Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କପିଳାଶ ଜାଗର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ କଟକଣା, ଜିଲ୍ଲା ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ମନା, ଜିଲ୍ଲାବାସୀଙ୍କ କୋଭିଡ୍ ନେଗେଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • କଟକ : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ବସ୍ ଭଡା, ସାଧାରଣ ଓ ଏକ୍ସପ୍ରେସ କିଲୋମିଟର ପିଛା ୫ପଇସା, ଡିଲକ୍ସ ଓ ଏସି ଡିଲକ୍ସ ୧୦ପଇସା ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ : ବାଇକ୍ ଉପରେ ମାଡିଗଲା ବସ୍, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ୩ ମୃତ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ବାରହା ଆକ୍ରମଣରେ ୭ ଆହତ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଭୟଭୀତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଶିଶୁପାଳ ହୋଇ ଫେରିଲା ବର, ଅଧାରୁ ବନ୍ଦ ହେଲା ବାଲ୍ୟ ବିବାହ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ସରିଯାଉଛି ଟୋକନ ଅବଧି, ମଣ୍ଡିରୁ ଉଠୁନି ଧାନ, ପ୍ରତିବାଦରେ ଚାଷୀଙ୍କ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଅଷ୍ଟପ୍ରହରୀ ଚାନ୍ଦା ପାଇଁ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ଅଭିଯୋଗ, ଥାନାରେ ଏତଲା
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ନୀଳଗିରି ସହରରେ ବୁଲୁଛି ଭାଲୁ, ଲୋକେ ଭୟଭୀତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଛାତ୍ରଙ୍କ ନାଁରେ ଜିଏସଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ୩୮କୋଟି ଟଙ୍କାର ଠକେଇ ନେଇ ନୋଟିସ୍
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଥାନାଠାରୁ ୧ କି.ମି. ଦୂରରେ ଚାଲିଥିଲା ବେଆଇନ ବିଦେଶୀ ମଦ ବିକ୍ରି, ଚଢାଉ କରି ନଷ୍ଟ କଲା ପୋଲିସ
  • ||

ଜଟଣୀରେ ତେଜିଲା ବିଭୂତି ବିରୋଧୀ ନାରା: ପୁରୁଣା ନେତାଙ୍କୁ ରିପିଟ୍ ନକରି ନୂଆ ମୁହଁଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେବାକୁ ଦାବି

19/03/2019 at 4:24 PM

ଜଟଣୀ୧୯|୩: ଜଟଣୀରେ ବିଜେଡି ନେତା ବିଭୂତି ବଳବନ୍ତରାୟଙ୍କୁ ବିରୋଧ । ଜଟଣୀ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳି ପାଇଁ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଫାଇନାଲ ହୋଇନଥିବା ବେଳେ ଏଠାରୁ ଆଶାୟୀ ଥିବା ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ବିଭୂତି ବଳବନ୍ତରାୟଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି ଖୋଦ୍ ବିଜେଡି କର୍ମୀ । ଏଠାରୁ ଜଣେ ନୂଆ ମୁହଁଙ୍କୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ କରିବାକୁ ସେମାନେ ଦଳ ସଭାପତି ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । …..

ଜଟଣୀରେ ତେଜିଲା ବିଭୂତି ବିରୋଧୀ ନାରା । ଜଟଣୀ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳି ପାଇଁ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଫାଇନାଲ ହୋଇନଥିବା ବେଳେ ଏଠାରୁ ଆଶାୟୀ ଥିବା ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ବିଭୂତି ବଳବନ୍ତରାୟଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି ସ୍ଥାନୀୟ ବିଜେଡି କର୍ମୀ ।  ବିଭୂତିଙ୍କୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ କରାଗଲେ ସେମାନେ ସହଯୋଗ କରିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ଖୋଲାଖୋଲି କହିଛନ୍ତି । 

 ଜଟଣୀ ପାଇଁ ଜଣେ ନିର୍ମଳ ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ସମ୍ପନ୍ନ ଶିକ୍ଷିତ ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏ କି, ଜଟଣୀ ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀର ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସୁଖଦୁଃଖ ସାଥୀ ହୋଇପାରୁଥିବ, ସରକାରଙ୍କ ଲୋକହିତକର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମଗୁଡ଼ିକୁ ଜଟଣୀ ଅଂଚଳରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିପାରୁଥିବ, ଜଟଣୀ ଅଂଚଳରେ ଥିବା ଦୀର୍ଘ ଦିନର ମୁଖ୍ୟ ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକୁ ପୂରଣ କରିବା ଦିଗରେ ଅଗ୍ରାଧିକାର କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାରେ ଚିନ୍ତାଧାରା ଥିବ, ଲୋକଙ୍କ ସୁବିଧା ଅସୁବିଧାରେ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିପାରୁଥିବ. ଲୋକଙ୍କ ମତକୁ ସମ୍ମାନ ଦେଉଥିବ, ସେଭଳି ଜଣେ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷିତ ସମ୍ପନ୍ନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଜଟଣୀ  ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ପାଇଁ ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭାବେ ମନୋନୟନ କରିବାକୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି ସ୍ଥାନୀୟ ବିଜେଡି କର୍ମୀ

ଜଟଣୀରେ ବିଜୁ ଜନତା ଦଳର ସପକ୍ଷରେ ଜନମତ ଥିବା ବେଳେ ଏଠାରୁ ବାରମ୍ବାର ଲୋକ ଚାହୁଁନଥିବା ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଦଳ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିବାରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ବିଜେଡି କର୍ମୀ ମହଲରେ ଅସନ୍ତୋଷ ରହିଛି । ତେଣୁ ବିଜେଡି ପୁରୁଣା ନେତାଙ୍କୁ ଏଠାରେ ରିପିଟ୍‌ ନକରି ଏଥର ଜଣେ ନୂଆ ମୁହଁଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେବାକୁ ସେମାନେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts