Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ନିଭାର୍’: ୨୫ରୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଆଲର୍ଟ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲାଣି କରୋନାର ୨ୟ ଲହର : ଆଜି PM-CM ଆଲୋଚନା, କୋଭିଡ -19 ର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ଟିକା ବିତରଣ ନେଇ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||

ଜଗତସିଂହପୁରରେ ବିଜେଡିର ଦୁଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ମୁହାଁମୁହିଁ

30/09/2018 at 3:05 PM

ଜଗତସିଂହପୁର ୩୦/୯ : ଜଗତସିଂହପୁର ଜିଲ୍ଲା କୁଜଙ୍ଗ ଠାରେ ଆଜି ଆୟୋଜିତ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶକୁ ନେଇ ସରଗରମ ହୋଇଛି ଜିଲା ବିଜେଡି ରାଜନୀତି । ଏହି ସମାବେଶକୁ ଯାଉଥିବା ଏକ ଶୋଭାଯାତ୍ରାକୁ ତାରପୁର ନିକଟରେ ତିର୍ତୋଲ ବିଧାୟିକା ତଥା ଜିଲା ମହିଳା ବିଜେଡି ସଭାପତି ରାଜଶ୍ରୀ ମଲ୍ଲିକଙ୍କ ବିରୋଧୀ ଭାବରେ ପରିଚିତ ବିଜେଡି କର୍ମୀ ମାନେ ବିରୋଧ କରିବା ସହ ଶୋଭଯାତ୍ରା ରେ ଯାଉଥିବା ଜିଲା ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ପ୍ରଫୁଲ ସାମଲ,ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା ଓ ବିଧାୟକ ପ୍ରଶାନ୍ତ ମୁଦୁଲିଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ରାଜଶ୍ରୀ ରାଜଶ୍ରୀଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରି ଏକ ଦାବିପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ । ରାଜଶ୍ରୀ ହଟାଅ ତିର୍ତୋଲ ବଞ୍ଚାଅ ନାରା ଦେବା ସହ ବିରୋଧୀ ଓ ରାଜଶ୍ରୀଙ୍କ ସମର୍ଥକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଧସ୍ତାଧସିତ ହେବା ସହ ଉତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା । ଆରପଟେ ଜୁଜଙ୍ଗ ସମାବେଶକୁ ଜିଲା ବିଜେଡି ସଭାପତି ବିଷ୍ଣୁ ଦାସଙ୍କୁ ଡକା ଯାଇନଥିବା ବେଳେ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ସମର୍ଥକ ମାନେ ଜଗତସିଂହପୁର ରେ ଏକ ସମାନ୍ତରାଳ ଆୟୋଜନ କରିଛନ୍ତି । ବିରୋଧୀଙ୍କ ଏହି ବିରୋଧର କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପଡିବ ନାହିଁ ବୋଲି ରାଜଶ୍ରୀ କହିଥିବା ବେଳେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନିର୍ଦେଶ ଯାହା ସେଇଆ ହେଉଛି ଜିଲା ବିଜେଡିର କୌଣସି କନ୍ଦଳ ନାହିଁ ବୋଲି ଜଗତସିଂହପୁର ସମାବେଶରେ ଯୋଗଦେଇ ଥିବା ରାଜ୍ୟ ମହିଳା ବିଜେଡି ସମ୍ପାଦିକା କନକ ପ୍ରଭା ଲେଙ୍କା କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts