Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଶ୍ଵସ୍ତି: କମୁଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୮୦୯ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର-ଜାନୁଆରୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ: ଭୁବନେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ଓ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ କରିପାରିବେ କୋଭିଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ପରୀ ବାପା-ମା’ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେପି ଟିମ୍, ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍‌ର ଟୟଲେଟ୍‌ରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ପୁଣି ଏକ ନକଲି ଘିଅ କମ୍ପାନୀରେ ଚଢାଉ, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅପମିଶ୍ରିତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ପ୍ରେମ: ସେୟାର ଚାଟ୍‌ରୁ ଆରମ୍ଭ ଫେସବୁକରେ ଶେଷ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ମେଡିକାଲରେ ଚାକିରୀ ଦେବାକୁ କହି ଠକୁଥିଲା ଯୁବକ, ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ବିଦ୍ୟୁତ୍ ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ନାଁରେ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଏତଲା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଅନଲାଇନରେ ନିର୍ମାଲ୍ୟ ବିକ୍ରି କରିବା ନେଇ ସିଂହଦ୍ବାର ଥାନାରେ ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆ ବିରୋଧରେ ସେବାୟତଙ୍କ ଏତଲା
  • ||

ଅଚ୍ୟୁତ ସାମନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭୋଟ୍ ଭିକ୍ଷାକରି ବିବାଦରେ ପଡିଲେ ଦୂତି ଚାନ୍ଦ, ସିଇଓଙ୍କ ପାଖରେ ଫେରାଦ ହେଲା ବିଜେପି

17/04/2019 at 5:41 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୭|୪: ଓଡ଼ିଆ ଦୌଡ଼ରାଣୀ ଦୂତି ଚାନ୍ଦଙ୍କ ନାଁରେ ବିଜେପିର ଅଭିଯୋଗ । ଦୂତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ରାଜ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଫେରାଦ ହୋଇଛି ବିଜେପି । ଦୂତି ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଆମ୍ବାସଡର ଥିବାବେଳେ କନ୍ଧମାଳ ଲୋକସଭା ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଭୋଟ୍‌ ଭିକ୍ଷା କରିବା ବେଆଇନ୍‌ ବୋଲି ସିଇଓଙ୍କୁ ଜଣାଇଛି ବିଜେପି ।

ନୂଆ ବିବାଦରେ ଦୌଡରାଣୀ ଦୂତି ଚାନ୍ଦ । କନ୍ଧମାଳ ଲୋକସଭା ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅଚ୍ୟୁତ ସାମନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଭୋଟ୍‌ ଭିକ୍ଷାକରି ବିବାଦରେ ପଡିଛନ୍ତି ଦୂତି । ଦେଖନ୍ତୁ ଦୂତିଙ୍କର ଏହି ଅଫିସିଆଲ୍‌ ଫେସବୁକ୍ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ । ଏଥିରେ ଦୂତି ଅଚ୍ୟୁତସାମନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଭୋଟ୍‌ ଦେବାକୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣେ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭୋଟ୍‌ ମାଗିପାରିବ । ହେଲେ ଦୂତି ହେଉଛନ୍ତି ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କର ଆମ୍ବାସଡର । ଏହି ଦାୟିତ୍ବରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି କୌଣସି ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଭୋଟ୍‌ ମାଗିବା ନିର୍ବାଚନ ଆଚରଣ ବିଧିର ଖିଲାପ । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ବିଜେପି ରାଜ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇଛି ।

ବିଜେପିର ଅଭିଯୋଗ ପରେ ସିଇଓ ଏହାକୁ ଅନୁଧ୍ୟାନ କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଏ ସଂପର୍କରେ ବିଜେଡି କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିନାହିଁ । କାଲି ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ ପରେ ହିଁ ଦଳ କୌଣସି ମତ ରଖିବ ବୋଲି କହିଛି । ସେପଟେ ଦୂତୀ ଏନେଇ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ପୁଣି ଏକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି । ମୁଁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ହିସାବରେ ଡକ୍ଟର ଅଚ୍ୟୁତ ସାମନ୍ତସାର୍ ଙ୍କୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା ବାର୍ତ୍ତା ଜଣାଇଛି । ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ମୁଁ ଭୋଟ୍ ମାଗିନାହିଁ । ଏହାକୁ ନେଇ ରାଜନୀତି କରିବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ ବୋଲି ଦୂତି ଲେଖିଛନ୍ତି ।ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଏବେ ରାଜ୍ୟବ୍ୟାପୀ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି ।…

   Related Posts