Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୮୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୧୯୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଓଡିଶା ହାତରୁ ଖସୁଛି ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକ, ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣୁଛି ଆନ୍ଧ୍ର
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ୧୫ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦେଉଥିଲା ହତ୍ୟା ଧମକ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ନେଇ କରୁଥିଲା ବ୍ଲାକମେଲିଂ…
  • ||
  • ତାତିରୁ ଏବେ ନିସ୍ତାର ନାହିଁ, ଆହୁରି ଛଟପଟ କରିବ ଖରା
  • ||
  • ବାରିପଦା : କୋଭିଡ ନିୟମକୁ ବେଖାତିର, ୫ଟି ଦୋକାନ ସିଲ୍‌
  • ||

ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ ବିଜେପି ନେତ୍ରୀ ଲେଖାଶ୍ରୀ: କହିଲେ, ‘କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍‌ ସେଣ୍ଟରରେ ରହିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ମିଳି ନାହିଁ ଟଙ୍କା’

5/06/2020 at 1:17 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୫/୬: ବିଜେପି ନେତ୍ରୀ ଲେଖାଶ୍ରୀ ସାମନ୍ତସିଂହାରଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା। ମାସ୍କ ଓ ପିପିଇ କିଟ୍ ଦୁର୍ନୀତିକୁ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ ଲେଖାଶ୍ରୀ। ସେ କହିଛନ୍ତି, ଗୋଟେ ଡାଳ କାଟିଲେ ଆହୁରି ଡାଳ ବାହାରେ ଅଛି। ମୂଳରୁ ନ ଉପାଡ଼ିଲେ ଦୁର୍ନୀତି ଛାଡ଼ିବ ନାହିଁ ଏବଂ ନବୀନଙ୍କ ଗତ ୨୦ ବର୍ଷ ଶାସନ କାଳରେ ଦାୟିତ୍ଵରେ ଥାଇ ଦୁର୍ନତୀ କରନ୍ତି। ଧରା ନ ପଡିଲେ ଛୁ୍ଟ‌୍ ପାଇ ଯାଉଛନ୍ତି। ଦୁର୍ନୀତି କରି ଧରା ପଡିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସେମାନଙ୍କୁ ବିଦା କରନ୍ତି। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ୩୦/୪୦ ମନ୍ତ୍ରୀ, ନେତା, ଅଫିସର ବିଦା ହେଲେଣି। ନୂଆ ମୁହଁ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆଣି ଭଣ୍ଡେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ରାଜ୍ୟ ସରକାର। ମହାମାରୀ ସମୟରେ ଫାଇଦା ନେବା ଠାରୁ ଅଧର୍ମୀ କାମ ଦୁନିଆରେ ନାହିଁ। ମହାପ୍ରଭୁ ଜଗନ୍ନାଥ କ୍ଷମା କରିବେ ନାହିଁ। କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନ୍ ସେଣ୍ଟରରେ ରହିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦିଆଯିବା ପ୍ରସଙ୍ଗ। କାହାକୁ ଟଙ୍କା ଦେଇଛ କୁହ। ୬୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେବା କଥା ମିଥ୍ୟା ବୋଲି ବିଜେପି ନେତ୍ରୀ ଲେଖାଶ୍ରୀ ସାମାନ୍ତସିଂହାର କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts