ମିଶିଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ସହ ହାତ ମିଳେଇବା ସହ ହାଲ୍ ଚାଲ ପଚାରି ବୁଝିଥିଲେ ।

   Related Posts