Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପଞ୍ଜାବର ବିଜୟ ଅଭିଯାନ ଜାରି, ୮ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

ସମ୍ବିତ ରାଉତଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥୀତ୍ବକୁ ବିରୋଧ କରି ନବୀନ ନିବାସ ଆଗରେ କର୍ମୀଙ୍କ ବିକ୍ଷୋଭ

30/03/2019 at 5:23 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୩୦|୩: ଜମୁଛି ବିଜେଡି ଟିକେଟ୍ ବଣ୍ଟା ରାଜନୀତି । ନବୀନ ନିବାସ ଭିତର ଓ ବାହାରର ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଚିତ୍ର ରାଜ୍ୟ ରାଜନୀତିକୁ ରୋଚକ କରିଛି । ଆଜି ବି ଦଳର କିଛି ଆଶାୟୀ ନବୀନ ନିବାସ ବାହାରେ ନିଜ ନେତାଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି । ଟିକେଟ୍ ନେଇଥିବା ପ୍ରାର୍ଥିଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରି ରାଲି ବି ବାହାରିଛି ।ନବୀନ ନିବାସ ଆଗରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି ପାରାଦୀପ ଅଞ୍ଚଳର ବିଜେଡି କର୍ମୀ । ବରିଷ୍ଠ ବିଜେପି ନେତା ଡାକ୍ତର ଦାମୋଦର ରାଉତଙ୍କ ପୁଅ ସମ୍ବିତ ରାଉତଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥୀତ୍ବକୁ ବିରୋଧ କରିଛନ୍ତି କର୍ମୀ । ତୁରନ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ବିଜେଡି କର୍ମୀ । ନିଷ୍ପତ୍ତି ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରାନଗଲେ ବିଜେଡିରୁ ସମୂହ ଇସ୍ତଫା ଦେବାକୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବରିଷ୍ଠ ବିଜେପି ନେତା ଦାମୋଦର ରାଉତ ଏରସମା ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେହିପରି ତାଙ୍କ ପୁଅ ସମ୍ବିତ ରାଉତ ପାରାଦୀପ ବିଧାନସଭା ଆସନରୁ ବିଜେଡି ଦଳରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହୋଇଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ନେଇ ପାରାଦୀପର କର୍ମୀମାନେ ବିରୋଧ କରୁଛନ୍ତି । ସମ୍ବିତଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥୀପତ୍ର ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରାନଗଲେ କର୍ମୀମାନେ ସମୂହ ଇସ୍ତଫା ଦେବେ ବୋଲି ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts