Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଆରୋଗ୍ୟ ସେତୁ ଆପ୍ ନେଇ ରାହୁଲଙ୍କ ରିଆକସନ୍ ଉପରେ ଏମିତି ଟ୍ବିଟ୍ କଲା ବିଜେପି, କିନ୍ତୁ କେଇ ମିନିଟ୍‌ରେ ହୋଇଗଲା ଡିଲିଟ୍

3/05/2020 at 8:59 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩।୫: କରୋନା ଭାଇରସ୍ ସଙ୍କଟ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ପରସ୍ପରକୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିବାକୁ ପଛାଉନାହାନ୍ତି । କଂଗ୍ରେସ ନେତା ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଆରୋଗ୍ୟ ସେତୁ ଆପ୍ ଉପରେ ଟ୍ବିଟରରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ବିଜେପି ସରକାରୀ ଟ୍ବିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରୁ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଟ୍ବିଟ୍ ଉପରେ ଏମିତି ଜବାବ ଦେଇଥିଲା ଯେ ଟ୍ବିଟକୁ କିଛି ମିନିଟରେ ହଟାଇବାକୁ ପଡିଥିଲା ।

ବାସ୍ତବରେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ତରଫରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ସେତୁ ଆପ୍ କରୋନା ଭାଇରସ୍ ବିରୋଧରେ ଲଢିବାରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ଆରୋଗ୍ୟ ସେତୁ ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାକୁ ସରକାର କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଲୋକଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ କଂଗ୍ରେସର ପୂର୍ବତନ ସଭାପତି ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଆରୋଗ୍ୟ ସେତୁ ଆପ୍ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଥିଲେ ଏବଂ ଡାଟା ସୁରକ୍ଷା ଏବଂ ଗୋପନୀୟତା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ପ୍ରକଟ କରିଥିଲେ ।

ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଏହି ଟ୍ବିଟରେ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିର ଅଫିସିଆଲ ଟ୍ବିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରୁ ଏକ ଟୁଇଟ୍ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଟୁଇଟ୍ କରିବାବେଳେ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇଥିଲା, ‘ତୁମେ କ’ଣ କହୁଛ ?’ ଏହାସହ ଟ୍ବିଟରେ ଏକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା । ତେବେ କିଛି ମିନିଟ୍ ପରେ ବିଜେପି ଏହାକୁ ଟ୍ବିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରୁ ହଟାଇ ଦେଇଛି । ଏହି ଟ୍ବିଟ୍ ରେ ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଫଟୋରେ ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଗୋଟିଏ ପଶୁ ଅଛି । ଟାଙ୍କି ଉପରେ କଂଗ୍ରେସ ଲେଖାହୋଇଛି ।

ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ଆରୋଗ୍ୟ ସେତୁ ଆପ୍ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି । ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ କହିଛନ୍ତି, ‘ଆରୋଗ୍ୟ ସେତୁ ଆପ୍ ଏକ ଜଟିଳ ମନିଟରିଂ ସିଷ୍ଟମ, ଯାହା ଏକ ଘରୋଇ ଅପରେଟର ପାଇଁ ଆଉଟସୋର୍ସ ଅଟେ, ଯେଉଁଥିରେ କୌଣସି ଅନୁଷ୍ଠାନିକ ତଦାରଖ ନାହିଁ । ଏହା ଦ୍ବାରା ଗମ୍ଭୀର ତଥ୍ୟ ସୁରକ୍ଷା ଏବଂ ଗୋପନୀୟତା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚିନ୍ତା ବଢିଥାଏ ।’

   Related Posts