Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ନିର୍ବାଚନୀ ପ୍ରଚାର ଓ ରୋଡ୍ ସୋ’

25/04/2019 at 12:07 PM

ମହାକାଳପଡା ୨୫|୪: କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଲୋକସଭା ଆସନର ବିଜେଡି ପ୍ରାର୍ଥୀ ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ଅଭିନେତା ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ମହାକାଳପଡା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳିରେ ମାରାଥନ ନିର୍ବ।ଚନ ପ୍ରଚାର କରିଛନ୍ତି । କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଜିଲ୍ଲାର ଉପାନ୍ତ ଅଂଚଳ ବତିଘର ପଂଚାୟତରେ ମାରାଥନ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର କରିଛନ୍ତି ।

ଚାରିଆଡେ ନଦୀନାଳ ଘେରା ଲୁଣା ଜଙ୍ଗଲ ଭରା  ଏହି ପଂଚାୟତରେ ଜମିବାଡି ସମସ୍ୟାଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବଙ୍ଗ ଭାଷା ଭାଷି ଅଂଚଳରେ ବିଭିନ୍ନ ସମସ୍ୟା ଥିବାରୁ ତାହାର ସମାଧାନ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ । ବିଜେପି ଦଳର ଇସ୍ତାହାରରେ ଘରେ ଘରେ ଚୌକିଦାର ଅନୁପ୍ରବେଶକାରୀ ବାହାର ଏହି ସ୍ଲୋଗାନକୁ ବିରୋଧ କରି ବଙ୍ଗ ଭାଷାଭାଷି ଭୋଟରଙ୍କୁ ଆକୃଷ୍ଟ କରି ଭାଷଣ ଦେଇଥିଲେ ।

ବିଜେଡି ଦଳର ବିଧାୟକ ପାର୍ଥି ଅତନୁ ସବ୍ୟସାଚୀ ନାୟକ,  ଲୋକସଭା ପାର୍ଥି ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି, ଉତ୍ତର ବରକୋଳିଖୋଳା ରାମଚଣ୍ଡି ଗାଁ, ଦକ୍ଷିଣ ବରକୋଳି ଖୋଳା କୋଚିଳା ବେଲାରି ବତୀଘର । ଗ୍ରାମ ରୋଡ୍ ସୋ’ ପରେ ପୁଣି ହେଲିକାପ୍ଟରରେ ଯୋଗେ ସୁନିତି ପଂଚାୟତକୁ ଆସି ଜଗତଜୋର ଠାରୁ ଜମ୍ବୁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରୋଡ୍ ସୋ’ କରିଥିଲେ । ଜମ୍ବୁ ହାଟ ପଡିଆରେ ଏକ ନିର୍ବ।ଚନୀ ସାଧାରଣ ସଭାରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । 

   Related Posts