Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରକୁ ଓଡ଼ିଶା ମାଗିଲା ଅଗଷ୍ଟ ବର୍ଷା-ବନ୍ୟାର ସହାୟତା, ଦାବି କଲା ୧୫୬୯.୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୩୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରକକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରଲର, ୨ ମୃତ
  • ||
  • ଡ଼କାୟତି ଯୋଜନା ପଣ୍ଡ, ବାଇପାସ କଡ଼ରୁ ୬ ଡକାୟତ ଗିରଫ
  • ||

ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଜନ୍ମ ୧୯୭୦ ମସିହାରୁ ୧୯୯୮ ମସିହା ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଛି ତାହେଲେ ନିଶ୍ଚିତ ପଢନ୍ତୁ ଏହି ଖବର

18/01/2019 at 12:42 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୧୮/୧ : ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏମିତି କିଛି ଲୋକଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯେଉଁମାନେ ୧୯୭୦ ରୁ ୧୯୯୮ ମସିହା ମଧ୍ୟରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଛନ୍ତି | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ୧୯୭୦ ରୁ ୧୯୯୮ ମସିହା ମଧ୍ୟରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ କଥା |

ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ୧୯୭୦ ରୁ ୧୯୯୮ ମସିହା ମଧ୍ୟରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଖୁସୀ ଖବର ମିଳିବ | ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ଶିବ କୃପା ବର୍ଷା କରିବେ | ଶୀଘ୍ର ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖୁସି ବର୍ଷା ହେବ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଏମିତି ଏକ ଯୋଗ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଏହି ସମୟ ସୀମା ମଧ୍ୟରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବଡ ଲାଭ ମିଳିବ | ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରୁ ଦୂର ହୋଇଯିବ | ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସଦା ସର୍ବଦା ଖୁସି ରହିବ | ନିଜ ଲୁକାୟିତ ପ୍ରତିଭା ପ୍ରକାଶ କରିବା ପାଇଁ ମଉକା ମିଳିବ | ନିଜ ପରିଶ୍ରମ ବଳରେ ଏମାନେ ସମାଜରେ ଖୁବ ନାଁ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ନିଷ୍ଠା ପାଇଁ ଏମାନେ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦେଖା ଦେଉଥିବା ବାଧା ବିଘ୍ନ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ କୃପାରୁ ଦୁରେଇ ଯିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଯେତେବେଦି ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଲେ ମଧ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କ କୃପାରୁ ସେହି ସମସ୍ୟାକୁ ସହଜରେ ସମାଧାନ କରିପାରିବେ |

   Related Posts