Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହାତ ଟେକିଦେଲେ ବାଚସ୍ପତି, କହିଲେ- ଯଦି ସବୁ ସଦସ୍ୟ ଗୃହ ଚଲାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ମୁଁ କ’ଣ କରିବି ?
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗ : ଆସନ୍ତା ୧୦ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ପରଲୋକରେ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍, ୧୦୪ ବର୍ଷରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଚାଷୀଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦିଆଯିବ : ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଦାମ ମାରାଣ୍ଡି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଡିଏ ଫେରାଇବ ସର୍ବକ୍ଷମା ଯୋଜନାର ଅଧିକ ଫାଇନ୍, ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ୧୦ ଡିସେମ୍ବର
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ବିଲ୍ କରାଇ ଦେବାକୁ ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୧୦ ହଜାର
  • ||
  • ଟିଟିଲାଗଡ : ପୁରୀ-ଅଜମେର ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ନିଆଁ, ଟ୍ରାକ୍‌ରେ ବ୍ରେକ୍ ଘସି ହୋଇ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିଲା
  • ||
  • ରୋହିଙ୍ଗ୍ୟା ବିରୋଧୀ ହିଂସା ପାଇଁ ଫେସବୁକ ଦାୟୀ ! ୧୫୦ ବିଲିୟନ ପାଉଣ୍ଡର କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବାକୁ ମାମଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇଚ୍ଛା ମୃତ୍ୟୁ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ସାହା ହେଲା BSKY, ଯୋଜନାରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ତୁରେଇକେଲା ବ୍ଲକରେ ମାତିଲେ ୩୦ ଟିକିଆ ହାତୀପଲ, ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଛପର
  • ||

‘ମମିତାଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ମିଳିବନି କି ପାଠଶାଳାରେ ଚାଲିଥିବା ରଙ୍ଗଶାଳା ପାପର ରହସ୍ୟ ଖୋଲିବନି’- ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଲା ବିଜେପି

21/10/2021 at 3:54 PM

କଳାହାଣ୍ଡି ୨୧।୧୦: ବିଜେପି ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା ସଭାପତି ସ୍ମୁତି ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଫ୍ୟାକ୍ଟ ଫାଇଡିଂ ଟିମ୍ ମୃତକ ମମିତା ମେହେରଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଛି । ହୋଇଥିବା ମହାଲିଙ୍ଗ ଖେଳ ପଡିଆକୁ ଯାଇ ମଧ୍ୟ ଫେରିଛନ୍ତି ।

ଭବାନୀପାଟଣାଠାରେ ଆୟୋଜିତ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଘଟଣାର ନିରପେକ୍ଷ ତଦନ୍ତ ହେଉ ନଥିବା ଦର୍ଶାଇ ଗୃହ ବିଭାଗର ମନ୍ତ୍ରୀ ଦିବ୍ୟଶଙ୍କର ମିଶ୍ରଙ୍କ ବହିଷ୍କାର ଦାବି କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ସିବିଆଇକୁ ତଦନ୍ତ ଭାର ହସ୍ତାନ୍ତର ପାଇଁ ଦାବି କରାଯାଇଛି । ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଦିଗହରା ଏବଂ ଏଥିରେ ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ମିଳିପାରିବ ନାହିଁ କିମ୍ବା ପାଠଶାଳାରେ ଚାଲିଥିବା ରଙ୍ଗଶାଳା ପାପର ରହସ୍ୟ ଖୋଲିବ ନାହିଁ ।  ଏଣୁ ପ୍ରଥମେ ମନ୍ତ୍ରୀ ନୈତିକତା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦିଅନ୍ତୁ ନଚେତ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳରୁ ବହିଷ୍କାର କରନ୍ତୁ ବୋଲି ବିଜେପି କହିଛି ।  ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଭାର ସିବିଆଇକୁ ଦିଆଯାଉ । ନଚେତ ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବହିଷ୍କାର ନ ହେଲା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାଜ୍ୟବ୍ୟାପୀ ଆନ୍ଦୋଳନ ଜାରି ରଖିବ ।  ଗୋବିନ୍ଦଙ୍କ ରଙ୍ଗଶାଳାରେ ଶାସକ ଦଳର ୫ଜଣ ମନ୍ତ୍ରୀ ନିୟମିତ ଆସୁଥିବାର ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚା ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିବା ବେଳେ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା ଓ ମନ୍‌ନ୍ତ୍ରୀ ଦିବ୍ୟ ଶଙ୍କର ମିଶ୍ର ଯାଉଥିବା ପ୍ରମାଣ ତାଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଛି ବୋଲି ବିଜେପି ଦାବି କରିଛି ।  ସରକାର ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର ନ କଲେ ବିଜେପି କଳାହାଣ୍ଡି ଏସପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରାଓ କରିବ ବୋଲି ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି କଳାହାଣ୍ଡି ସାଂସଦ ବସନ୍ତ ପଣ୍ଡା ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଗୁରୁବାର ମହାଲିଙ୍ଗ ଖେଳ ପଡିଆକୁ ଦକ୍ଷିଣାଚଂଳ ଡିଆଜି ଦୀପକ କୁମାର, କଳାହାଣ୍ଡି ଓ ବଲାଙ୍ଗୀର ଆରକ୍ଷୀ ଅଧୀକ୍ଷକ ପୁନର୍ବାର ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଯାଇ ଖୋଳା ଯାଇଥିବା ସ୍ଥାନରେ ଅଧିକ ମାଟି ଖୋଳି ନମୁନା ସଂଗ୍ରହ କରିଛି ।  ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଘଟଣାର ରିକ୍ରିଏସନ ପାଇଁ ଯୋଜନା ଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ଆଇନ ଶୃଙ୍କଳା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ପାଇଁ ଅଣାଯାଇନାହିଁ ।

   Related Posts