Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଆସନ୍ତାକାଲିଠୁ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ବିଜେଡିର ଘରେ ଘରେ ଶଙ୍ଖ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ : ମାଗିବ ନିର୍ବାଚନ ଇସ୍ତାହାର ମତାମତ

4/03/2019 at 6:47 PM

ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ ନିର୍ବାଚନ ।  କଣ ମନଲୋଭା ପ୍ରତିଶୃତି ନେଇ ଲୋକଙ୍କ ପାଖକୁ ଯିବେ ଦଳ ତା ପାଇଁ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଆରମ୍ଭ ହେଲାଣି । ପ୍ରସଙ୍ଗ କଣ ହେବ ତାର ତାଲିକା  ପ୍ରସ୍ତୁତ ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କ ପାଖକୁ ଯିବାର ଏବେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା। ପୂର୍ବରୁ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ଏହି ଅଭିଯାନ ଜାରି ରଖିଥିବା ବେଳେ ବିଜେଡି ବି କାଲି ବିଜୁ ଜୟନ୍ତୀରୁ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି ଘରେ ଘରେ ଶଙ୍ଖ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ।

ଇସ୍ତାହାର ନାଁ ।  ସେହି ମଉକାରେ ରାଜ୍ୟର ୮୬  ଲକ୍ଷ ପରିବାରରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ବିଜେଡିର ବ୍ଲୁପ୍ରିଣ୍ଟ ।  ଘରେ ଘରେ ଶଙ୍ଖ ।  ମତାମତ ଦିଅନ୍ତୁ ଆପଣ, ପାଳନ କରନ୍ତି ନବୀନ– ଏହି ନାରା ନେଇ ବିଜେଡି ୫ ମାର୍ଚ୍ଚରୁ ଯିବ ଲୋକଙ୍କ ପାଖକୁ । ବିଜେଡି ମହିଳା ମୋର୍ଚ୍ଚାର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ଏହି କାମକୁ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିବ ଦଳ । ବିକାଶ ସଂପର୍କରେ ଲୋକେ ଯାହା ରାୟ ଦେବେ ତାକୁ ଦଳ ଇସ୍ତାହାରରେ ସ୍ଥାନ ଦେବ । ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ସେମାନଙ୍କ ଇସ୍ତାହାର ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିବା ବେଳେ ବିଜେଡି ବିଜୁ ଜୟନ୍ତୀରୁ ଏଭଳି ଏକ ଲୋକସଂପର୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହାତକୁ ନେବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛି ।

ଏହା ଭିତରେ କଂଗ୍ରେସ ଓ ବିଜେପି ନିର୍ବାଚନୀ ଇସ୍ତାହାର ପାଇଁ ବହୁ ଆଗରୁ ସଜବାଜ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ନିର୍ବାଚନ ଜିତିଲେ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରତି ପରିବାରକୁ ମ୍ୟାରେଜ୍‌ କିଟ୍‌ ଦେବ ବୋଲି ଆଜି ଘୋଷଣା କରିଛି । ଋଣଛାଡ ଠାରୁ ଅନେକ କଥା ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇ ସାରିଛି ଦଳ । ଅନ୍ୟପଟେ ଇସ୍ତାହାରରେ ବିଜେପି କଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ରଖିବ ସେ ନେଇ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ମତାମତ ସଂଗ୍ରହ ଆରମ୍ଭ କରି ସାରିଛି ।

ତେବେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ସବୁ ଦଳ ଇସ୍ତାହାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ପୂର୍ବରୁ ଲୋକଙ୍କ ପାଖକୁ ଯିବାକୁ ଯେଉଁ ଅଭିନବ  ପ୍ରୟାସ କରୁଛନ୍ତି ତାହା କେତେ ପ୍ରତିଫଳିତ ହେବ ଇସ୍ତାହାରରେ? ଯଦି ହୁଏ ତାହେଲେ ତାହା ଏକ ଘୋଷଣାପତ୍ର ହୋଇଯିବ ନା ବାସ୍ତବ ରୂପାୟନ ହେବ ତାହା ମଧ୍ୟ ବଡ ପ୍ରଶ୍ନ । ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ କ୍ୟାମେରା ପର୍ସନ ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ଓ ଗୁଣ୍ଡିଚାଙ୍କ ସହ ଲକ୍ଷ୍ମୀଧର ମହାପାତ୍ର ଓ ସୁକାନ୍ତ ରାଉତରାୟଙ୍କ ରିପୋର୍ଟ ନ୍ୟୁଜ୍‌ ସେଭେନ୍‌ ।

   Related Posts