Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ପାଇଁ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର: ୧୯ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠନ ହେଲା କମିଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୯୬୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନାର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଆୟୁଷ-୬୪, ଏହି କେନ୍ଦ୍ରରେ ମିଳୁଛି ମାଗଣାରେ
  • ||
  • ଶାମଲୀ : ଲଜ୍ଜାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ, ଅଳିଆ ବୁହା ଗାଡିରେ ଶ୍ମଶାନଘାଟ ଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଟିକା ପାଇଁ ହେବ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର, ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାହୁଲ ଭୋରାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପତ୍ନୀ ସେୟାର କଲେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଭିଡିଓ… କେମିତି ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟିକିଏ ପାଇଁ ହେଉଥିଲେ ଛଟପଟ
  • ||
  • ମଥୁରା : କରୋନାରେ ହେମାମାଳିନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି
  • ||
  • ଭୁବନ : ଦୀର୍ଘ ୭ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ଘରେ ପଡିରହିଲା ମୃତଦେହ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କାରେ ପାଖ ମାଡିଲେନି ପରିବାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ରୋଗୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, SDMOଙ୍କୁ ସୋ-କଜ୍ ନୋଟିସ୍ ପରେ ପଠାଗଲା ଡେପୁଟେସନରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଡ୍ରାଇଭର ଭୁଲିଗଲା ହସ୍ପିଟାଲ ରାସ୍ତା, ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଅଭାବରୁ ଚାଲିଗଲା ୭ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

କଂଗ୍ରେସରେ ଯୋଗ ଦେଲେ ବିଜେପି ଓ ବିଜେଡି ନେତାଙ୍କ ସହ ଅଭିନେତା

26/02/2019 at 5:07 PM

କଟକ୨୬|୨: ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ କଟକରେ ସ୍ଥିତି ଜାହିର କରିଛି କଂଗ୍ରେସ। ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ କରି ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପିର କିଛି ଛାମୁଆ ନେତାଙ୍କୁ ନିଜପଟକୁ ନେଇଛି ଦଳ। ଯାହାକୁ ନେଇ କର୍ମୀଙ୍କ ମହଲରେ ଏବେ ପ୍ରବଳ ଉତ୍ସାହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ଉଠିଲା ହାତ। ସୁପ୍ତ କଂଗ୍ରେସ ଏବେ ଜାଗ୍ରତ ଦଳ। କଟକରେ ଶାସକ ଦଳକୁ ଚେକ୍ ଦେବା ପାଇଁ ଦଳ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ନୂଆ ଷ୍ଟ୍ରାଟେଜୀ। ବିଭିନ୍ନ ଦଳର ଛାମୁଆ ନେତାଙ୍କୁ ନିଜ ପଟକୁ ନେଇ ଦଳ ଖେଳିଛି ଟ୍ରମ୍ପକାର୍ଡ। ଯାହାର ଶୁଭାରମ୍ଭ ବି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। କଟକ ଟାଉନହଲ ଠାରେ ପିସିସ ସଭାପତି ନିରଂଜନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଦଳରେ ସାମିଲ ହୋଇଛି ବରିଷ୍ଠ ଆଇନଜୀବି ଶ୍ୟାମାନନ୍ଦ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ସହ ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପିର କିଛି ଆଗଧାଡିର ନେତା ଓ ନେତ୍ରୀ। ଆଗାମୀ ନିର୍ବାଚନରେ ହାତ ସହ ହାତ ମିଳାଇ ସମସ୍ତେ ହାତକୁ ଶାସନକୁ ଆଣିବାକୁ ଏହି ଅବସରରେ ଅପିଲ କରିଛନ୍ତି ପିସିସି  ସଭାପତି।

କଟକରେ କଂଗ୍ରେସର ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବକୁ ନେଇ କର୍ମୀ ବି ବେଶ ଉତ୍ସାହିତ। ତେବେ ଏହି ଜୋଶ୍ କୁ ଜାରୀ ରଖିବା ପାଇଁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ଓ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ନେଇ ସହରରେ ସାଧାରଣ ସଭାର ଆୟୋଜନ ଲାଗି ଅଣ୍ଟା ଭିଡିଛି ଦଳ। ପୁରୀ, କଟକ, କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ଜଗତସିଂହପୁର ଓ ଯାଜପୁର ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀରୁ ୨ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ କର୍ମୀ ବି ସମାଗମ ହେବେ ବୋଲି ନିରଂଜନଙ୍କ ନିକଟରେ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଛନ୍ତି ନଗର କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ମହମ୍ମଦ ମୁକିମ୍। ସେପଟେ ଏହି ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି ଓଲିଉଡ ଅଭିନେତା ନବପ୍ରିତ୍ ଆରୋରା। ପୂର୍ବରୁ କଟକ ଅପରାଜିତା ଓ ବିଜୟଙ୍କ ଭଳି ହେଭିଓ୍ବେଟଙ୍କୁ ଦେଖି ସାରିଥିବା ବେଳେ ନବାଗତ ନବପ୍ରିତ୍ ବି ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିବା ପାଇଁ ବେଶ୍ ଆଶାବାଦୀ।

ନର୍ବାଚନକୁ ନେଇ ସବୁ ମହଲ ତତ୍ପର। କିଏ କେଉଁ ପ୍ରକାରେ କର୍ମୀଙ୍କ ନିକଟତର ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ଚଳାଇଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ କିଏ ପିନ୍ଧିବ ବିଜୟ ମୁକୁଟ ଆଉ କାହା ହାତକୁ ଆସିବ କ୍ଷମତାର ଡୋରୀ ତାହା କେବଳ ଇଭିଏମ୍ ହିଁ କହିପାରିବ।

   Related Posts