Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନଙ୍କ ପରେ ବିଫଳ ହେଲେ ଆରସିବି ବୋଲର, ‘କର ବା ମର’ ମ୍ୟାଚରେ ୫ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଜିତିଲା ହାଇଦ୍ରାବାଦ
  • ||
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||

ବୌଦ୍ଧ ସହରରେ ବିଜେଡିର ଜନ ସଂପର୍କ ପଦଯାତ୍ରା

15/10/2019 at 3:20 PM

ବୌଦ୍ଧ ୧୫।୧୦:  ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ ବୌଦ୍ଧ ନିର୍ବ।ଚନମଣ୍ଡଳୀ ତରଫରୁ ଆଜି ବୌଦ୍ଧ ସହରରେ ଜନ ସଂପର୍କ ପଦଯାତ୍ରା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ବୌଦ୍ଧ ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ଅମାତଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ଆୟୋଜିତ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଶତାଧିକ ମହିଳା ଓ ପୁରୁଷ ସମର୍ଥକ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ ।

ବୌଦ୍ଧ ସହରର ଏକ ନମ୍ବର ଓ୍ବାର୍ଡରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ୮ନମ୍ବର ଓ୍ବାର୍ଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଂଚିଥିଲା । ପରେ ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଟାଉନହଲ ଠାରେ ଏକ ସାଧାରଣ ସଭାର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା । ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନ ମୂଳକ ତଥା ଜନ ହିତକର ଯୋଜନା ସବୁକୁ ସମସ୍ତ ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କ ପାଖରେ ପହଂଚାଇବାର ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖି ବିଜେଡି ଆଗେଇ ଚାଲିଛି ।

ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଲୋକଙ୍କ ହିତ ସାଧନ ପାଇଁ ହିଁ କାମ କରିଚାଲିଛନ୍ତି ବୋଲି ଉପସ୍ଥିତ ଅତିଥିମାନେ ମତବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ । ଏହି ଅବସରରେ ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲା ବିଜେଡି ଅବଜରଭର କୃତିବାସ ପାତ୍ର, ଅକୃର ସେଠୀ ପ୍ରମୁଖ ସମ୍ମାନିତ ଅତିଥି ଭାବରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିଥିଲେ ।  

   Related Posts