Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କାଦେଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ମୋଦୀଙ୍କ ଲକଡାଉନକୁ ଖାତିର କଲେନି ବିଜେପି ବିଧାୟକ: ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରି ଖୁଆଇଲେ ବିରିୟାନୀ, କଂଗ୍ରେସ ନେତା ମଧ୍ୟ ବାଣ୍ଟିଲେ ଟଙ୍କା

11/04/2020 at 11:20 AM

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ, ୧୧|୦୪:  ଲକଡାଉନ୍ ଓ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସମେତ, ରାଜ ସରକାର ଓ ବଡ ବଡ ନେତା, ଅଭିନେତା ଜନତାଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛନ୍ତି । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଗତ ୨୫ ତାରିଖରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବା ପାଇଁ ଦେଶରେ ୨୧ ଦିନିଆ ଲକଡାଉନ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ତେବେ କିଛି ଜନପ୍ରତିନିଧି ଏହାର ଖିଲାପ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ସେମାନେ ସରକାରଙ୍କ ଆଦେଶକୁ ମଧ୍ୟ ଖାତିର କରୁନାହାଁନ୍ତି ।

କର୍ଣ୍ଣାଟକର ଟୁମକୁରରେ ବିଜେପି ବିଧାୟକ ନିଜ ଜନ୍ମଦିନରେ ଶହ ଶହ ଅତିଥିଙ୍କୁ ବିରିୟାନୀ ବାଣ୍ଟିଛନ୍ତି । ସେହିପରି ଝାଡଖଣ୍ଡର ଜାମତାଡାରେ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ଲୋକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ବାଣ୍ଟୁଥିବା ନଜର ଆସିଛି । ଏଠାରେ ଟଙ୍କା ନେବା ପାଇଁ ଲୋକ ଭୀଡ ଜମାଇଥିଲେ ।

ଦେଶରେ ଏବେ ଲକଡାଉନ ଚାଲିଛି  । କରୋନା ସଂକ୍ରମଣକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ସଚେତତନା ସୃଷ୍ଟି କରାଯାଉଛି । କିନ୍ତୁ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ଜଣେ ବିଜେପି ବିଧାୟକ ଏମ ଜୟରାମ ଏହାକୁ ଖାତିର ନକରି ବିରିୟାନୀ ବାଣ୍ଟିଛନ୍ତି ।ଅନେକ କଟକଣା ସତ୍ୱେ ସେ ନିଜ ଜନ୍ମଦିନକୁ ଧୂମଧାମରେ ପାଳନ କରିଥିଲେ । ସେ ଏକ ସରକାରୀ ସ୍କୁଲରେ ନିଜର ଜନ୍ମଦିନ ପାର୍ଟୀ ଦେଇଥିଲେ । କର୍ଣ୍ଣାଟକରେ କରୋନା ଭାଇରସ ଭୟାନକ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୦ଜଣ ସଂକ୍ରମିତ ଥିବା ବେଳେ ୬ଜଣ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି ।

ଏତତ୍ ବ୍ୟତୀତ ଝାଡଖଣ୍ଡର କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ଇରଫାନ ଅନସାରୀ ମଧ୍ୟ ସାମାଧିକ ଦୂରତାକୁ ଖାତିର ନକରି ଦଶ ଟଙ୍କା ଲେଖାଏଁ ବାଣ୍ଟିଥିଲେ ।

   Related Posts