Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

କଂଗ୍ରେସ ପରେ ବିଜେପି, ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ବିଜେପି ମନ୍ତ୍ରୀ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ କହିଲେ ‘ରକ୍ଷିତା’, ଏବେ ମିଳିଗଲା ଇସ୍ୟୁ

21/10/2020 at 4:24 PM

ଭୋପାଳ, ୨୧୧୦ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ୨୮ଟି ବିଧାନସଭାରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଉପ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ବୟାନବାଜି ଜୋର୍ ଧରିଛି । ଅନେକ ନେତା ସୀମା ଲଙ୍ଘି ବିରୋଧିଙ୍କ ପ୍ରତି ଅପମାନଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି  । ଏପରିକି ଆଉ କିଛି ନେତା ଅଶାଳୀନ ମଧ୍ୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଥିବା ନଜର ଆସିଛି । ନିକଟରେ ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କମଲନାଥ କ୍ୟାବିନେଚ୍ ମନ୍ତ୍ରୀ ଇମର୍ତ୍ତି ଦେବୀଙ୍କୁ ଆଇଟମ୍ କହିଥିଲେ । ଏବେ ଶିବରାଜଙ୍କ ମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ଅନୁପପୁରରୁ  ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ବିରୋଧୀ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପ୍ରତି ଅଶାଳୀନ ଭାଷା ପ୍ରୟୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ବିସାହୁଲାଲ ସିଂ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ବିଶ୍ୱନାଥ ସିଂଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ରକ୍ଷିତା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଭିଡିଓରେ ବିସାହୁଲାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ବିଶ୍ୱନାଥ ନିଜ ନାମାଙ୍କନ ପ୍ରରେ ପ୍ରତମ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବଦଳରେ ରକ୍ଷିତାଙ୍କ ନାଁ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ବିଶ୍ୱନାଥଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପରଲୋର ହୋଇଯାଇଛି । ଏହାପରେ ସେ ରାଜାବତୀ ସିଂଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ କଂଗ୍ରେସ ଏହା ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛି । କଂଗ୍ରେସ ମୁଖପାତ୍ର ସୟଦ ଜାଫର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଶିବରାଜ ସିଂଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଯେପରି ଶବ୍ଦ ପ୍ରୟୋଗ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ବିଜେପିର ଅସଲ ଚେହେରା ପଦାରେ ପକାଇଛି । ଏହାକୁ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଅପମାନ ବୋଲି କୁହାଯାଏ ବୋଲି ସେ ଟ୍ୱିଟରରେ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts