Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ବିଜେପି ନେତ୍ରୀ ସୋନାଲୀ ଫୋଗାଟ୍ ପୁଣି ଭିଲିଆନ୍ ! ସରକାରୀ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଥାପଡ୍ ମାରି ଉଠାଇଲେ ଚପଲ, ଘେରିଲା କଂଗ୍ରେସ

5/06/2020 at 6:49 PM

ହିସାର, ୦୫|୦୬:  ଟିକଟକ୍ ଷ୍ଟାର୍ ତଥା ବିଜେପି ନେତ୍ରୀ ସୋନାଲୀ ଫୋଗାଟ୍ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି । ଏବେ ସେ ଏପରି କିଛି କରିଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ନେି ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ସେ ମାର୍କେଟ୍ କମିଟିର ଜଣେ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଚାପୁଡା ମାରିଛନ୍ତି । ଏହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ହରିୟାଣାର ଆଦମପୁର ବିଧାନସଭା କ୍ଷେତ୍ରରୁ କଂଗ୍ରେସ ନେତା କୁଳଦୀପ ବିଶ୍ରାଇଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଥିବା ବିଜେପି ନେତ୍ରୀ ସୋନାଲୀ ଫୋଗାଟ ଏକ ସାଧାରଣ କଥାକୁ ନେଇ ନିଜ ହିତାହିତ ଜ୍ଞାନ ଭୁଲିଯାଇଥିଲେ । ସେ ଜଣେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ମାଡ ମାରିଥିଲେ । ଏପରିକି ଚପଲ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଇଥିଲେ ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ସୋନାଲୀ ଏକ ଧାନ ମଣ୍ଡିକୁ ବୁଲି ଯାଇଥିଲେ । ସେଠାରେ ଜଣେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର କୌଣସି କାରଣରୁ ବତସା ହୋଇଥିଲା । ଏହି ବଚସା ଏତେମାତ୍ରାରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିଲା ଯେ ସୋନାଲୀ ସଂପୃକ୍ତ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ମାଡ ମଧ୍ୟ ମାରିଥିଲେ । ଏପରିକି ମାଡ ମାରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ବିରୋଧୀ କଂଗ୍ରେସ ରାଜ୍ୟରେ ଶାସନାଧିନ ମନୋହରଲାଲ ଖଟ୍ଟର ସରକାରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଚ୍ କରିଛି । ଏପରିକି ସରକାରୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ପଶୁଙ୍କ ଭଳି ବିଜେପି ନେତ୍ରୀ ମାଡ ମାରୁଥିବା କଂଗ୍ରେସ ଅଭିଯୋଗ କରିଛି । ଏପରିକି ସରକାରୀ ଚାକିରୀ କରିବା କଣ ଅପରାଧ ବୋଲି କଂଗ୍ରେସ ସମାଲୋଚନା କରିଛି ।

   Related Posts