ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେବଗଡ଼ : ଭୁଲିଗଲା ସଂପର୍କ, ମଦ୍ୟପ ବାପାର କଟୁରୀ ଚୋଟରେ ପୁଅ ମୃତ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: ତାରାତାରିଣୀଙ୍କ ପୀଠରେ ନୂତନ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଉତ୍ସବ, ଯୋଗଦେବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଚଳଚଞ୍ଚଳ ରଥଖଳା, ଚକ ନିର୍ମାଣରେ ବ୍ୟସ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ବିଶ୍ୱକର୍ମା
  • ||
  • ଉଦଳା: ପ୍ରେମିକାକୁ ଦେଖାକରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ପ୍ରେମିକ ଧରାପଡିଗଲେ, ଦେଖାଇଲେ ବନ୍ଧୁକ
  • ||

ଦାରୁ ଫିକ୍ସିଂ ନେଇ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କଲା ବିଜେପି ; ଷଡଯନ୍ତ୍ରକାରୀ ବିଜେଡିର ଜଣେ ନେତା ବୋଲି କହିଲା ବିଜେପି

15/11/2018 at 4:17 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୫|୧୧:  ଦାରୁ ଫିକ୍ସିଂ ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛି ବିଜେପି । ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ସିଧାସଳଖ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରିଛିନ୍ତି ବିଜେପି ମୁଖପାତ୍ର ପୀତାମ୍ବର ଆଚାର୍ଯ୍ୟ । ଦାରୁ ଫିକ୍ସିଂରେ ଧାର୍ମିକ ଓ ଅର୍ଥନୈତିକ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ହୋଇଛି । ଦାରୁ ଚୟନ ଷଡଯନ୍ତ୍ରର ରଚନାକାରୀ ଓ ଯୋଗସୂତ୍ରକାରୀ କିଏ ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛି ବିଜେପି । କୋର୍ଟଙ୍କ ତତ୍ତ୍ବାବଧାନରେ ଏସଆଇସି ଏହାର ତଦନ୍ତ କରୁ । ନିଜଆଡୁ ସରକାର ସିବିଆଇକୁ ଏହାର ତଦନ୍ତ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଅନ୍ତୁ । ଷଡଯନ୍ତ୍ରକାରୀ କିଏ ବୋଲି ଇଙ୍ଗିତରେ କହିଛନ୍ତି ପୀତାମ୍ବର । ଷଡଯନ୍ତ୍ରକାରୀ ବିଜେଡିର ଜଣେ ନେତା । ନିଜକୁ ସେ ଜଗନ୍ନାଥ ଭକ୍ତ ବୋଲି କୁହନ୍ତି । ଦାରୁ କେଉଁଠୁ ମିଳିଥିଲା ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଗାଁ କେଉଁଠି ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି । ସେ ପଇସା ଦେଇ ରତ୍ନବେଦୀ ପାଖକୁ ଯାଆନ୍ତି ବୋଲି ପୀତାମ୍ବର ପ୍ରେସମିଟରେ କହିଛନ୍ତି । ସେପଟେ ଦାରୁ ଫିକ୍ସିଂ ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ହାଇକୋର୍ଟ ଓ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛି କଂଗ୍ରେସ ।

   Related Posts