Saturday, April 20, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜେପିର ବିଧାନସଭା ପାର୍ଥୀ ତାଲିକା, ୧୦୦ଟି ବିଧାନସଭା ଆସନ ପାଇଁ ବିଜେପି କରିଛି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କର ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ

ଭୁବନେଶ୍ଵର ୨୨/୩- ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ବିଜେପିର ବିଧାନସଭା ପାର୍ଥୀ ତାଲିକା । ଆଜି ୧୦୦ଟି ବିଧାନସଭା ଆସନ ପାଇଁ ବିଜେପି କରିଛି ପାର୍ଥୀଙ୍କର ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ କରିଛି । କିଏ କେଉଁ ଆସନରୁ ଲଢ଼ିବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ।

ପଦ୍ମପୁର–ପ୍ରଦୀପ ପୁରୋହିତ, ବରଗଡ଼–ଅସ୍ୱିନୀ ସଡ଼ଙ୍ଗୀ, ଅତାବିରା–ମିଲନ ସେଠ୍, ବ୍ରଜରାଜନଗର–ଶ୍ରମତୀ ରାଧାରାଣୀ ପଣ୍ଡା, ତଳସରା–ଭବାନୀ ଭୋଇ, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼–ଶ୍ରୀମତୀ କୁସୁମ ଟେଟେ, ବୀରମିତ୍ରପୁର–ଶଙ୍କର ଓରାମ, ରଘୁନାଥପାଲି– ଜଗବନ୍ଧୁ ବେହେରା, ରାଉରକେଲା–ନିହାର ରାୟ, ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର-ନରସିଂହ ମିଞ୍ଜ, ବଣେଇ–ଅନୀଲ ବରାଳ, କୁଚିଣ୍ଡା–ରବି ନାରାୟଣ ନାୟକ, ରେଙ୍ଗାଲି –ନାଉରୀ ନାୟକ, ସମ୍ୱଲପୁର-ଜୟନାରାୟଣ ମିଶ୍ର, ତେଲକୋଇ-ଧନୁଜୟ ସିଦ୍ଧୁ, ଘସିପୁରା-ପୃଥ୍ବୀରାଜ କହଁର, ଆନନ୍ଦପୁର-ଭାଗିରଥୀ ସେଠୀ, ପାଟଣା-ଭବାନୀଶଙ୍କର ନାୟକ, କେନ୍ଦୁଝର-ମୋହନ ମାଝୀ, ଯଶୀପୁର-ଗଣେଶରାମ ଖୁଣ୍ଟିଆ, ସାରଶକଣା-ଡକ୍ଟର ଭୁଦାନ ମୁର୍ମୁ, ବାଙ୍ଗିରୀପୋଷି-ସୁକୁଡା ମୁର୍ମୁ, କରଞ୍ଜିଆ-ପଦ୍ମଚରଣ ହାଇବ୍ରୁ, ଉଦଳା-ଭାସ୍କର ମଢେଇ, ବଡସାହି-ସନାତନ ବିଜୁଳି, ବାରିପଦା-ପ୍ରକାଶ ସୋରେନ୍‌, ଜଳେଶ୍ବର-ଜୟନାରାୟଣ ମହାନ୍ତି, ବାଲେଶ୍ବର-ମଦନ ମୋହନ ଦତ୍ତ, ରେମୁଣା-ଗୋବିନ୍ଦ ଚନ୍ଦ୍ର ଦାସ, ସୋର-ରାକେଶ ମଲ୍ଲିକ, ସିମୁଳିଆ-ପଦ୍ମଲୋଚନ ପଣ୍ଡା, ବାସୁଦେବପୁର-ମାଧବାନନ୍ଦ ମଲ୍ଲିକ, ଧାମନଗର-ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ, ଚାନ୍ଦବାଲି-ମନମୋହନ ସାମଲ, ବିଞ୍ଝାରପୁର-ବବିତା ମଲ୍ଲିକ, ବରୀ-ବିଶ୍ବରଞ୍ଜନ ମଲ୍ଲିକ, ବଡଚଣା-ଅମର ନାୟକ, ଧର୍ମଶାଳା-ତୁଷାର ପରିଡ଼ା, ଯାଜପୁର- ଗୌତମ ରାୟ, କୋରେଇ-ବିଶ୍ବଜିତ୍‌ ନାୟକ, ସୁକିନ୍ଦା-ପ୍ରଦୀପ ବଲସମାତା, ଢେଙ୍କାନାଳ-କୃଷ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ପାତ୍ର, ହିନ୍ଦୋଳ-ଅଶୋକ ନାୟ, କାମାକ୍ଷାନଗର-ଶତୃଘ୍ନ ଜେନା, ପରଜଙ୍ଗ-ବିଭୁତି ପ୍ରଧା, ପାଲଲହଡା-ଅଶୋକ ମହାନ୍ତି, ତାଳଚେର-କାଳନ୍ଦି ସାମଲ, ଅନୁଗୋଳ-ପ୍ରତାପ ପ୍ରଧାନ, ଛେଣ୍ଡିପଦା-ଅଗସ୍ତୀ ବେହେରା, ଲୋଇସିଂହା-ମୁକେଶ ମହାଲିଙ୍ଗ, ପାଟଣାଗଡ-କନକ ବର୍ଦ୍ଧନ ସିଂଦେଓ, ଟିଟିଲାଗଡ-ଅଶୋକ ଦୋରା, କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି-ଲକ୍ଷ୍ମଣ ବାଗ୍‌, ଖରିଆର- ରୀତାରାଣୀ ବଗର୍ତ୍ତି, ଉମରକୋଟ-ନିତ୍ୟାନନ୍ଦ ଗଣ୍ଡ, ନବରଙ୍ଗପୁର-ଗୌରୀ ମାଝୀ, ଲାଞ୍ଜିଗଡ-ରମେଶ ମାଝୀ, ଜୁନାଗଡ-ମନୋଜ ମେହେର, ଧର୍ମଗଡ-ଅନନ୍ତ ପ୍ରତାପ ଦେଓ, ନର୍ଲା-ଅନିରୁଦ୍ଧ ପ୍ରଧାନ, ବାଲିଗୁଡା-କରେନ୍ଦ୍ର ମାଝୀ, ଜି.ଉଦୟଗିରି-ଅର୍ଚ୍ଚନା ପ୍ରଧାନ, କଣ୍ଟାମାଳ-କହ୍ନେଇ ଡଙ୍ଗ, ବୌଦ୍ଧ-ସୁଶାନ୍ତ ପ୍ରଧାନ, ବଡମ୍ବା-ବିଜୟ କୁମାର ଦଳବେହେରା, ବାରବାଟୀ କଟକ-ସମୀର ଦେ, ଚୌଦ୍ବାର କଟକ- ନୟନ କିଶୋର ମହାନ୍ତି, କଟକ ସଦର- ଦିଲ୍ଲୀପ ମଲ୍ଲିକ, ସାଲେପୁର-ପ୍ରକାଶ ବେହେରା, ମାହାଙ୍ଗା-ସାରଦା ପ୍ରଧାନ, ଆଳି-ଦୋଳଗୋବିନ୍ଦ ନାୟକ, ରାଜନଗର-ଅଲେଖ ଜେନା, ତିର୍ତ୍ତୋଲ-ରମାକାନ୍ତ ଭୋଇ, ବାଲିକୁଦା ଏରସମା-ଦାମୋଦର ରାଉତ, ଜଗତସିଂପୁର-ସତ୍ୟବ୍ରତ ମହାପାତ୍ର, କାକଟପୁର-ତୁଷାରକାନ୍ତି ବେହେରା, ନିମାପଡା- ପ୍ରଭାତୀ ପରିଡା, ବ୍ରହ୍ମଗିରି-ଲଲିତେନ୍ଦୁ ବିଦ୍ୟାଧର ମହାପାତ୍ର, ସତ୍ୟବାଦୀ-ଓମ୍‌ପ୍ରକାଶ ମିଶ୍ର, ପିପିଲି-ଆଶ୍ରିତ ପଟ୍ଟନାୟକ, ଭୁବନେଶ୍ବର କେନ୍ଦ୍ର-ଜଗନ୍ନାଥ ପ୍ରଧାନ, ଏକାମ୍ର ଭୁବନେଶ୍ବର-ବାବୁ ସିଂ, ଖୋର୍ଦ୍ଧା-କାଳୁ ଖଣ୍ଡାୟତରାୟ, ଚିଲିକା-ପୃଥ୍ବୀରାଜ ହରିଚନ୍ଦନ, ରଣପୁର-ସୁରମା ପାଢୀ, ଖଣ୍ଡପଡ଼ା-ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ସିଂ ମର୍ଦ୍ଦରାଜ, ନୟାଗଡ-ଇରାନୀ ରାୟ, ଭଞ୍ଜନଗର-ପ୍ରଦ୍ୟୁମ୍ନ ନାୟକ, ପୋଲସରା ଗୋକୁଳାନନ୍ଦ ମଲ୍ଲିକ, ଖଲିକୋଟ-ଭାରତୀ ବେହେରା, ସାନଖେମୁଣ୍ଡି-ବିଜୟ ସ୍ବାଇଁ, ଗୋପାଳପୁର-ବିଭୁତି ଜେନା, ଚିକିଟି-ମନୋରଞ୍ଜନ ଧ୍ୟାନସାମନ୍ତରାୟ, ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି-କେ.ନାରାୟଣ ରାଓ, ବିଷମକଟକ-ଶିବଶଙ୍କର ଉଲାକା, ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର-କୁମୁଦ ସାଉଣ୍ଟା, କୋଟପାଡ-ଖଗେଶ୍ବର ପୂଜାରୀ, ପଟ୍ଟାଙ୍ଗୀ-ରାମଚନ୍ଦ୍ର ପାଙ୍ଗୀ, ମାଲକାନଗିରି-ଆଦିତ୍ୟ ମାଢୀ ।  

923 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର