Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କାଦେଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ହିଞ୍ଜିଳିରୁ ନବୀନ ହାରିବେ ଗୁଇନ୍ଦା ରିପୋର୍ଟ ସତ-ମିଛକୁ ନେଇ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି ବିଜେପି ଓ ବିଜେଡି

19/03/2019 at 5:51 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର୧୯|୩: ଗୁଇନ୍ଦା ରିପୋର୍ଟ ସତ ମିଛକୁ ନେଇ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି ବିଜେପି ଓ ବିଜେଡି । ବିଜେଡି କହିଛି ଜାଲ ଚିଠି ଦେଖାଇ ଲୋକଙ୍କୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରୁଛି ବିଜେପି । ବିଜେଡି ଏନେଇ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ସହ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ଦାବି କରିବ ବୋଲି କହିଛି । ଗତକାଲି ବିଜେପି ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଦେଖାଇଥିବା ଚିଠିକୁ ଓଡ଼ିଶା ପୁଲିସ ଜବତ  କରିଛି । ସେପଟେ ବିଜେପି ଏହାକୁ କାଉଣ୍ଟର କରି ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସହ ଚିଠିର ଫୋରେନ୍‌ସିକ୍‌ ତଦନ୍ତ ଦାବି କରିଛି । ….

 ଗୁଇନ୍ଦା ରିପୋର୍ଟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଜେପି ବିଜେଡି ମୁହାଁମୁହିଁ । ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ହିଞ୍ଜିଳି ସଂପର୍କିତ ଏକ ତଥାକଥିତ ଗୁଇନ୍ଦା ରିପୋର୍ଟ ବୁଲିବା ପରେ ଏହି ଦୁଇ ଦଳ ଭିତରେ ବୟାନବାଜି ଜୋର ଧରିଛି। । ଗତକାଲି ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ  ବିଜେପି ଏହି ଚିଠିକୁ ଦେଖାଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ଉଲ୍ଲେଖ ଥିଲା ହିଞ୍ଜିଳିରେ କାଳିଆ ଟଙ୍କା ନେଇ ଲୋକଙ୍କ ଭିତରେ ଅସନ୍ତୋଷ ରହିଛି।  ହିଞ୍ଜିଳି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ସୁରକ୍ଷିତ ନୁହେଁ । ତେଣୁ ହାରିଯିବା ଭୟରେ ନବୀନ ଦୁଇଟି ଆସନରୁ ଲଢିବାକୁ ସ୍ଥିର କରିଛନ୍ତି ବୋଲି ବିଜେପି କହିଥିଲା। । ଆଉ ଆଜି ଏହି ଚିଠିକୁ ନେଇ ଖଡ୍‌ଗ ହସ୍ତ ହୋଇଛି ବିଜେଡି । ବିଜେପି ଉପରେ ଖୁବ୍‌ ବର୍ଷିଛି । ବିଜେପି ମିଥ୍ୟାର ସାହାରା ନେଇଛି । କର୍ଣ୍ଣାଟକରେ ସମାନ ଧରଣର ଏକ ଚିଠିକୁ ଅଦଳବଦଳ କରି ବିଜେପି ଏଭଳି ମନଗଢା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛି ବୋଲି କହିଛି ବିଜେଡି । ଏନେଇ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେବ ବୋଲି ବିଜେଡି କହିଛି ।  

 ସେପଟେ ବିଜେଡିର ପ୍ରେସମିଟ୍ ପରେ ବିଜେପି  ବି କାଉଣ୍ଟର କରିଛି ।  ମୁଖ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଭେଟିଛି ବିଜେପିର ଏକ ଟିମ୍ । ଏହି ଟିମ୍  ପୋଲିସର ଆଚରଣ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛି।  ଚିଠିର ଫୋରେନ୍ ସିକ ତଦନ୍ତ ହେବା ଲାଗି ଦାବି କରିଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଚିଠି କେମିତି ବୁଲିଲା ତାର ତଦନ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛି ।

 ଏହି ଗୁଇନ୍ଦା ରିପୋର୍ଟ ଜାଲ୍‌ ବୋଲି ଗତକଲି ପୋଲିସ ଡିଜି ଟ୍ବିଟ କରିଥିଲେ। ଏପରିକି ପୋଲିସ ନିଜ ଆଡୁ ଖାରବେଳ ନଗର ଥାନାରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି । ସେହି ଗୁଇନ୍ଦା ରିପୋର୍ଟକୁ ଜବତ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

 ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇସାରିଥିବା ବେଳେ ଏବେ ବିଜେପି -ବିଜେଡି ମଧ୍ୟରେ ଗୁଇନ୍ଦା ଚିଠିକୁ ନେଇ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଯୁଦ୍ଧ । ତେବେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗ କେଉଁ ଦଳକୁ ନିର୍ବାଚନରେ କେତେ ଫାଇଦା ଦେବ ତାହା ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଛି 

   

   Related Posts