Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁଣି ନକଲି ଘିଅ କାରଖାନାରେ ରେଡ୍‌, ମାଲିକ ଫେରାର
  • ||
  • ବିଧାନସଭା ଆଗରେ ମାଆ ଓ ପୁଅଙ୍କ ଆତ୍ମାହୁତି ଉଦ୍ୟମ ଘଟଣା: ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଲା ଜଗତସିଂହପୁର ପୋଲିସ
  • ||
  • ଲିଭର ପ୍ରତ୍ୟାରୋପଣ ପାଇଁ ସମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ ଓ ଏସିଆନ ଇନ୍‌ଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ୍‌ ଅଫ ଗ୍ୟାଷ୍ଟ୍ରୋଏନଟେରୋଲୋଜି (ଏଆଇଜି ) ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା ସ୍ଵାକ୍ଷରିତ
  • ||
  • ଆନ୍ଦୋଳନରତ କୃଷକଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହାଙ୍କ ସନ୍ଦେଶ, ସରକାର ଆପଣଙ୍କ ଦାବି ଓ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ ଗାଇଡ୍‌ ଲାଇନ୍ ଜାରି କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||
  • ଭାଇ ହେଲା ଭଗାରୀ: ଜମିବାଡି ଲୋଭରେ ନିଜ ରକ୍ତ ସଂପର୍କର ଭାଇ-ପୁତୁରାକୁ ଦେଲା ହାଣି
  • ||
  • ଅଭୟକାନ୍ତଙ୍କ ଲିଙ୍କ୍‌ର ଖୋଳତାଡ଼: ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଯିବ ନୋଟିସ୍, କିଏ ବଫାଦାର- କିଏ ଗଡ଼ ଫାଦର?
  • ||
  • ପରୀ ହତ୍ୟା ମାମଲା: ଅରୁଣ ବୋଥ୍ରାଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ୫ ଜଣିଆ ଏସ୍‌ଆଇଟି ଟିମ୍‌ ଗଠିତ, ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କୁ ଅବଗତ କଲେ ସରକାର
  • ||
  • ସୋର : ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରୁ ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ୪ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମିଳିଲା ଚାଉଳ ଡବାରୁ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ମଞ୍ଚାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, ପୋଡି ହୋଇ ମହିଳା ଗୁରୁତର
  • ||

ଦୀପାବଳିରେ ଫ୍ୟାନସି ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧିବା ହେଲା କାଳ : ବାଣରେ ପୋଡ଼ି ବିଜେପି ସାଂସଦ ରୀତା ବହୁଗୁଣା ଜୋଶୀଙ୍କ ୬ବର୍ଷର ନାତୁଣୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ

17/11/2020 at 10:07 AM

ପ୍ରୟାଗରାଜ ୧୭/୧୧: ପ୍ରୟାଗରାଜର ବିଜେପି ସାଂସଦ ରୀତା ବହୁଗୁଣା ଜୋଶୀଙ୍କ ନାତୁଣୀଙ୍କ ବାଣରେ ପୋଡ଼ି ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ରୀତା ବହୁଗୁଣା ଜୋଶୀଙ୍କ ପୁଅ ମୟଙ୍କ ଜୋଶୀଙ୍କ ୬ବର୍ଷର ଝିଅ କିୟାଙ୍କ ବାଣରେ ପୋଡ଼ି ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। କିୟା ଦୀପାବଳି ରାତିରେ ଛାତ ଉପରେ ଖେଳୁଥିବାବେଳେ ବାଣରେ ଜଳି ଯାଇଥିଲେ।ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଏଠାରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ରୀତା ବହୁଗୁଣା ଜୋଶୀ ପ୍ରୟାଗରାଜ ସଂସଦ ଆସନରୁ ବିଜେପି ସାଂସଦ ଅଛନ୍ତି। ଦୀପାବଳି ରାତିରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ପ୍ରୟାଗରାଜରେ ଥିଲା।

  ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଦୀପାବଳି ରାତିରେ କିୟା ଅନ୍ୟ ପିଲାଙ୍କ ସହ ଛାତ ଉପରେ ଖେଳିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ। ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି ଯେ ସେହି ସମୟରେ କାହା ଦ୍ବାରା ଛଡ଼ାଯାଇଥିବା ବାଣରୁ କିୟାଙ୍କ ଡ୍ରେସରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିଲା। ୬ବର୍ଷର ନିରୀହ କିୟା ଦୀପାବଳି ରାତିରେ ଫ୍ୟାନସି ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଡ୍ରେସରେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଇଥିବା ଦେଖି କିୟା ଚିତ୍କାର କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଘରଲୋକେ ଭାବିଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ମିଶି ଖେଳୁଛନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଏହାପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେଇନଥିଲେ ଏବଂ କେହି ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ଯାଇନଥିଲେ। ଅନେକ ଡେରିରେ ଛାତ ଉପରକୁ ଯାଇ ଦେଖିବାରୁ ିାଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ଶରୀର ପୋଡ଼ିଯାଇଥିଲା। କିୟାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳ ସୁଦ୍ଧା ସେ ପୂରାପୂରି ପୋଡ଼ି ଯାଇଥିଲେ।

   Related Posts